0

Co ty gadasz ???
Z Guardiola wszystko byloby otwarte do samego konca. Z guardiola wygralibysmy choc dwa mecze z realem z 6 ktore gral Tito. Przegralismy z pepem bedac najlepsza druzyna na swiecie, teraz moze jestesmy 4 (choc watpie). Jak mozna porownywac wgl Tito do prawdziwej legendy klubu i jeszcze sugerowac ze ten czlowiek ktory nie pokazal ani jednego razu ze ma jaja jest lepszy?
Pozdro

0

Tito dimision
Nie zapomnijmy tych wszystkich upokorzen
Pozdro

0

Co racja to racja

0

Nom lepiej zeby Barca nie sciagała nikogo i nie wygrywała nic bo inaczej bedziesz zbyt mało oryginalny. Katalonczycy zas tez beda sfrustrowani tym ze w Polsce przybylo sezonowcow.
Pozdro

0

no własnie pomoże, gościu pisze z tego samego konta 50 komentarzy więc nie rozumiem gdzie jest problem stworzyć bana na konto

0

Może to zabrzmi dziwnie i mnie zjedziecie, ale ja chcę tylko pomóc :)
Mój tata ma wkrety i mecz na 99% odbędzie się właśnie na PGE arena nie wiadomo mi jednak z kim :)
Pozdro

0

Wolę nawet to niż te transfery.
btw. Neymar* sory za literówkę

0

Zaraz będzie najazd na Mou, że mu odpowie. I widzicie, że sami się o to proszą. A w Realu nie gra się po prostu za nazwisko. Casillas bronił słabo dzięki Lopezowi dotarli do półfinału LM tyle.
pozdro

0

Naymar, Hummels, Ter Stegen i nic mi więcej nie potrzeba

0

Wlasnie widze jaka beke masz ledwo co sie nie zesrasz
UWAGA
Jestes w internecie i takich ludzi jest duzo, zrozum ze kazdy ma prawo tu wypisywac swoje zdanie nawet jezeli Ty uwazasz je za glupie. Klitscko/xname jest wkurzajacy, ale na litosc za co ma dostac tego bana??? Jakby kazdy tu dostawal bana za troche kontrowersji to wiekszosci juz by nie bylo.
Pozdro

0

przeczytałeś to w mniej niz minute???
Jak ja nie lubię tego, jak ktoś się rzuca, żeby być pierwszy i napisać 2słowa aby się dowartościować plusami
Pozdro

0

Coole
Z Twojej wypowiedzi rozumiem, ze sadzisz iz to sa transfery Rossela?
Pozdro

0

Muhito
Bo z Realem Bayernem Milanem Psg udowodnil ile bylo w Pepteamie jego zaslugi.
theA5z
Szanuje Twoja wypowiedz masz prawo do wlasnego zdania :) po czesc sie nawet zgadzam,az do wypowiedzi przed uzyciem ostatniej ,,kropki" :)
Pozdro4all

0

Piotr1985
ok rozumiem nie odpowiada Ci Miki_Messi jak większości, ale nie możesz z niego zejść? Co czytam komenatrze to robisz na niego najazd i próbujesz mu coś udowodnić. Zachowujesz się jak starszy, który np. w szkole dałby się sprowokować 10lat młodszemu i mu wlać.
Po co?
Pozdro

0

Powiem to co myślę, a co mi tam :)
Dostał gotowy skład i przy słabej dyspozycji Realu wygrał Ligę, tyle z mojej strony
kris81
Moje słowa :) Transfery dopóki trener się nie zmieni nic nie dadzą
Pozdro

0

LeB
,,Szwajnsztajngera"????? To żart? Dzięki bo mnie naprawdę rozbawiłeś 4błędy w jednym nazwisku!! MISTRZ.
Pozdro

0

Kolejny raz sie poipisał ,,W Lidze Mistrzów nie mieliśmy szczęścia, a sędziowie też nam nie pomogli." Nie dosc ze mozna to zrozumiec jako, ze sedziowie maja nam pomagac, to jeszcze kolejny raz pierd*li glupoty zamiast kur*a raz powiedziec ze Bayern byl o 2 poziomy lepszy. Ale coz bez jaj sie urodzil i bez jaj pozostanie tyle z ode mnie w tym temacie
Ericabidal22
Nie pierwszy, to przynajmniej 4
Pozdro

