1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wierzę, że przyjdzie nowy trener, zawoła Balde i powie mu możesz być przekotem tylko zmień to i to

3

Roque chyba nie mógł gorzej zacząć nauki europejskiego futbolu xD

5

Xavi jeżeli kochasz Barcelonę to ją zostaw ...

0

Araujo już myślami w Monachium

19

Xavi musi dymać Ankę za to, że pozwala Lewemu grać

0

Raphinia to obok faweli nawet nie przechodził

0

Wygenerowano etykietę zwrotną. Adresat: Madryt

1

Xavi dawaj miskę, będe rzygał

1

Poszukiwany Robert L., ostatni raz widziany rok temu przed wyjazdem na MŚ.

1

Pedri pakuj się

0

Świderski by się przydał

2

Aż dziwne, że Peda trafił w tą piłkę. Nie przesiąkł jeszcze kadrą chyba.

0

@VeB 1899 my też nie możemy na to patrzeć

0

Felix denerwujesz mnie chłopie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobrze, że kokos nie strzelał

0

Dwóch Camavinga na boisku to jest wgl dozwolone? Może jakiś walkower?

0

@DLFCB ciekawe, że policjant tym młotem macha a nie strażak xd

0

Ciekawe czy Napoli się dziś zesra?

0

@aspr1me Źle się to zestarzało xD

10

Boże daj zdrowie Gaviemu bo Xavi go zajedzie do końca sezonu

2

Chciałem napisać, że martwi mnie brak kontr jak Sevilla na nas siadła ... a potem zobaczyłem Lewego jak je hamuje

1

Ramos podziękował Yamalowi, że mógł kiedyś z nim wyjść przed meczem xDD

4

Lewy przy każdym przyjęciu musi robić piruet? Przecież ta obrona Sevilli to nie są jakieś asy

0

Yamal rób rajdzik i brameczka, rekord czeka

11

Fermin fajnie się zgrywa z Yamalem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?