La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

5

Messi ciągnął za uszy reprezentację do finału MŚ, ale go przegrał i teraz większość nie pamięta tego ile zrobił tylko, że nie wygrał tego ostatniego meczu. Tak samo będzie z Ronaldo, inny scenariusz niż wygrana będzie odbierany jako niepowodzenie. Ja bardzo mocno trzymam kciuki za Argentynę w finale CA bo aż tyle pecha Leo nie może mieć i musi w końcu wygrać to trofeum, a Copa America to jest po prostu Euro Ameryki.

konto usunięte

8

@bixmix Ja na miejscu Taty Martino pokazałbym swoim graczom jeszcze raz finał LM 2016.
Jak Atletico nie wykorzystało wielkiej szansy do rewanżu i jak całe zycie będą musieli życ w cieniu Realu Madryt teraz.
Mam nadzieje ze Argentyna nie wystraszy się remisu i zaatakuje nie czekając na żadne karne i dogrywki.

5

@Stig Dobrze prawisz.Musi Tata przegłodzić trochę Leo np:niech mu piłki nie dają przez weekend nawet powąchać i od 1 minuty jazda z Chile :)

0

@bixmix Większość chyba nie pamięta jak go objeżdżała, gdy grał w fazie grupowej na Mundialu. Wystarczy sobie przejrzeć komentarze jak Argentyna grała z Iranem, gdy strzelił w końcówce, ale przez 90 minut był zjechany z góry na dół, to była parodia - wielcy kibice. A parę tygodni potem już, że ZP dla Messiego. Ze skrajności w skrajność, bo Messi mimo że MVP (trochę wymuszony) wcale jakiejś wielkiej piłki na Mundialu nie grał.
Nie chciałem, żeby Argentyna wygrała tego turnieju, to byłby najsłabszy Mistrz od bardzo dawna. Higuain jest objeżdżany, że przez niego Messi nie ma MŚ, a już zapomnieli jak Argentyna się prześlizgnęła do finału. Limit szczęścia się wyczerpał.

konto usunięte

0

@Stig W tym Copa America nie ma dogrywki tylko od razu karne

1

@Kwestionariusz A widzialeś jak Grali Niemcy na MŚ wcale nie lepiej od Argentyny, a w finale Argentyna miała lepsze okazję do wygrania w regulaminowym czasie.

0

@Tom30 W finale Argentyna zagrała swój najlepszy mecz na turnieju. Ale za to co Niemcy zrobili z Brazylią i Portugalią, to Argentyna nie mogła się czymś takim pochwalić. A przypominam, że grupę mieli najłatwiejszą. Z każdym się męczyli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?