Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chada No o tym właśnie mówię. Jeszcze się chwali wszem i wobec, że 200 PLN tylko...
3
@clyde Mało, stać Cię na więcej. Wiem, bo się chwalisz koncertami, grami na konsole i żarciem w restauracjach. Postaraj się bardziej proszę.
7
@clyde Ooo proszę jak się powodzi. Ile wpłaciłaś na łatwoganga?
3
@Kgorecki2500 Podatek od podatku mmmmmm
22
Yaya Toure o finale LM w sezonie 2008/09 przeciwko Manchesterowi United:
„Dzień przed meczem spałem tylko dwie godziny, ponieważ myślałem o tym, że moimi przeciwnikami będą Rooney, Berbatow, Cristiano Ronaldo czy Giggs. Dani Alves był zawieszony, Abidal również, a Marquez był kontuzjowany. Guardiola musiał kombinować z defensywą. Puyol miał zagrać na prawej obronie, więc kto miał wystąpić na środku? *śmiech*
Trener podszedł do mnie i powiedział: „Yaya, możesz zagrać w obronie”. Rozejrzałem się tylko na boki i odpowiedziałem: „Oh”.
Wszyscy w drużynie zadawali sobie pytanie: „Kto będzie grał jako środkowy obrońca?”. Były tylko trzy opcje - ja, Busquets albo Seydou Keita. Gdy padło pytanie o grę w obronie, Keita powiedział: „Mnie nie bierzcie pod uwagę, nie ma szans”. Kiedy Guardiola spojrzał na Busquetsa, ten patrzył w innym kierunku, więc zostałem już tylko ja.
Powiedziałem: „Okej, mam jakiś wybór? Zagram, trenerze”. To było niesamowite. Dwa dni później pomyślałem sobie: „Jezu, chyba popełniłem błąd”. Nie mogłem się już wycofać, nie mogłem powiedzieć czegoś w stylu: „Słuchaj, może spróbujesz czegoś innego”.
Samuel Eto’o przez cztery dni mnie męczył i powtarzał: „Yaya, chcesz grać w obronie? Wiesz, że w Barcelonie, jeśli przegramy przez twój błąd, to może zrujnować twoją karierę”.
Pomyślałem wtedy: „Co ja wyprawiam? Może udam, że jestem chory, może gdzieś ucieknę”.
W piątej minucie meczu straciliśmy piłkę w środku pola. Ronaldo biegł jedną stroną, Rooney drugą. Pique go gonił, a ja się poślizgnąłem. Na szczęście Pique odzyskał piłkę, a po akcji podszedł do mnie i powiedział: „Nie martw się, jestem tutaj, będę cię wspierał”.
Puyol także do mnie podszedł i powiedział: „Yaya, zrelaksuj się. Jeśli podejdziesz trochę wyżej, będziemy cię asekurować. Poradzimy sobie”.
1
@escarabajo Bowen może będzie chciał pomóc wrócić West Hamowi do PL :D
Wiem, że miał też udany sezon w Celcie, zwłaszcza robił liczby w ofensywie, ale dalej uważam, że nie jest to poziom Barcelony.
1
@escarabajo Senesi dogadany z Tottenhamem.
Silva podobno w Atletico, ale też z chęcią bym go tutaj zobaczył - za darmo dostajesz zawodnika, który podnosi znacząco poziom ławki rezerwowej.
Minguezy bym nie chciał. Pamiętam jego przygodę z Barceloną i był on tak słaby. Gorszy niż Gerard Martin za swoich początków.
1
@Kinginiesta Ja go pamiętam z Newcastle, wtedy jeden z lepszych w zespole. Ligi wielbłądziej i meksykańskiej nie oglądam. We francuskiej zdobył 3 gole i zaliczył 3 asysty w 10 meczach, ale to chyba niewiele mówi.
1
Zawodnicy z wygasającymi kontraktami:
Konate, Senesi, Mingueza, Stones, Zinchenko, Robertson, Rudiger, Christensen, Alaba
Bernardo Silva, Harry Wilson, Brandt, Goretzka, Fabinho, Kessie, Kamada, Bissouma, Saint-Maxim, Casemiro, Traore, Dybala, Modrić, Mkhitaryan, di Maria, Sancho
Vlahović, Sarr, Salah, Lewandowski, Depay, Icardi, Sterling, Raul Jimenez
Według mnie najciekawsze nazwiska to Senesi, Bernardo Silva i Harry Wilson. Ten ostatni miał bardzo udany sezon, znając życie będzie grał w lepszym klubie z Premier League.
A kogo my możemy ściągnąć? Może Lewandowski? Zna ligę i jeszcze z sezon/dwa by pociągnął, a w tym czasie może pojawiłby się jakiś konkretny napastnik na rynku.
