barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jak juz napisalem, Tito marnuje tych zawodnikow i ich potemcjał. Sezon nastepny z Tito na lawce w dupe, a Iniescie i Xaviemu lata przybywają
Pozdro
0
Kazdy tylko nie Tito ...
0
Nie przesadzaj,
Nawet nie wiadomo czy to troll, zgodzil sie na rozmowe przez skype ze mną, ktora jeszcze nie doszla do skutku (ale to juz cos), chce otworzyc konto na yt. Wiec nie jest tak do konca powiedziane ze to troll.
A takie spinanie sie jednym cytatem jest przesadą
Pozdro
0
Niestety przyszedl Tito i zabawa sie skonczyla ...
On jest do kitu i marnuje druzyne z takim potencjalem, ktorego juz mozemy w zyciu nie zobaczyc
0
Jego fejs rzadzi :D
0
Napiszcie jeszcze z 20 razy jakimi jesteście hardcorami i nie idziecie jutro do szkoły bo mecz
0
jakby dostał, to pewno bys płaka,. że nie Messi. Jak się mylę to mnie popraw.
0
Zaslugujecie, a nawet jednego meczu nie zagraliscie ...
0
E tam nie ma ewy farny nie wchodze
A tak na powaznie to dajcie mu bana :)
0
to prawda miki jest niesamowity jednak nie jest trollem. Obserwuje go jak się da i wykazał już nieraz ze nie jest trollem tylko zwykłym chłopcem (być może się mylę:)
mój ulubiony tekst mikiego
Piotr: To idź i wyciągnij Neymara za te 37mln człowieku nawet w FIFIE za tyle go nie wyciągniesz, a co dopiero mówić o realnym świecei
Miki: Właśnie podałem te kwote na podstawie FIFY. Jak nie wierzysz to moge ci dać fote z negocjacji
O tego momentu nic mnie tak nie rozbawiło
Pozdro
0
No tak zapomnialem ze jestes Bogiem tej strony sorki. Masz racje, kazdy kto napisal komentarz nie jest fanboyem Messiego, sorki, ale mam tylko 16 lat i jeszcze tego nie wiedzialem
Pozdrawiam lepiej czytajacego bo 10 lat starszego, wszechmogacego tristana87
0
No właśnie już fanboye Messiego od razu stwierdzają, że to nieprawda i to ma tylko pogorszyć jego wizerunek. Czekam na komentarz ze to sprawka Realu.
Pozdro
0
Szkoda ze przez Vilanove te starystyki nie prezentuja sie dla Nas juz tak dobrze.
Zgadnijcie kto przerwal serie tych 5 spotkan juz przy pierwszej okazji?
Zgadnijcie kto przegral 3 mecze z Madrytem, a zremisowal 2, wygrywajac zaledwie 1?
Zgadnijcie kto ma stosunek bramkowy 9:12
Zgadliscie to Tito, taki z niego wielki trener
Pozdro
0
dokładnie, szczerze?
I jeden i drugi prezydent jest dość słaby, myślę, że jakiś nowy jajami by się przydał (np. Cruyff)
Pozdro
0
Jedyny człowiek zarządu (z tych ważniejszych) którego darze sympatią :)
0
dokładnie to ojciec mikiego może być o którym często wspominał
0
jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Wyobraź sobie, że są ludzie którzy dłużej przesiadują na stronce od Ciebie i miki ma na 99% 12lat.
0
Brawa dla Ciebie za sądzenie, ze to dziecko
0
BRAWO
0
no to Tito z Rosellem sie popisali niczym polska reprezentacja dziś
Pozdro
0
Dokladnie glupoty jak zawsze... Najlatwiej jest powiedziec, ze cos wygadal nie majac na to zadnych dowodow, ale wiadomo hajs musi sie zgadzac
Pozdro
0
Za co Thiago dostał 6???
Lubie goscia, ale to najbardziej nieobiektywna ocena jaką tu widzialem od dawna. Obserwowałem Thiago i grał naprawde kiepsko, jak ktos ma watpliwosci niech jeszcze raz obejrzy mecz. Idealna ocena to 4
Pozdro
0
Nie zaponiałem. Za to Ty zapomniales jego wysmienita (1!) zmiane przeciwko Bayernowi przy stanie 4:0 w 81min.
A pamietasz co powiedzial po tych wszystkich kiepskich meczach (milan psg bayern real) na konfie po 1/2 lm? ,,nic sie nie zmienilo przez ostatnie 2-3 miesiace przez wyniki"
Ale no tak mial nawrot nowotworu i przez to zapomnial co to znaczy trenowac, dlatego musimy go tutaj trzymac az sam nie powie ze mu sie juz nie chce.
Pozdro
0
Polacy jak Polacy jak za dużo narzekają jak za mało narzekają :))))
Pozdro
0
nie róbcie tego, masz racje, moim zdaniem to kompletnie niepotrzebne i zrobiłoby niewartościowy spam.
Jest jedno ALE. Od 6 miesięcy jak nie więcej pojawia się spamer, którego by ogarnął średni moderator, a ja wiem, że tu są lepsi od średnich. Pytanie czemu nic z tym nie robicie?? Powstała nawet opinia, która głosi, że typek płaci Wam za reklamę, aż tak bardzo jest to niezrozumiałe dla userów.
Ps. przydałyby się odpowiedzi do odpowiedzi bo czasami wychodzą z tego śmieszne sytuacje, kiedy można odpowiadać tylko pod jedną dodatkowa kolumną.
Pozdro
0
dopóki jest Tito to rewanż możemy sobie zrobić na Celticu.
Pewno zostane zbombardowany minusami, ale cóż jak się zapomniało mecze tego trenera z Realem, Psg, milanem i bayernem to się jeszcze na coś liczy...
A i spodobał mi się pomysł wypożyczenia Batry i nie przedłużenia kontraktu z Abidalem, również ta nowa opcja z Adriano jako ŚO da wiele możliwości
Pozdro
0
To ze on przedluza kontrakty?
Muniesa tez zapowiadal sie dobrze, ale lepiej jest wydawac miliony na obronce zamiast poszukac go u siebie...
0
Jako ze sie w Hamburgu urodzilem byl to dla mnie mecz przyjacielski :)
Jednak ciesze sie ze HSV wygral bo w pilce noznej cos im nie idzie od 3 lat.
Pozdro
0
Brawo Rosell, jakby ktos jeszcze nie wiedzial, oficjalnie Muniesa odchodzi ...
0
Nawet tak źle nie grał. W pierwszej połowie najlepszy, w drugiej po prostu przesunął się do przodu i nie dostawał piłek, choć to nie zmienia faktu, że w część spotkania miał nie najlepszą
Pozdro