aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@scorpion93 *chyba, że jesteś zawodnikiem rządowych to ci skrócą zawieszenie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
MadrytTV dzwonił do sędziego
2
https://wykop.pl/cdn/c3201142/5f4aace8a8db06852da453c576720eb89458900bf2a7c14ccf0e5db513e41843,w400.jpg
Koszulka RL9, ciekawe czy Anka wyciągnęła Robertowi z szuflady i mu dała xD
1
W La Masii nie ma w produkcji jakiegoś fajnego lewoskrzydłowego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jeżeli Gavi by wypadł w tamtym sezonie to byśmy mistrzostwa nie zdobyli ...
1
Przepraszam jeżeli Barca dzisiaj przegra. Postawiłem 3 zł na ekipę Xaviego.
0
"Joan Laporta: Gdyby trenerem nie był Xavi, już byśmy go zwolnili" - czy Laporta chce przekazać Xaviemu, żeby natychmiast spierdzielał, tylko nie chce go zwolnić? mógł mu to powiedzieć wprost, po co takie gierki
2
koledzy z drużyny mają ponoć dość Lewego, kazał im przez całą imprezę oglądać powtórkę jego 5 bramek w 9 minut
2
Inter Miami po prostu trenował soccer
1
@Arden no właśnie nie miałem na myśli funkcji trenera ;>
0
Xavi ten Inter cię potrzebuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co to za kamera z tym interem xd
0
@Bykunn Czy kiełbasy mają gluten?
Należy wystrzegać się kiełbas i wędlin, których składu nie możesz sprawdzić, np. kupowanych w sklepach mięsnych. Produkty te często są wędzone, a do nich dodany jest cały zestaw przypraw, wśród których może znajdować się także gluten.
0
herr Flick, wir warten auf dich
1
Czy na grillu była bezglutenowa kiełbasa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Xavi jeszcze nie odszedł a ja już za nim tęsknie.
3
"Widziałem po Kanale Sportowym w ostatnich miesiącach, że jest zmęczonym i wypalonym kanałem." - Smokowski po ogłoszeniu zakończenia projektu, maj 2024.
1
już po 23 a Ernesto nadal nie śpi, nie dowieziemy tego remisu
12
Rozbiegasz jak Gavi
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Jak nam fizjo Yamala połamie to powinien być dla nich sąd wojenny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No Athletic strzecie drugą i Ernesto sobie pójdzie w kime
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Napoli Napoli, Napoli nam wpierd*li ...
1
Spokojnie, to było w scenariuszu