adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niech teraz Gerafe pokaże jak się gra 15min w piłkę przed całą połowę bo są w tym mistrzami
0
@ArcziArtt no grają z Gerafe to jak ma być inaczej xd
0
Tam wcześniej chyba faul w drugą stronę ale takie powtórki dali że nic nie było widać
0
Sytuacja raczej prosta będzie chciał dociągnąć już do mś, a pewnie zaraz po nich operacja bo to inaczej będzie się ciągnęło cały czas.
0
@LAMC_10 Chwilowo na pewno ucierpią ale w perspektywie lat wiele się nie zmieni.
8
@Giwera Flick jutro przed meczem :P
1
Nie no Rzymianie co wy robicie
2
Ja jeszcze żyje...
6
Chciałbym żeby Barcelona miała kiedyś takich kibiców jak Roma
1
@macio_944 Różne vs karne ale to by było meczycho :d
0
@norbi77 Dlatego to się długo nie utrzyma bo każdy przegrywający zespół będzie latał do sędziego
6
Z rożnego no bo skąd :)
1
@Aequlibre To już prędzej Olmo niż Fermin tam.
0
@mrboom Mieli łatwe losowanie jak nie najłatwiejsze, z poważnych mieli tylko PSG z którym dostali łomot i wygrana z BVB ale wiadomo jak to z nimi jest tyle.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Roobo To odróżnia magików od piłkarzy
1
@czudi17 Bo to by trwało jeszcze dłużej bo częściej musiałby podchodzić. Na varze też siedzi sędzia, który normalnie sędziuje więc może ocenić.
0
@Antimadridista_WR #ad :P
0
Tak od niechcenia kopnął
0
4 napastników na nich!
0
Jaga już kompletnie bez sił :/
2
Imaz nieeee
2
Tylko 110? Obiecać to można i 300..
2
@BorzyKrzys Uuu zakończenie z przytupem :P
0
@NerwowyFistaszek Proste liczysz na ich porażkę
0
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. 1/-2.5 0-1
3. 1/+2.5 3-1
4. 2/+2.5 1-2
5. 2/-2.5 0-2
6. 1/+2.5 2-1
7. X/-2.5 1-1
8. 1/+2.5 2-1
9. X/-2.5 1-1
10. 1/-2.5 2-0
19
Te wymuszenia karnych to już gruba przesada w dzisiejszej piłce niech zaczną to grubiej karać żółtymi albo karami po meczach bo to już jest pajacerka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Porobili teraz znowu Lookman bierze udział przy golu
0
@Filipem Ktoś w ogóle poważnie patrzy na te oceny znanych portali? ;)