0

@scorpion93 *chyba, że jesteś zawodnikiem rządowych to ci skrócą zawieszenie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

MadrytTV dzwonił do sędziego

2

https://wykop.pl/cdn/c3201142/5f4aace8a8db06852da453c576720eb89458900bf2a7c14ccf0e5db513e41843,w400.jpg

Koszulka RL9, ciekawe czy Anka wyciągnęła Robertowi z szuflady i mu dała xD

1

W La Masii nie ma w produkcji jakiegoś fajnego lewoskrzydłowego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jeżeli Gavi by wypadł w tamtym sezonie to byśmy mistrzostwa nie zdobyli ...

1

Przepraszam jeżeli Barca dzisiaj przegra. Postawiłem 3 zł na ekipę Xaviego.

0

"Joan Laporta: Gdyby trenerem nie był Xavi, już byśmy go zwolnili" - czy Laporta chce przekazać Xaviemu, żeby natychmiast spierdzielał, tylko nie chce go zwolnić? mógł mu to powiedzieć wprost, po co takie gierki

2

koledzy z drużyny mają ponoć dość Lewego, kazał im przez całą imprezę oglądać powtórkę jego 5 bramek w 9 minut

2

Inter Miami po prostu trenował soccer

1

@Arden no właśnie nie miałem na myśli funkcji trenera ;>

0

Xavi ten Inter cię potrzebuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Co to za kamera z tym interem xd

0

@Bykunn Czy kiełbasy mają gluten?

Należy wystrzegać się kiełbas i wędlin, których składu nie możesz sprawdzić, np. kupowanych w sklepach mięsnych. Produkty te często są wędzone, a do nich dodany jest cały zestaw przypraw, wśród których może znajdować się także gluten.

0

herr Flick, wir warten auf dich

1

Czy na grillu była bezglutenowa kiełbasa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xavi jeszcze nie odszedł a ja już za nim tęsknie.

3

"Widziałem po Kanale Sportowym w ostatnich miesiącach, że jest zmęczonym i wypalonym kanałem." - Smokowski po ogłoszeniu zakończenia projektu, maj 2024.

1

już po 23 a Ernesto nadal nie śpi, nie dowieziemy tego remisu

12

Rozbiegasz jak Gavi

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Jak nam fizjo Yamala połamie to powinien być dla nich sąd wojenny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No Athletic strzecie drugą i Ernesto sobie pójdzie w kime

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Napoli Napoli, Napoli nam wpierd*li ...

1

Spokojnie, to było w scenariuszu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?