24 grudnia 2013, 09:56
0
Pytanie do redakcji. Usunie mi ktoś to konto?
24 grudnia 2013, 09:44
23 grudnia 2013, 19:01
Popyta ktos? ask.fm/Adasieu
23 lutego 2012, 20:01
23 lutego 2012, 19:23
@Andres8best Ja też bym wolał, poza barcą kibicuje Stoke'owi :)
21 lipca 2011, 21:37
Yea! Witamy Sanchez, długo czekało się na tego newsa, ale nareście końcowy efekt ;D. VeB! Viva Alexis Sanchez!!!
24 października 2011, 07:01
@Fifol94 Np. madridistów, no może prócz Casillasa.
11 grudnia 2011, 20:43
Gdyby obstawili na wynik meczu grubą forsę, to by się ucieszyli ;D.
21 lutego 2012, 11:12
Według mnie, następcą pepa powinien Tito, albo Enrique.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Pytanie do redakcji. Usunie mi ktoś to konto?
0
0
Popyta ktos? ask.fm/Adasieu
0
0
@Andres8best
Ja też bym wolał, poza barcą kibicuje Stoke'owi :)
0
Pytanie do redakcji. Usunie mi ktoś to konto?
0
Yea! Witamy Sanchez, długo czekało się na tego newsa, ale nareście końcowy efekt ;D.
VeB!
Viva Alexis Sanchez!!!
0
@Fifol94
Np. madridistów, no może prócz Casillasa.
0
Gdyby obstawili na wynik meczu grubą forsę, to by się ucieszyli ;D.
0
Według mnie, następcą pepa powinien Tito, albo Enrique.