0

Pytanie do redakcji. Usunie mi ktoś to konto?

0

0

Popyta ktos? ask.fm/Adasieu

0

0

@Andres8best

Ja też bym wolał, poza barcą kibicuje Stoke'owi :)

0

Chyba wreście wziął tabletki :p

0

Według mnie, następcą pepa powinien Tito, albo Enrique.

0

@Nika94

Fakt, zagrali fenomenalnie, ale gdyby było mniej sytuacji i taka sama skuteczność jak w tym meczu, to mogło nie być wesoło.

0

Czemu napisaliście wykalista? Poprawnie się piszę wokalista.....
Błąd jest w 2 gwiazdce.

0

A gdzie Montoya?

0

Bo po prostu jest frajerem

0

Ja bym chciał żeby Masche zagrał w jakimś ważnym meczu wreście, a nie na okrągło Busquets...

0

Ja piernicze, Real za każdym razem ma luz, a Barca jak zwykle maraton i do tego 75% to ciężkie mecze.... wcale się nie zdziwie, jak jeszcze 1 z podstawowej 11 bd miał kontuzje niestety...

0

Jak chłopaki się zmotywują, to wygramy :D.

0

Gran Derbi dla mnie są wyjątkowe. Nie ma takich innych meczy. Nawet mecz, w którym MU wygrało z Arsenalem 8:2 nie było takie emocjonujące i fantastyczne jak GD. Mecze Barcy z Realem byłyby jeszcze bardziej wyjątkowe, gdyby nie było tylu kłótni i niepotrzebnych fauli.

Visca el Barca!

0

I bardzo dobrze. Może znajdzie się jakiś talent do Barcy i przy okazji rozpowszechnią piłkę nożną.

0

Mecz zapewne wygrają nasze ziomki, ale kurde coraz gorzej z składem :/

0

Wróci na finał LM, bo IMPOSSIBLE IS NOTHING! :D

0

@manishbarca

Zapomniałeś jeszcze o Ganso, on też jest zarąbisty.

0

Witam wszystkich! Mógłby ktoś mi wysłać smsa z kim gra barca bo będę w budzie? Mój numer to 517338197 orange. Dzięki wielkie temu kto mi wyśle :D

0

@503773514

Co jak co ale rasizm to przesada. Może to nie było sportowe co zrobił i może ma kompleksy, ale nie bądźmy rasistami....

0

Gdyby obstawili na wynik meczu grubą forsę, to by się ucieszyli ;D.

0

@Armandi

Ciocia wikipedia powie wszystko:

''Barcelona będzie mogła odkupić go latem 2012 roku za 10 mln euro lub po zakończeniu sezonu 2012/2013 za 15 mln euro''

0

Powinni dać nagrodę za najgorsze pudło roku. Torres by to wygrał : to pudło z paru metrów do pustej bramki bodajże z Manchesterem United było zarąbiste :D.

0

Ty CROzil to urodzony optymista z Ciebie. Alexis właśnie gola strzelił, realowi też strzeli Alexis i spółka i bd dobrze :p

0

@CROzil
Rzeczywiście, masz rację, ale mi chodzi o zeszły cudowny sezon realu :D.

0

Bla bla bla... w sierpniu było podobnie przed meczami superpucharu hiszpanii, hmm ''barcelona zrujnowany okres przygotowawczy i fatalne przygotowanie fizyczne, natomiast real no przecież idealny start zero porażek w meczach towarzyskich i doskonale przygotowani fizycznie...'' i jak się skończyło... Barca wygrała :). Teraz niby też real jest lepszy ale niedługo pewnie potknie się, oby z ich ulubioną Osasuną Pompeluną :p.
VeB!

0

Super, że wygrał tą sprawę, niech się tera skupi na strzelaniu bramek.
A tak zbaczając z tematu to o co Messiemu chodziło w meczu z Mallorcą?
Tu macie gif : http://imgon.net/di-ICIG.gif
Sorki za offtop.

0

O kurde, zarąbiście! Oby tak dalej!

0

Hehe, niech się Villa przyłoży do porządnego strzelania zamiast podawania 10 m przed bramką, bo jeszcze trochę, to zejdzie a Cesc będzie napastnikiem :p.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?