24

Jakaś ładna pani z prawej :D

1

Problem w tym, że problem z grą w destrukcji Cou wynika właśnie ze słabej wytrzymałości, gdyby Cou miał grać jak Iniesta to gasłby pewnie jeszcze wczesniej niż 70min

0

Chyba nie zrozumiałeś, ale ci pomogę. Chodziło o to, że wcale nie musimy mieć destruktora w pomocy obok Busquetsa, aby umieć grać swoją piłkę, bo możemy i w obronie i w ataku grać takimi zawodnikami jak Arthur i Alena

4

Wczorajsza linia pomocy pokazała, że dalej możemy grać pięknie, z zawodnikami typu Xaviego i Iniesty w pomocy i nie musimy wcale mieć jakichś potężnych dwumetrowych rzeźników, aby umieć odebrać piłkę.

21

Co XD

0

Tragedia, nie wiedział nawet co robić, czy stać, czy wybiegać

0

15 dni, dzięki Bogu...

0

Jaka ranga w FUTC ?

0

To nie był dobry strzał, ale najważniejsze, że siadło :D

0

Suarez z low kinga

0

Nareszcie brazylijska magia w wersji francuskiej zawitała na Camp Nou, wspaniałe uczucie :D

0

Moim też i sądzę tak od dawna :D

4

Dembele ma potencjał na najlepszego zawodnika na świecie, gdy Messi przestanie grać.

31

Każdemu się skład podoba, więc pewnie będzie cięzki mecz. Róbcie skriny

0

Strzał Wiliana to podsumowanie gry Chelsea

3

Nie widziałem żadnego postu, gdzie ktos uwazał, że Ney> Dembele. A to, że cieszymy się z gry Dembele to źle, bo Neymar czysto piłkarsko jest lepszy? I czy to źle, że nie wszyscy chcą powrotu Neymara? Na odbiór Brazylijczyka w kontekście np. jego powrotu ma wpływ nie tylko statystyki czy umiejętności

0

Odnosisz się do konkurencyjności i o niej wspominasz, dodatkowo przelicznik bramek związany jest z poziomem ligi, a nie z liczbą bramek lidera, wiec się kompromitujesz karoak

0

To chyba ty nie ruszasz głową, bo uważasz, że statystyki pokazują, że nie ma dużej dyspoporcji, a jest ona ogromna

2

Statystycznie, to jak ja jem kapustę, a sąsiad mięso z ryzem, to razem jemy gołąbki

0

Ma ktoś polski link do derbow?

0

Ale bałwanek grzmotnął

0

Ahhh ci Backstreet Boys

1

Prawie 35km/h Dembele, wow!

0

Alena ? A kto to ?

0

Semedo ma narzędzia, ale nie wie jak ich użyć, jak to powiedział dzisiaj komentator

0

Im dalej w sezon, tym ankieta z boku wydaje się coraz śmieszniejsza :D

1

Arthur jest NIESAMOWITY :O

4

Kontrola piłki Arthura to najwyższy poziom

0

"Nie bedziemy juz analizowac spotkania, bo rozne momenty byly, no powiedzialbym no rozne no"

6

Najpierw naucz się używać wolnych ciężarów, fundamentów, dopiero potem myśl o wyciągach i suwnicach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?