1

@macio_944 No jak on komentuje pierwszy raz Barcelone to skąd to ma wiedzieć :P

0

Brawo Bilbao

0

@Piorun 8 w Hiszpanii to jak u nas 0 :P

3

@BORO_12 Co my teraz za świra tam mamy na kierownicy :P

8

@Azazel_Pazuzu Nie ale za to na mecz ligowy też nie będzie gotowy :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@michal26 Nawet Iga zabrzmiało jakby była jakąś specjalistką w powrotach :P

7

@esem91 Mental mentalem ale nie można tylko na niego zrzucać, tenisowo obecnie (od ponad roku) też się niewiele zgadza.

1

@michal26 Ostatnich 6 pierwszych serwisów nie trafiła, nie da się tak wygrywać..

0

@michal26 Obawiam się że Iga miała jedyną szansę na początku seta..

2

@esem91 Była szansa to wykorzystać ale Iga swojego serwisu szuka od 3 lat..

0

@Witekk10 Jak nie na jedynce jest

1

@tribo Tak

2

@blakkudium Nawet na pewno :)

2

@europejczyk A pamiętam ilu było przeciwników

0

@michal26 Zobaczymy zobaczymy :P

1

@Czyhrynski Przypomina też takiego co miał imię jak legenda i włosy jak jeszcze większą legenda skończyło się troszkę lepiej ;)

0

@Aragorn33 Podziwiają a nie śmieją się.

0

@BorzyKrzys Micek i fejki to codzienność jak coś ale ludzie klikają to wrzuca bo łatwa kasa leży :P

0

@NeroTFP1 800 koła jak :o

1

Mecz bez historii teraz dopiero od ćwierćfinału zaczynają się schody dla Igi

1

@blakkudium Nie wiem ale dla mnie to nie są podobne sytuacje tam karny tak, tutaj nie.

0

@michal26 Dokładnie za takie podparcie na pewno by nie dostał samych 14

2

City raczej spokojnie weźmie mistrza

1

Ale szympansy przy tej cieszynce xd

2

Zalewski robi karnego

2

@wyrek Dziwne że jego karny chodzi za ponad 5 tu powinno być 1,20 max :P

2

@Kozinho. No tu i teraz z Pedrim to się nie uda :P

0

@kejdzi Nie czepiam po prostu jestem ciekawy bo widziałem tylko z jednej kamery na twitterze :P

1

Upadał wcześniej jak ostatnio czy czekał na kontakt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?