adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 No jak on komentuje pierwszy raz Barcelone to skąd to ma wiedzieć :P
0
Brawo Bilbao
0
@Piorun 8 w Hiszpanii to jak u nas 0 :P
3
@BORO_12 Co my teraz za świra tam mamy na kierownicy :P
8
@Azazel_Pazuzu Nie ale za to na mecz ligowy też nie będzie gotowy :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@michal26 Nawet Iga zabrzmiało jakby była jakąś specjalistką w powrotach :P
7
@esem91 Mental mentalem ale nie można tylko na niego zrzucać, tenisowo obecnie (od ponad roku) też się niewiele zgadza.
1
@michal26 Ostatnich 6 pierwszych serwisów nie trafiła, nie da się tak wygrywać..
0
@michal26 Obawiam się że Iga miała jedyną szansę na początku seta..
2
@esem91 Była szansa to wykorzystać ale Iga swojego serwisu szuka od 3 lat..
0
@Witekk10 Jak nie na jedynce jest
1
@tribo Tak
2
@blakkudium Nawet na pewno :)
2
@europejczyk A pamiętam ilu było przeciwników
0
@michal26 Zobaczymy zobaczymy :P
1
@Czyhrynski Przypomina też takiego co miał imię jak legenda i włosy jak jeszcze większą legenda skończyło się troszkę lepiej ;)
0
@Aragorn33 Podziwiają a nie śmieją się.
0
@BorzyKrzys Micek i fejki to codzienność jak coś ale ludzie klikają to wrzuca bo łatwa kasa leży :P
0
@NeroTFP1 800 koła jak :o
1
Mecz bez historii teraz dopiero od ćwierćfinału zaczynają się schody dla Igi
1
@blakkudium Nie wiem ale dla mnie to nie są podobne sytuacje tam karny tak, tutaj nie.
0
@michal26 Dokładnie za takie podparcie na pewno by nie dostał samych 14
2
City raczej spokojnie weźmie mistrza
1
Ale szympansy przy tej cieszynce xd
2
Zalewski robi karnego
2
@wyrek Dziwne że jego karny chodzi za ponad 5 tu powinno być 1,20 max :P
2
@Kozinho. No tu i teraz z Pedrim to się nie uda :P
0
@kejdzi Nie czepiam po prostu jestem ciekawy bo widziałem tylko z jednej kamery na twitterze :P
1
Upadał wcześniej jak ostatnio czy czekał na kontakt?