adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rifek Wyglądają prawie jak ci ćpuni przypominający zombie w amerykańskich miastach :P
0
@PawkoFCB No dokładnie dlatego nie na tylko doliczony tylko już na całość to jest proste.
0
@CPuyol Ale ja nie mówię o niższych ligach bo jak mówiłem mam je gdzieś (nie trzeba tego wprowadzać wszędzie), varu tam też się nie da wprowadzić co nie znaczy że w najważniejszych ligach nikt sobie już nie wyobraża gry bez niego. Nie, sędzia nigdy nie doliczy tyle i było przerw bo połowy musiałyby trwać po 20 minut więcej i to dosłownie. No tak byłoby dokładnie jak np w koszykówce czy NFL masz syrenę i koniec nic nie doliczamy bo mecz trwał tyle ile miał. Oczywiście to nie są jakieś kosmiczne zmiany. Dodatkowy sędzia? No tak bo przy varze to nie dodali sędziów samo się sprawdza :P Ale to jak ktoś się płoży i postanowi sobie leżeć bo żółta i po sprawie.
Właśnie przez takie myślenie nic się nie zmienia podejrzewam że var też się nie podobał nowa formuła LM pewnie też nie, a teraz nikt by tego nie chciał zmienić :)
0
@Zoker Ale co tutaj rozwijać piłkarze tak nachalnie kradną czas symulkami, odkopywaniem piłek, dyskusjami, autami, zmianami, vary trwające po 5 minut no w zasadzie wszystkim, wprowadzają 2x po 30 min (tak to i tak więcej niż obecny czas efektywnej gry bo to dzisiaj około 50-55min) i tyle goście mogą sobie leżeć po 3 minuty nic im to nie da.
A zatrzymywanie by zrobiło inny sport serio?
0
@Zoker No widzisz każdy ma swoje zdanie i mi to pasuje.
Rozumiem że na B-klasie macie var no przecież na każdym poziomie muszą być te same zasady? :P
1
@Zoker Ale ja się nie denerwuje :) Zatrzymywanie czasu w piłce to jest "konieczna konieczność" i zapewne będzie to kwestia czasu.
Teraz doczytałem ten drugi wpis ze stolikiem i chyba mi wystarczy xd
0
@Kazragore Ten ma być testowany w Kanadzie chyba czy gdzieś :P
4
@Zoker Średnio mnie obchodzi B-klasa :)
1
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. X/-2.5 1-1
3. 2/-2.5 0-1
4. 1/+2.5 2-1
5. 2/+2.5 0-3
6. 1/+2.5 2-1
7. 2/-2.5 0-1
8. 1/+2.5 2-1
9. 1/-2.5 2-0
10. 1/-2.5 2-0
11
@Leooo Najlepsze że sporo z tych zasad co ostatnio wprowadzili/wprowadzają można załatwić po prostu zatrzymywaniem czasu ale o tym się w ogóle nie słyszy..
1
@takisobiektos Nie no dlaczego bo5 u pań od początku nie wprowadzą, a też zmniejszenie u panów to dobry pomysł bo i tak dużo grają. To jest ciekawy kompromis
6
@tbas Na gotowym stadionie powinno być ich z 20k na jednej stronie a nie po 500 osób
0
@LAMC_10 Otóż nie tym razem
0
@michal26 Liczył że to znowu będzie 3h operacja ale tym razem się mocno przeliczył, Iran odpowiedział.
0
@Sebastian7 Zakrył usta więc nie wiadomo taka sytuacja :D
0
Komiczny mecz komicznych drużyn xd
0
xDDDDDDDDDDDDDDD
25
Uuuu zasłonił usta prawo Viniego halo!!!!!
1
Wyjazd do Vigo tam też widzę potencjał
0
No obrzydliwy football Getafe to trzeba im oddać :))
0
@RivaldoVitorBorba Operacje :P
2
Ten co już remis widzi :P
0
Ale fart teraz
0
Gościa nie powinno już być a mógł strzelić gola
2
Znowu Afrykańczyk w akcji xd
0
Aj a już mieli to....
2
Kartki Realowi? Ale to nie do nich tak do nich nie
1
Zamiast kiwnąć dziadka Carvajala to on szuka faulu...
0
Aj tam sam na sam wychodził ziomek
1
@macio_944 No oni kupili 3 obrońców bo mieli słaba obronę i ich kibice się śmieją że grają bez obrony to jak to tak