La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2111 Culés

0

Wrzucić ten real tu i teraz na camp nou i nie ma co zbierać. Pedri z de Jongiem nie dadzą im piłki powąchać

5

@Kozinho. Jest jeden malutki problemik… Pedri nie może grać tu i teraz :(

2

@Kozinho. No dopiero był klasyk w finale superpucharu, wygraliśmy, ale tak żeby oni nie powąchali piłki to bym nie powiedział...

2

@Kozinho. No tu i teraz z Pedrim to się nie uda :P

2

@Bobo25 nie przesadzaj, Barca była dużo lepsza, tylko sami sobie wszystko utrudnili ;)

0

@July_6_BcN Juliet, mogę go zastąpić?

0

@Czajka90 chyba będzie ciężko… Pedri jest jedyny w swoim rodzaju

1

@July_6_BcN my z nimi też nie
@Bobo25 i byliśmy co najmniej klasę lepszą drużyną

0

@kaamil1910 @Kozinho. I dlatego w samej końcówce Real miał praktycznie dwie setki żeby wyrównać...
Byliśmy lepsi ale bez przesady żeby pisać o klasę, to już Real miał więcej przewagi w ligowym meczu który też wygrał jedną bramką (tam chyba było to słynne już tu "deklasacja" od Ćwiąkaly).

0

@Bobo25 no dobrze, jesteśmy dziadami, real pachołka zepchnie nas z fotela lidera do końca sezonu

0

@Kozinho. No nie, to już jakaś skrajność. Po prostu twierdzę na dziś że jesteśmy drużyną lepsza od Realu, ale bez przesady że ich deklasujemy. Sytuacja w lidze dobrze to pokazuje, są tuż za nami (zakładam że wygramy dziś i dalej będziemy mieć ten punkt przewagi).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?