0

@michaleu Przecież jest na Viaplay multiliga

0

@FcPortoFan1999 Ciekawsze niż e sport :)

0

@FcPortoFan1999 No Siatkarki grają :) Liga Narodow

0

@FcPortoFan1999 lepiej sobie na siatkarki popatrz, a nie e sporty :D

0

@blakkudium Bayern już widzę zdesperowany skoro Glasnera chcą

1

@Alex1995 Iga tak nie zrobi

0

@Hindus Potwierdzam Ansu w Barcelonie i Aston Villi ładnie mi śmigał :)

0

@Culer9002 Mistrzu to była ironia ( chyba nie bardzo wiesz co to jest )

0

@michal26 Przecież ona psychy nie ma xd

0

@Matheu12 Dlaczego giga śmieszne? W każdej lidze zdobywca pucharu gra w Europie

1

@blakkudium Dziwny skład Bayeru

1

@kuz Od poniedziałku tydzień wolnego :) pozdrawiam :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Oskar00 Olaboga jak można Realowi kibicować...

1

@Comentateiro Ale dlaczego Xavi jest winny? W Paryżu taktycznie wytarł Lucho podłogę. Czy Xavi jest winny wielbłądowi jaki zrobił Araujo?

0

@FcPortoFan1999 Ja czekam z niecierpliwością na IO

0

@TR3YWAY Na pewno nie tak jak Chabiniak

0

@Mattems Olmo to taki Ferran kij wie na jakiej pozycji powinien grać...

1

To jest niepojęte. Gen frajerstwa zostanie w tej drużynie na wieki wieków amen...

0

@FcPortoFan1999 No to zrobili, że trudniejszy dostęp jest

0

@FcPortoFan1999 Ty mi lepiej powiedz co oni namieszali z transmisjami na C+ od tej kolejki?

0

@FcPortoFan1999 Ale Feio zdecydowanie dłużej jest w Polsce

0

@JanneAhonen Jakim cudem Real nie jest liderem?

4

@barcelonaLM Moze też zwyczajnie nie ma na kogo głosować tak jak u mnie... mieszkam w 20 tysięcznym mieście i uwierz mi, że nie ma na kogo... jest 5 kandydatów na burmistrza i żaden mnie nie przekonuje. Rada Miasta to w ogóle cyrk przez ostatnie 5 lat nie zrobili nic tylko się żarli między sobą. Jak zobaczyłem jacy ludzie się tam pchają to brak słów. Mam 31 lat to są moje pierwsze opuszczone wybory.

0

@NeroTFP1 Prędzej pójdzie do PFL niż do UFC

0

@Encore Mnie tylko dwie ostatnie interesują

0

@ArterkHD Po bierzmowaniu impreza? A tak Polacy marudzą, że kasy nie mają :)

0

@MysticCat Dla mnie to nie jest bez sensu. Świeconka to tradycja więc dla mnie jest sens.

0

@FcPortoFan1999 odkąd pamiętam to nigdy nie grali w Wielki Piątek. Ty jako osoba regularnie chodząca powinieneś wiedzieć, ze to w Wielki Piątek jest najważniejsza uroczystość w Kościele. Więc myślę, że to jest odpowiedz :)

0

@July_6_BcN Mam chodzić i wybierać sobie Plebana? Nie dziękuję :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?