arasz1819
Dołączył/a: luty 2012
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Tylko ludziom z totalnym przeciągiem w głowie możesz wmówić, że Nawrocki atakujący Zelenskiego to wspaniała postawa, broniąca naszej dumy i godności przy jednoczesnym popieraniu tego jak Nawrocki klęczy przed pomarańczowym i całuje jego odwłok. Gdzie to Trumpa decyzje są faktycznie skierowane przeciwko naszemu bezpieczeństwo tu i teraz.
1
@Comentateiro no nie na darmo byli w tym prostactwie tresowani, bo takimi się łatwo steruje. Teraz to widać jak na dłoni. Macie klaskać dla prostaka z USA. Klaszczą. Macie u nas wybrać takiego samego. Wybrali. Jednak łatwiej z takimi, którzy w życiu przeczytali tylko streszczenie Janko Muzykanta, a poglądy kreują im jakieś nołnejmy z X.
1
Komentarz usunięty
3
@Aragorn33 przecież oni myślą, że Nawrocki to zrobił "dla Polski". Kompletnie nie ogarniają, że on to zrobił tylko dla siebie żeby właśnie dobrze wyglądać i zyskiwać poparcie. Nic tą decyzją nie ugrał dla kraju, a wręcz przeciwnie w szerszej i dalszej perspektywie. Nie dziwi, że populizm jest dzisiaj absolutny top topów jak ludzie nie rozumieją co się dookoła nich dzieje i tańczą dokładnie tak jak im populiści grają. To się zawsze źle kończy i dla Polski też tak się skończy.
1
@Cochise no nie. Gość zaczął kulturalnie więc odpisałem. Już finito.
1
@2026Canaletes jeżeli byłyby sobie 2 państwa, swobodne, sąsiedzkie, nie nękane przez nikogo i sobie dosrywały to szukałbym przyczyny i sensu, po co? Tymczasem my jesteśmy w sytuacji ekstremalnej. Postawiłeś się kiedyś w sytuacji Ukrainy? Probowałeś rozumować jak oni rozumują w danej chwili? Żeby utrzytmać morale na froncie to szukają byle czego byle tam chłopaków pobudzic? Jak ktoś walczy o życie to ma gdzieś Wołyń i to co Polak myśli teraz. Zapytałeś grzecznie i jak chcesz to chętnie też możemy pogadać gdzieś na boku z @Cochise , ale nie tu, bo za chwile to będzie wysyp oświeconych.
0
@Cochise napiszę ten esej znowu, ale kiedyś bez emocji. Gdzieś tam z boku sobie pogadamy. Grajcie z przyjacielem. Ja czekam na Stronghold 4
1
@Cochise zacząłem pisać esej, ale go skasowałem, bo i tak nikt nikogo nie przekona do niczego. Mam dzisiaj dobry dzień, bo maszyna Koemana rozjechała Szweda i fajnie. I tak się poniosłem tu politycznie niepotrzebnie. Jak spędzasz sobotę?
0
@Cochise ale ja pisałem, że to była kretyńska decyzja Zelenskiego i tak samo skierowana do pewnej część ichniego motłochu. I to znaczy, że jak ktoś popełnia błąd to ja mam też popełnić tylko po to żeby osiągnąć coś dla siebie? No chyba, że mi wskażecie konkretne korzyści, które Pan Prezydent dla nas osiągnął. Nie dla siebie, tylko dla kraju. Kolega wyżej powiedział, ze teraz o Wołyniu się mówi na Zachodzie... No i jakie to ma znaczenie? Jakikolwiek kraj zmieni coś w swojej polityce, bo o Wołyniu się mówi? No ludzie kochani, bądźmy poważni.
2
@Kgorecki2500 oczywiście, ze nie mozna. I Polska by miała możliwości później to wykorzystać, ale Nawrocki wolał to wykorzystać dla siebie. Powiedz mi co załatwił tą decyzja? Konkret. Tak jak wcześniej wam dał 30% mniejsze rachunki za prad i jednoosobowo wypowiedział ETS. Ślepy jestes, ze on tylko rżnie kozaka? Trump krzyknie to robi za dywan. Popatrz jak się Meloni postawiła.
@wyrek o czym ty piszesz? bez udziału jakich ekspertów? Ciebie tam mieli wziąć?
2
@Kgorecki2500 z tego co wiem to ekshumacje się toczą, czyli coś czego krzykacze z PiS nie załatwili przez wiele lat. Tylko darcie mordy ku uciesze motłochu to nie polityka, ale jak widać ma się świetnie. Ukraina to teraz Sowieci? :] to my to rusko-prusko-austriacy, bo też nas wcielili, a średnio chcieliśmy.
5
@Kgorecki2500 śmieszy mnie jak widzę jak ludziki się cieszą z tego kompletnie nie rozumiejąc politycznego znaczenia takich gestów i możliwych reperkusji. Nawrockiego gest nie załatwił nam nic, poza tym, że ludziki poczuli satysfakcję, a to w polityce jest porażka.
0
@Kamiloza91 ja mam z nim problem. Ma papiery na czołówkę, ale ciągle czegoś brakuje. Ta kariera to sinusoida. I wbrew temu co piszą to wcale nie jest taki stały w formie w reprezentacji. Wiek już taki, ze jednak wypadałoby ustabilizować się.
5
@Katalończyk 99 ale to się nie bierze z powietrza. Te kraje mają szkółki, akademie, łowców talentów i można wymieniać w nieskończoność. My mamy orliki. Wszystko zaczyna się u podstaw.
2
@Comentateiro w obstawiance z kolegami zaszalałem i obstawiłem 2:1 dla Afrykanów. Don't be mad bro.
1
@Comentateiro właśnie otwieram 4 butle wina i idę świętować z wujkiem. Sobie poleję szklaneczkę whisky :]
5
Ja chcę tego Summervilla tu i teraz. Deco, bierz tam szwagra szefa i teścia Negreiry i jedź kupować.
1
@Frimpong tak jak Argentynę wszyscy po kolej mieli zatrzymać. Pamiętasz? Chyba pamiętasz :]
2
Maszyna Koemana faworytem do złota :]
3
Ale ten Summerville to fajny chłopaczek.
0
@FcPortoFan1999 no miejmy nadzieję.
2
Znając Holendrów to ja tu jeszcze bym nie tańczył na stole. Lubią podzielić sie punktami w prawie wygranych meczach. Chociaz graja legancko póki co.
1
@blakkudium oby dzisiaj lepiej niż z Japońcem. Do boju Oranje!!
1
Komentarz usunięty
0
@BorzyKrzys a Trump to co? Zaczął i jeszcze w kilka miesięcy przegrał.
0
@zadafcb... i zanudzaniu ludzi w Europie.
0
Komentarz usunięty
3
@Kgorecki2500 @Dari0G czy wy chcecie dyskutować z tym Panem? Jak Pierluidżi z Kolina mówi, że nie było faulu to nawet jakby go Messi tam tasakiem zaciukał to nie było faulu. Koniec tematu. Można wracać do puszczy.
1
Ależ to jest żenujące, że Martinez nawet w perspektywie tego, że odchodzi po Mundialu, nie ma jaj odstawić tego raczyska od składu.
1
@macio_944 a wielka część mnie chce 3 mecze Portugoli i żegnam ozięble. Oni i tak za dużo dostali niezasłużenie.