adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ViscaelBarca2007 Simon też piaseczek gra
0
@NeroTFP1 Dokładnie de Jong wracaj do Ajaxu
2
Piękne Como po Ligę Mistrzów :)
1
@fotohobby Mówi się o połowie lutego ale w zasadzie jest to już trzecie przesunięcie..
3
No i co w takiej sytuacji jak w meczu Como z bliska nabita ręka po odbiciu od uda, przez to że tak są rozwalone przepisy to jest czysta loteria raz dają raz nie. Wiadomo ważniejsze są sprawy głupiego spalonego po co przejmować się problemami, które są..
0
@mekston De Minaur wyżej w hierarchii :P
4
Męczy nas tenis w ostatnich miesiącach przy grze Igi, dalej jest ten sam marazm. Dobrze że się Ania rozleciała fizycznie bo już pociąg odjeżdżał. Słabo to wygląda :/
0
Sinner w kłopotach złapały go ciężkie skurcze :O
0
@ViscaelBarca2007 Znaczy ogólnie jak spojrzysz na ostatnie półfinały LM np z 5 sezonów to nie ma jakiejś przepaści i że co roku po 2-3 ekipy z Anglii tam są, a w teorii tak powinno być.
14
@Kgorecki2500 Jasne współpraca z USA jest ważna, ale nie róbmy z siebie wasala..
6
@Lionel_Messi10 Ten się z Xaviego przerzucił na Messiego hit :P
1
@Eklerek Ja?? Wręcz przeciwnie :P
0
Sommer co placek w tym sezonie, szkoda że ehh..
2
@Konradowskyy 4 sezony świetne :P
1
@dorkizos Wykorzystują sytuacje, że jest mało miejsc, a dużo chętnych.
2
Ciężki pojedynek sowiecki jednak na konto Aryny :p
0
@draxidox A Charlie gdzie
0
@Arkon To czy jest krócej to bym się kłócił ;d
0
@Eklerek A potem odpalasz półfinały w ostatnich latach i już tak kolorowo to dla tych potężnych Anglików nie wygląda
7
Iga w 3 rundzie AO26
1
@Luciano99 Steven kogoś mi przypomina..
1
@Ryse
1. 2/-2.5 0-1
2. X/-2.5 1-1
3. 2/-2.5 0-2
4. X/-2.5 1-1
5. X/+2.5 2-2
6. 1/+2.5 2-1
7. 1/+2.5 3-1
8. X/-2.5 1-1
9. 2/+2.5 1-2
10. 2/+2.5 3-1
1
@blakkudium Ale motywował tak :P
1
@blakkudium Nico cały czas o nas myśli :)
2
Brawo Bilbao ważny wynik
0
@bart_azz No tak samo jak my dzisiaj tez miał być przejazd
0
Oho 4-3 loading..
0
@partymaker Ale są jeszcze za nami jak będą strzelać to my też musimy
0
@bart_azz City strzela 3 i wyprzedza, Sporting strzela 2 i wyprzedza, dobranoc.
1
Czelsioki strzelili