0

matifcb1899
SAF- Suszarka
Tito- brak jaj
Pozdro

0

Nastąpiła kompromitacja klubu. 7-0, jeżeli ktoś mi teraz odpowie, że Barca mnie rozpieściła niech najpierw odpowie na dwa pytania:
1. Kiedy Barca przegrała oba mecze w fazie pucharowej CL?
2. Kiedy jakiś zespół przegrał 7-0 w półfinale?
Po pierwszym meczu wszyscy byliśmy załamani bo mecz przypomniał ten z Mediolanu tylko, że kara była dwukrotnie wyższa. W tym i tamtym meczu NIE ATAKOWALIŚMY, powtórzę jeszcze raz każdy wie, że nie grając piłki do przodu nie można strzelić bramki Tito 2razy zawalił w tej sprawie co było ciosem.
Jednak gwóźdź do trumny został wbity podczas konferencji prasowej po meczu z Bayernem cytuje słowa naszego ,,świetnego" trenera: ,,Nic się nie zmieniło w naszej grze przez wyniki w ostatnich 2-3 miesiącach"
To pokazuje jak ten trener pracuje, tak jakby powiedział: gralismy słabo przez ostanie 2-3 miesiace jednak nic nie zmienilem
Nie będę Was oszukiwał, że po tych słowach jest to dla mnie podstawowa sprawa wszystkich porażek w ważnych meczach(oprócz pierwszej w SPH) po prostu wkurzył mnie i większość z Was. Wymienie wszystkie ważne mecze tego sezonu
FCB-RM(SPH) 3-2, RM-FCB(SPH) 2-1(FCB odpada), FCB-RM (L) 2-2, MILAN-FCB(LM) 2-0, RM-FCB 1-1 (PK), FCB-RM 1-3 (FCB odpada), FCB-MILAN 4-0(FCB przechodzi), BAYERN-FCB 4-0, FCB-BAYERN 3-0 (FCB odpada)
W ważnyc meczach mamy
2 wygrane
2remisy
5 porażek
Stosunek bramkowy
12-19
Po słowach na konferencji wnioskuje, że następny sezon będzie taki sam, tylko tym razem bez ligi.
Pozdro

0

Historyczny wynik jest też taki, że jestesmy pierwszym zespołem przegrywającym 7-0 w półfinale LM. Dzięki Tito pierwszy raz przegraliśmy oba mecze (wyjazd/dom)fazy pucharowej w LM w naszej historii. Jak taki z niego lider to czemu stoi i patrzy się przez 90min zamiast ryknąć ???
Pozdro

0

Boże co on znowu pieprzy za głupoty

0

śniło mi się dzisiaj, że kupiliśmy Neyamra i Hummelsa, a GD o SPH z nimi zakończyło się 3-3 w karnych wygraliśmy :) Ja byłbym z takich transferów zadowolony :)
Pozdro

0

Najlepszego dla Iniesty :) Dzis ma urodziny.

0

Eric abidal
Szkoda ze jak odpuscila lige to do Lm sie nie przylozyla

Mam pytanko jak teraz wyglada sprawa zamory?
Pozdro

0

Blagam tylko niech tym razem obroncy Villi sobie daruja
Cieszy forma Alexisa chlopak pokazuje ze ma potencjal i jeszcze w tym klubie ostatniego slowa nie powiedzial.
Pozdro

0

chwilę>skalę przepraszam najmocniej :)

0

To go również różni od Tito wprowadzanie zmian nawet jeżeli idzie lepiej, Tito przespał i ten moment.
To na zawsze będzie tylko asystent na taką chwilę
Pozdro
Ps. mam nadzieje, że reklamy nie będą tak wnerwiające jak na stronce Realu, nawet jeżeli z tego będzie lepsza kasa .:D

0

FromCatalonia
2000lat? to Ci się udało :)

0

Widzę, że powoli strona robi się tak jak rm.pl
Niektórzy nie myślą czasmi czy może ma racje, czy może sie jednak nie myli?... Nie
wszyscy są ślepo zapatrzeni w sowich piłkarzy i wtrącanie się szczególnie Xaviego (Iniesta to drobnostka) jest dla nich w porządku, ale jak już ktoś z drugiego obozu powie jest obrażany od chamów idiotów itd.
Pozdro

0

Powiedział prawdę i tyle, a wy się spinacie nawet nie chcem tego po sobą czytać bo pewno taki najazd na niego jest
pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?