badej60
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Jakaś ładna pani z prawej :D
1
Problem w tym, że problem z grą w destrukcji Cou wynika właśnie ze słabej wytrzymałości, gdyby Cou miał grać jak Iniesta to gasłby pewnie jeszcze wczesniej niż 70min
0
Chyba nie zrozumiałeś, ale ci pomogę. Chodziło o to, że wcale nie musimy mieć destruktora w pomocy obok Busquetsa, aby umieć grać swoją piłkę, bo możemy i w obronie i w ataku grać takimi zawodnikami jak Arthur i Alena
4
Wczorajsza linia pomocy pokazała, że dalej możemy grać pięknie, z zawodnikami typu Xaviego i Iniesty w pomocy i nie musimy wcale mieć jakichś potężnych dwumetrowych rzeźników, aby umieć odebrać piłkę.
21
Co XD
0
Tragedia, nie wiedział nawet co robić, czy stać, czy wybiegać
0
15 dni, dzięki Bogu...
0
Jaka ranga w FUTC ?
0
To nie był dobry strzał, ale najważniejsze, że siadło :D
0
Suarez z low kinga
0
Nareszcie brazylijska magia w wersji francuskiej zawitała na Camp Nou, wspaniałe uczucie :D
0
Moim też i sądzę tak od dawna :D
4
Dembele ma potencjał na najlepszego zawodnika na świecie, gdy Messi przestanie grać.
31
Każdemu się skład podoba, więc pewnie będzie cięzki mecz. Róbcie skriny
0
Strzał Wiliana to podsumowanie gry Chelsea
3
Nie widziałem żadnego postu, gdzie ktos uwazał, że Ney> Dembele. A to, że cieszymy się z gry Dembele to źle, bo Neymar czysto piłkarsko jest lepszy? I czy to źle, że nie wszyscy chcą powrotu Neymara? Na odbiór Brazylijczyka w kontekście np. jego powrotu ma wpływ nie tylko statystyki czy umiejętności
0
Odnosisz się do konkurencyjności i o niej wspominasz, dodatkowo przelicznik bramek związany jest z poziomem ligi, a nie z liczbą bramek lidera, wiec się kompromitujesz karoak
0
To chyba ty nie ruszasz głową, bo uważasz, że statystyki pokazują, że nie ma dużej dyspoporcji, a jest ona ogromna
2
Statystycznie, to jak ja jem kapustę, a sąsiad mięso z ryzem, to razem jemy gołąbki
0
Ma ktoś polski link do derbow?
0
Ale bałwanek grzmotnął
0
Ahhh ci Backstreet Boys
1
Prawie 35km/h Dembele, wow!
0
Alena ? A kto to ?
0
Semedo ma narzędzia, ale nie wie jak ich użyć, jak to powiedział dzisiaj komentator
0
Im dalej w sezon, tym ankieta z boku wydaje się coraz śmieszniejsza :D
1
Arthur jest NIESAMOWITY :O
4
Kontrola piłki Arthura to najwyższy poziom
0
"Nie bedziemy juz analizowac spotkania, bo rozne momenty byly, no powiedzialbym no rozne no"
6
Najpierw naucz się używać wolnych ciężarów, fundamentów, dopiero potem myśl o wyciągach i suwnicach