0

@mrboom Bo to klub z Katalonii? :)

1

Ćwiąkała gada o świetnej formie Realu jakby meczów nie oglądał

1

Nawet jeśli Real wygra, to jest to bardzo pozytywny mecz, bo wiele drużyn zobaczy, że postawienie autobusu działa nie tylko na Barcelonę, ale również na Real.

0

@Katalonik97 musi im się kiedyś skończyć ta magiczna umiejętność

0

@greedo Właśnie nie wiem, czy to oni są tak słabi, czy Real tak dobry. Ostatnio Valladolid też kompletnie bezradne w ataku.

0

Rodrygo > Vini i Mbappe

0

@Pedri16Future my dużo biegamy i jedziemy z nimi manity, więc teoria się zgadza. :D

3

Każdy piłkarz gdy nie trafia w bramkę z dużej odległości, to jest po prostu niecelne uderzenie i akt desperacji.
Vinicius natomiast zalicza "chytre uderzenie". :)

5

@Marcelinho99 To jest ten mental xD

3

Real ma duże problemy z drużynami, które biegają. Espanyol nie robi wysokiego pressingu, ale na swojej połowie są mocno nieustępliwi i to daje skutek.

1

@Peniu Ja mam na odwrót, Real zawsze strzela gola jak na chwilę wyjdę, albo wyłączę, więc oglądam dziś do końca

2

W sumie dawno nie widziałem takiego ładnego autobusu przeciwko Realowi.
To z nami przeciwnicy zazwyczaj tak grają. Dobrze, że coś się zmienia.

0

Uff, w przewadze by coś wepchnęli, a tak jest jeszcze szansa

0

@michal26 W sumie var mógłby oceniać takie akcje i jeśli ewidentnie nie było kontaktu, to karteczka

1

Takiego nura to Neymar by się nie powstydził.

1

@kanver_ Vinicius strzelił gola, ale Mbappe sfaulował przeciwnika i uratował Espanyol :)

4

Brawo Mbappe! ;)

1

City chyba nie mogło trafić na lepszy moment, żeby wyeliminować Real z LM.
Kłopot w tym, że sami są słabi.

0

Coś chyba przegapiłem, czyżby Rudiger kontuzja?

7

Jestem przekonany, że Real jeszcze straci wiele punktów.
Jedyny problem jest taki, że my mamy mały margines, ale liga jest do wygrania.

2

Króciutko. Mamy to!

3

Brawo za ten pomysł!
Zastanawianie się czy to wpływa na wyniki jest głupie. Oczywiście, że wpływa.

1

W sumie to na co on liczył? Skorzystał na kontuzji Stegena i niech się cieszy, bo w innych warunkach mógłby co najwyżej w pucharze pograć.

Wiadomo, że w klubie, który walczy o trofea od bramkarza wymaga się dużo więcej.

3

@Pedri16Future dzisiaj na przedpolu chyba 2 spoko wyjścia Wojtka

11

@Luciano99 Można prokurować karne i dostawać czerwone kartki, tylko trzeba wygrywać mecze. Na tym polega odpowiedzialność.

1

@kanver_ Dlatego, że jest duża szansa, że Wojtek da większą wartość dodaną niż Pena. Proste.

0

@Peniu ale to rzemiosło jest, a nie magia

0

Dziś oprócz tej jednej okazji to całkiem niezły mecz Lewego. Fizycznie wyglądał dobrze z trudnymi przeciwnikami. Oby wyszedł z tego dołka.

0

@ProMILs Zemsta Dembele nadchodzi

4

@Roobo co Ty dzisiaj tak usiadłeś na tym Szczęsnym. Akurat dzisiejszy mecz przyzwoity w wykonaniu Wojtka. Mógł zrobić więcej, ale było spoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?