0

Czy on minutę wcześniej zagwizdał? xD

5

@DonAndresFCB szanujmy się, my zgnietliśmy to Atletico, a Real gra przeciętnie

0

@La Pulgaa jak Real dziś przegra, to ja już mogę obstawiać, że wygramy to mistrzostwo.

1

@kemyt1995 w pozycji na boisku :)

0

@kanver_ no tak, ale to inny rodzaj rozgrywania. Pedri to bardziej w ataku pozycyjnym jednak. Chociaż u nas też to dobrze wygląda w tym sezonie - w takim szybkim rozgrywaniu to Yamal i Raphinia robią robotę, a nawet momentami Lewy.

0

Ale co Griezman dziś rozgrywa konterki, to nawet u nas by się taki przydał

1

@Comentateiro z nami Atleti nie istniało, tutaj widać, że mają naprawdę dobry pomysł taktycznie. Real ma piłkę, ale w takich strefach, że nic groźnego nie zrobi.

0

@lukaszbrk Myślę, że Ancelotti się z nami zgadza

61

"co byście państwo zmienili w grze Realu?" - ja bym nic nie zmieniał, jest git

26

Lenglet jest jeszcze żółty, ale żeby się nie dojrzał w drugiej połowie

2

@partymaker on dziś macha tylko łapami jak Araujo

0

@Ramon_Villaverde no i przynajmniej było ciekawie, a jak milczą to jest jednak niesmak :)

0

Z taką obroną to Real nawet od City dostanie

1

Taktycznie Atleti kozacko jak na razie. Obrona dobra i kontry dobre.

0

podanko jak Messi w prajmie

1

Ale wyszli spod tego pressingu, jak profesory

0

@Ramon_Villaverde no pewnie masz rację, to pewnie jest powód, ale ja uważam, że jednak warto mieć jaja i czasami coś powiedzieć. :) Nie trzeba od razu walić prosto z mostu, ale można to jakoś z klasą skomentować.

Myślę, że taki Szpakowski coś by powiedział xD

1

Bellingham to najlepsza osoba, żeby teraz rozmawiać z arbitrem xDD

0

Sędzie jaki smutny, że musi tego karnego podyktować xD

0

karny 100%, liga Negreiry :)

1

chyba karny

0

@Traba727 Atleti lubi biegać, a Real nie za bardzo

1

Atleti dobrze kombinuje, bo Real się męczy w tym ataku

0

@Ramon_Villaverde trzeba być dzbanem, żeby za krytykowanie bluzgów na sędziego stawiać komentatorów po którejś ze stron

1

Brawo Vini, tak trzymać!

0

@Ramon_Villaverde cokolwiek, jakiś komentarz, spodziewałbym się, że niezbyt pochlebny.
Ale nawet jakby go pochwalili za dobre zachowanie, to by było lepsze niż cisza :)

0

Najbardziej irytuje mnie poprawność polityczna komentatorów w takich sytuacjach.

2

to było do sędziego? xD

0

@regatta52 otóż nie :)

1

Zawodnik bez którego nie byłoby tylu trofeów dla Realu. On napędzał całą lewą stronę tej drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?