2
@LeoMessiiBarcaPepa
Piłkarze powołaniu na MŚ (stan 25.05.2026)
Barcelona (12):
Brazylia - Raphinha
Egipt - Hamza Abdelkarim
Hiszpania - Joan Garcia, Pau Cubarsi, Eric Garcia, Gavi, Pedri, Yamal, Dani Olmo, Ferran Torres
Francja - Kounde
Portugalia - Cancelo
Real (9):
Brazylia - Vinicius
Turcja - Arda Guler
Niemcy - Rudiger
Belgia - Courtois
Francja - Tchouameni, Mbappe
Argentyna - Mastantuono
Austria - Alaba
Anglia - Bellingham
9
@lucca87 Piękne były też historie Malcoma, Andre Gomesa czy Firpo.
Jak ktoś jest sceptycznie nastawiony, to już jest "niby kibicem"?
0
@Tasde Autografy potem :D
0
@Criss18Barca Po co trzymałeś wibrator w ustach?
7
W Krakowie doszło do sytuacji, w której człowiek mający według dokumentów 162 lata otrzymał zaświadczenie, że żyje i na tej podstawie odzyskał kamienicę.
@Comentateiro gratulacje.
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/162-latek-odzyska%C5%82-kamienic%C4%99-w-krakowie-jankowski-s%C4%99dziowie-s%C5%82yszycie-takie-rzeczy/ar-AA23VUOu?ocid=RT2DHP
0
@Antimadridista_WR Nie oglądam Villarrealu ani Betisu, więc się nie wypowiem. Natomiast chyba nikt nie powołałby zawodnika, który cały sezon był kontuzjowany.
@Jimmydeska Tutaj też jestem trochę zaskoczony. Ale wiemy, że Gavi jest ulubieńcem Flicka i de la Fuente. Dużo młodszy od Isco i profil, którego nie ma nikt inny w hiszpańskiej kadrze.
0
@Antimadridista_WR Isco, który w tym sezonie zagrał 237 minut?
3
@DonCarletto No właśnie :D Więc skąd te całe poruszenie tutaj?
Chyba największe szanse mieli Huijsen i Carreras, ale oni zagrali wielkie gówno w tym sezonie.
5
@Roobo Ale kogo miał niby powołać? Tak serio się pytam, bo przecież to nie jest żadne zaskoczenie, że nie ma nikogo z Realu.
15
@ranger3120 Wibrator.
10
Arsenal jest pierwszą drużyną w historii Premier League, która rozegrała cały sezon bez otrzymania czerwonej kartki ani bez podyktowanego przeciwko niej rzutu karnego.
1
@HarveySpecter No przecież Ci wyżej napisałem xD
0
@2026Canaletes Przecież to była wymiana za Arthura i Juve nam dopłacało. Kwoty były wygórowane, bo tam była robiona kreatywna księgowość. I nie masz mnie za co przepraszać, każdy się może przecież pomylić.
1
@PioteK Ale ja się pytałem o ligę, a nie o SPH.
@Antimadridista_WR I wszystko jasne.
1
@Antimadridista_WR No właśnie widziałem, że transfermarkt mu przypisał, ale z drugiej strony przypisuje też asysty za wywalczonego karnego :D
1
@Pawel13sz W hiszpańskiej nie trzeba mieć rozegranego meczu, żeby dostać medal? Ter Stegen zagrał tylko dwa mecze w barwach Girony.
0
@HarveySpecter Bo są zawodnicy, którzy kosztowali nas pieniądze, a spisywali się gorzej od Depaya - Coutinho, Griezmann, Czychryński, Keirrison, Hleb, Andre Gomes, Alex Song, Semedo.
0
@Eto'o9 R10 Zależy ile ma goli i asyst w LM.
0
@HarveySpecter Jak można dać Depaya jako najgorszy transfer w stosunku cena - jakość? XD
3
@Karol145 Powinni mieć, ale po co płacić, skoro można się wybielić na streamie charytatywnym i wszystko jest okej :D
97
O co chodzi ludziom z tych streamów łatwoganga? Czemu oni uważają, że obowiązkiem każdej firmy czy celebryty jest wspieranie finansowo jego akcji?
Burneika wystawił swój dom na sprzedaż i pod ogłoszeniem komentarze typu "Dom za 3.3 mln, a łatwogangowi ile wpłaciłeś?". Na streamie komentarze "Biedronka, Lidl, gdzie wasze wpłaty?".
Ulubionym hobby Polaków jest zaglądanie obcym do portfela XD Pewnie od siebie nic nie dali, ale od innych oczekują.
"Apel do hotelu w Gdańsku - może ktoś podaruje Piotrowi chwilę regeneracji w SPA po dotarciu do celu?" XDDDD