allien18
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wojtek źle mur ustawił?
2
Nasi wyjdą z szatni?
0
To było do odegrania na lewajtke do Olmo
2
@Luciano99
Nie upchasz bo długi musisz zwrócić
0
Niech nie trenują i tak im to nie pomoże. Co do zdjęcia, to kto by chciał zdjęcie z tymi zjebami?
Nie doczytałem, że chodzi tylko o Modricia i Anczelota, myślałem, o całej drużynie przed meczem ale zdania i tak nie zmieniam
4
Kurevsko nedobry real madryt
0
Majorka w 10, a te mózgi komentujące tego nie widzą
1
@Szymemdymek
Mecz okręgówki to nie wydarzenie sportowe, tylko wyładowywanie swoich frustracji na liniowym
13
Brakuje jeszcze opcji Twoja stara. Ja wiem, że kliknięcia muszą się zgadzać ale robić ankietę przy dwóch kandydatach to trochę niepoważne
21
Asik o potencjalnym czerwie dla Inigo wspomniał, ale gdy czystej krwii aryjskiej Niemiec z Madrytu powinien dostać trzy czerwone w jednym meczu to ani słowa nie było
1
Zjebaliście nam Święta!!!
a nie, sorry, nie ta strona...
1
@ranger3120
Miałem właśnie jeść śniadanie...
2
@Astad
Dlaczego jeszcze nikt nie wspomniał o multum meczów o pietruszkę w reprezentacjach?
2
Piwo 0.33 czy 0.5?
Od jakiegoś czasu mi osobiście ta mniejsza pojemność pasuje. Jakoś tak przyjemniej się to pije
4
Przecież to jest czerwo, on mu z bańki zajebał z premedytacją
1
@michal26
Mnie cieszy. Jebaniec nie patrzy na zdrowie innych to dlaczego niby mamy się nim przejmować?
8
Zawieszenia nie dostał to może chociaż kontuzją się wyeliminuje na kilka kolejek
0
Realowcom dalej się biegać nie chce
3
Asencio kolejny z mordą na którą odechciewa się patrzeć
1
Żółtej kartki może nie dostał, ale chociaż jebnął se samobója
1
@PaPo najlepszy Lewy zwalniający każdą akcję?
0
@MesQueUnClub_87
Może lubi stópki
0
Naszym strzelać nie kazano
0
@ToWinaSedziego
Dał sobie za to bana?
1
Niech nie wyjdą na mecz jak to anczelot powiedział. Wtedy sobie odpoczną. Zresztą rozkład jazdy jest znany :)
0
Yamal trochę utykał po meczu. Patrząc na powtórkę jego bramki było widać, że tym wślizgiem obrońca BVB trochę pociągnął jego lewa stopę. Pewnie jakieś naciągnięcie
0
Flickowi chcecie stawiać pomnik.... Po prostu to jest pierwszy trener który czyta La bambe i się do tego stosuje
1
Jeszcze będzie spalony xD
0
Można strzelić bramkę przescieradłom i się nie cofnąć? można
0
Zabił mi pająka