bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
62
Żałuję, że nie widziałem w akcji genialnego Maradony, żałuję, że nie dane było mi zobaczyć biegającego po brazylijskich boiskach Pelégo, żałuję, że nie mogłem cieszyć się sukcesami "orłów Górskiego", ale najbardziej żałowałbym gdybym nie mógł zobaczyć na własne oczy w akcji absolutnego króla futbolu czyli Leo Messiego.
0
Szkoda Keylora bo bardzo dobry bramkarz, ale w Realu niestety moim zdaniem długo nie pogra. Za mało kosztował i za mało znany jak na Real, tam panują inne zasady.
0
Hahah pompa, nie spinaj się zgrywusie :D
19
Dzisiaj w Rosario, dzisiaj w Rosario
wesoła nowina,
że Argentynka, że Argentynka
urodziła syna.
Leo się rodzi,
z piłką do nogi,
zespoły grają,
króla witają,
komentatorzy śpiewają,
trenerzy klękają,
Leo Messiego podziwiają !
4
Dzisiaj w Rosario, dzisiaj w Rosario wesoła nowina !
1
Włochy Hiszpania x bym postawił, a reszta moim zdaniem spoko.
6
Bardzo dobra informacja z tym Di Marią, że trenował normalnie ;) Oby zagrał w finale, to dużo da Argentynie.
2
Serio wierzysz, że prezydent rządzi i podejmuje decyzje w USA ? Że ma cokolwiek do powiedzenia ? :) To jest tylko marionetka tych, którzy naprawdę pociągają za wszystkie sznurki w USA jak i prawdopodobnie na całym świecie ;) Mówi to co mu każą, robi to co każą, obiecuje to co każą i później łamie te obietnice jakby nic wcześniej nie obiecywał.
3
Kolego skąd masz takie info ? Moim zdaniem podajesz błędne informacje bo według mnie na otwartym Polsacie obejrzymy:
Polska - Szwajcaria
Francja - Irlandia
Niemcy - Słowacja
Włochy - Hiszpania.
3
Bombę ? Chcecie z tatą się trochę rozerwać ? :p
13
Każdy film jest lepszy z napisami i oryginalnymi głosami.
0
Tak obiektywnie patrząc to jest jakaś tam szansa i to moim zdaniem niemała, że Neymar skusi się na transfer do PSG. Pieniążki zaproponują pewnie dużo większe niż w FCB, a to ma znaczenie i to duże nie ma co się oszukiwać, miasto fajne, byłby tam niekwestionowanym liderem, gra opierałaby się na nim, to on by był tam postacią nr. 1, PSG ma $ na inne transfery i może sprowadzać więcej klasowych graczy aby walczyć na arenie Europejskiej, liga nie jest jakoś specjalnie wymagająca więc bramek też byłoby pewnie wiele, no ciężki wybór przed Neymarem, oby jednak został i dalej tworzył zabójcze trio MSN.
3
Wiadomo, że Messi rekordów pobił masę, a wiele jeszcze ma przed sobą i na pewno dużo jeszcze ich pobije, ale który z tych rekordów wydaje wam się najbardziej nieprawdopodobny/spektakularny/nieosiągalny dla innych ? Oczywiście sezon z 73 bramkami, rok z 91 to liczby kosmiczne i chyba długo długo (a może i nigdy) nie zostaną pobite przez innego zawodnika, ale mnie osobiście rozwala i totalnie zdumiewa rekord kolejnych meczów z przynajmniej jedną strzeloną bramką w lidze = 21. Gość w 21 meczach pod rząd w La Liga strzelał przynajmniej 1 gola na mecz, no ku**a tego nie da się powtórzyć, to jest moim zdaniem coś absolutnie niezwykłego, taką passę to można mieć na orliku, a nie w profesjonalnej lidze... Moim zdaniem ten rekord jest jednym z najgenialniejszych jakie Leo kiedykolwiek ustanowił.
7
Warto dodać, że na Euro mamy 2 grupy więcej czyli 12 meczów więcej.
0
Non stop kolego, chyba, że meczyk, ale meczyk najczęściej ze znajomymi przy piwku i grillu ;)
0
Modric zagra z Portugalia czy kontuzja jakaś poważniejsza ?
2
Dzisiaj i jutro trzeba wytrzymać bez meczów, ale od soboty zaczyna się genialny maraton z 1/8 Euro i z finałem CA w poniedziałek o 2.
1
70
Tego rapera ?!
5
Messi ciągnął za uszy reprezentację do finału MŚ, ale go przegrał i teraz większość nie pamięta tego ile zrobił tylko, że nie wygrał tego ostatniego meczu. Tak samo będzie z Ronaldo, inny scenariusz niż wygrana będzie odbierany jako niepowodzenie. Ja bardzo mocno trzymam kciuki za Argentynę w finale CA bo aż tyle pecha Leo nie może mieć i musi w końcu wygrać to trofeum, a Copa America to jest po prostu Euro Ameryki.
40
Perez.
5
Nie żebym się czepiał, ale Portugalia przy odrobinie szczęścia jak pokona Chorwację to może dojść spokojnie do finału....
0
Jeżeli już Portugalia ma wyjść z grupy to niech wyjdą z drugiego i trafią do tej połowy drabinki gdzie są Niemcy, Włochy, Hiszpania , Francja i Anglia bo po tamtej stronie mogą kurczę dojść do finału, oczywiście nie z taką grą jaką obecnie prezentują.
3
Trochę sie boje o ten final CA że znowu Argentyna na samym koniuszku odpadnie. Futbol jak wiemy nie jest sprawiedliwy i oby znowu jakiś mały szczegół nie przechylił szali zwycięstwa na korzyść przeciwników Albicelestes. Najpierw dostali bramkę w 116 minucie finału MŚ, a pozniej przegrali finał CA po rzutach karnych, trzeci przegrany finał to byłoby już za dużo. Argentyno musisz !!! Leo musisz !!!!
0
Jest szansa ze kiedykolwiek użytkownicy z Windowsem na telefonie będą mogli polecać i odpowiadać na komentarze na mobilnej tutaj ?
3
Moim zdaniem teraz CR żeby zdobyć Złotą Piłkę musiałby wygrać Euro i strzelić kilka ważnych bramek podczas tej drogi do finału więc jestem spokojny.
0
Ciekawa ta drabinka Euro. Po jednej są stronie Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja, Anglia czyli genialne mecze będą nas czekać w 1/8, 1/4 i 1/2 finału. Po drugiej stronie Walia, Szwajcaria, Polska, Chorwacja. Najgorsze, że po ewentualnym awansie do 1/4 prawdopodobnie Chorwacja nas czeka :/
1
To było w USA więc jardów :D
7
Jestem wielkim fanem tego serialu bo był genialny, ale moim zdaniem to błąd, że będą znowu to kręcić. Tak jakby na siłę to będzie robione, już nowa seria "Całkiem Nowe Lata Miodowe" były klapą więc nie wiem czemu teraz nagle miałoby być inaczej ? Próbowali z serialem "Kiepscy", odgrzali starego kotleta i nie da się oglądać tych nowych odcinków bo po prostu są tragiczne i właśnie robione na siłę. Miodowe były genialne, ale nie zrobią teraz czegoś takiego samego jak wtedy, a wszyscy będą tego właśnie oczekiwać.
1
Ja używam manualnych jednorazówek Gillette. Moim zdaniem są lepsze niż te wszystkie maszynki po 80 czy 100 zł.