La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

0

Ciekawa ta drabinka Euro. Po jednej są stronie Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja, Anglia czyli genialne mecze będą nas czekać w 1/8, 1/4 i 1/2 finału. Po drugiej stronie Walia, Szwajcaria, Polska, Chorwacja. Najgorsze, że po ewentualnym awansie do 1/4 prawdopodobnie Chorwacja nas czeka :/

konto usunięte

1

@bixmix Dlaczego najgorsze? Mogło być gorzej gdyby po ewentualnym awansie czekała tam Hiszpania... Ja wiem że Chorwacja to mocny zespół (w końcu pokonali Hiszpanię) i w meczu z Polską będą faworytami ale czasem mam wrażenie że wszyscy lub zdecydowana większość wolałaby ominąć wszystkie drużyny i od razu zobaczyć Polskę w finale... Tak się nie da. I tak mamy szczęście że wyjście z drugiego miejsca daje teoretycznie łatwiejszą drogę do finału niż wygranie grupy.

Zdecydowanie wolę mecz z Chorwacją niż Hiszpanią. Jeśli Polska wygra będzie pięknie, jeśli przegra to z drużyną lepszą (przynajmniej teoretycznie, zobaczymy boisko potwierdzi) ale najpierw najlepiej poczekać do meczu ze Szwajcarią bo i oni nie będą do lania. Mimo to dalej wierzę w historyczne Euro dla Polski.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?