abismail
Dołączył/a: styczeń 2011
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fifol94
Np. madridistów, no może prócz Casillasa.
0
No dobra ludzie, dajcie spokój, to że tak twierdzi to nie oznacza, że jest idiotą...
0
''Nie gram jednak po to, by ludzie mówili, że jestem najlepszy, ale dlatego, że piłka nożna to moja pasja" - dodał.''
No i to jest klasa sama w sobie, brawo Andres :)!
0
Sir AF to wspaniały trener, potrafi przegrać albo wygrać z klasą. Osobiście nie chciałbym finału Real -Barca, bo Real to jak gra z Blaugraną to grają w futbol, ale amerykański...
0
Fajnie by było, ale z roku na rok coraz trudniej się robi, ale w tym roku sądzę, że wygrają jeżeli obejdzie się bez kontrowersji (Inter 2009/10). VeB!
0
Najbardziej żal mi Afellaya, tak mu powoli dobrze szło i kontuzja :/
0
@Wingeiro
Będzie dobrze, niedługo się wszyscy wyleczą. Będą wszyscy w rytmie meczowym, to i też mniej kontuzji będzie.
0
Wróci i wymiecie Pedro albo Villę ze składu.
0
Xavi ma racje, Thiago teraz już wymiata, to co dopiero będzie za parę lat jak się nie wypali jak to niestety bywało często w innych przypadkach.
0
Ludzie odczepcie się od niego... Koleś młody, nie za bardzo ograny, ponieważ u pepa nie dostawał aż tylu szans (nie użalam się), ale jest fenomenalny, a przy tym spokojny i nie robi problemów i kocha ten klub.
Bardzo go lubię i szanuję, zobaczycie, barca wie co robi, sprzedali go z opcją pierwokupu, bo wiedzą, że jak dostanie dużo minut to bd o wiele lepszy. Nie zrobią tego błędu co z cesciem. Za 2 lata wróci już jako crack.
Visca el Bojan!
0
Ludzie odczepcie się od niego... Koleś młody, nie za bardzo ograny, ponieważ u pepa nie dostawał aż tylu szans (nie użalam się), ale jest fenomenalny, a przy tym spokojny i nie robi problemów i kocha ten klub.
Bardzo go lubię i szanuję, zobaczycie, barca wie co robi, sprzedali go z opcją pierwokupu, bo wiedzą, że jak dostanie dużo minut to bd o wiele lepszy. Nie zrobią tego błędu co z cesciem. Za 2 lata wróci już jako crack.
Visca el Bojan!
0
Powodzenia Bojan. Wróć do nas szybko, już jako crack :).
0
Witaj Alexis! Też marzyłem o jego transferze. W pesie go już parę tygodni temu kupiłem, i w debiutanckim meczu 2 bramki strzelił, i średnią gola u mnie ma 1,25 na mecz ^^.
0
Yea! Witamy Sanchez, długo czekało się na tego newsa, ale nareście końcowy efekt ;D.
VeB!
Viva Alexis Sanchez!!!
0
@carlosss
Nie wiadomo, jeżeli Paragwaj będzie 2 finalistą, to szanse bd wyrównane.
0
papay1ek: lepiej kup na allegro za 152 zł bodajże masz koszulkę z nadrukiem i shorty. Polecam, ja kupiłem strój barcy z nadrukiem na sezon 2010/2011 i jestem zadowolony.
0
Ja nie widzę nikogo innego na bramce Barcy, Victor jest po prostu fantastyczny, tyle razy ratował barcelonie skórę, że należy go szanować bo jest jednym z NAJLEPSZYCH bramkarzy na świecie. W tym sezonie tylko jedną przysłowiową ''szmatę'' wpuścił w meczu z Arsenalem, no ale człowiek nie robot, ma prawo się mylić.
VeB, Visca el Valdes ;)
0
Do cholery mam dosyć tego. królewski jak coś Ci się nie podoba to wyp***elaj z tej strony, bo tylko mi i innym humor psujesz!
0
Teraz to mało kto gra dla repry żeby coś zrobić dla swojego kraju. Tylko forsa i forsa......
0
No dokoksuj się i wróć do nas ;)
0
Jasne Sahin w pierwszym składzie w Realu. Chyba w pierwszym składzie rezerwowym. A Barca w tym stuleciu jest i będzie lepsza od realu. Visca el Barca!