0

@Fifol94

Np. madridistów, no może prócz Casillasa.

0

No dobra ludzie, dajcie spokój, to że tak twierdzi to nie oznacza, że jest idiotą...

0

''Nie gram jednak po to, by ludzie mówili, że jestem najlepszy, ale dlatego, że piłka nożna to moja pasja" - dodał.''

No i to jest klasa sama w sobie, brawo Andres :)!

0

Sir AF to wspaniały trener, potrafi przegrać albo wygrać z klasą. Osobiście nie chciałbym finału Real -Barca, bo Real to jak gra z Blaugraną to grają w futbol, ale amerykański...

0

Fajnie by było, ale z roku na rok coraz trudniej się robi, ale w tym roku sądzę, że wygrają jeżeli obejdzie się bez kontrowersji (Inter 2009/10). VeB!

0

Najbardziej żal mi Afellaya, tak mu powoli dobrze szło i kontuzja :/

0

@Wingeiro
Będzie dobrze, niedługo się wszyscy wyleczą. Będą wszyscy w rytmie meczowym, to i też mniej kontuzji będzie.

0

Wróci i wymiecie Pedro albo Villę ze składu.

0

Xavi ma racje, Thiago teraz już wymiata, to co dopiero będzie za parę lat jak się nie wypali jak to niestety bywało często w innych przypadkach.

0

Ludzie odczepcie się od niego... Koleś młody, nie za bardzo ograny, ponieważ u pepa nie dostawał aż tylu szans (nie użalam się), ale jest fenomenalny, a przy tym spokojny i nie robi problemów i kocha ten klub.

Bardzo go lubię i szanuję, zobaczycie, barca wie co robi, sprzedali go z opcją pierwokupu, bo wiedzą, że jak dostanie dużo minut to bd o wiele lepszy. Nie zrobią tego błędu co z cesciem. Za 2 lata wróci już jako crack.

Visca el Bojan!

0

Ludzie odczepcie się od niego... Koleś młody, nie za bardzo ograny, ponieważ u pepa nie dostawał aż tylu szans (nie użalam się), ale jest fenomenalny, a przy tym spokojny i nie robi problemów i kocha ten klub.

Bardzo go lubię i szanuję, zobaczycie, barca wie co robi, sprzedali go z opcją pierwokupu, bo wiedzą, że jak dostanie dużo minut to bd o wiele lepszy. Nie zrobią tego błędu co z cesciem. Za 2 lata wróci już jako crack.

Visca el Bojan!

0

Powodzenia Bojan. Wróć do nas szybko, już jako crack :).

0

Witaj Alexis! Też marzyłem o jego transferze. W pesie go już parę tygodni temu kupiłem, i w debiutanckim meczu 2 bramki strzelił, i średnią gola u mnie ma 1,25 na mecz ^^.

0

Yea! Witamy Sanchez, długo czekało się na tego newsa, ale nareście końcowy efekt ;D.

VeB!

Viva Alexis Sanchez!!!

0

@carlosss

Nie wiadomo, jeżeli Paragwaj będzie 2 finalistą, to szanse bd wyrównane.

0

papay1ek: lepiej kup na allegro za 152 zł bodajże masz koszulkę z nadrukiem i shorty. Polecam, ja kupiłem strój barcy z nadrukiem na sezon 2010/2011 i jestem zadowolony.

0

Ja nie widzę nikogo innego na bramce Barcy, Victor jest po prostu fantastyczny, tyle razy ratował barcelonie skórę, że należy go szanować bo jest jednym z NAJLEPSZYCH bramkarzy na świecie. W tym sezonie tylko jedną przysłowiową ''szmatę'' wpuścił w meczu z Arsenalem, no ale człowiek nie robot, ma prawo się mylić.

VeB, Visca el Valdes ;)

0

Do cholery mam dosyć tego. królewski jak coś Ci się nie podoba to wyp***elaj z tej strony, bo tylko mi i innym humor psujesz!

0

Teraz to mało kto gra dla repry żeby coś zrobić dla swojego kraju. Tylko forsa i forsa......

0

No dokoksuj się i wróć do nas ;)

0

Jasne Sahin w pierwszym składzie w Realu. Chyba w pierwszym składzie rezerwowym. A Barca w tym stuleciu jest i będzie lepsza od realu. Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?