Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
nie obchodzę świąt, proszę mi zdjąć czapkę Mikołaja
3
mogliście wrzucić tego gola jak taki ładny
0
@Murazor jakby strzelili Polsce, to tak trochę też
0
@IronSanHybrid dalej nim gardzę za bramkę, którą strzelił nam ręką w 1997
1
@pawelke3n rudy jaki bezbek
0
RAMOS
już zarezerwował samolot
XD
0
@Encore 300
(komentarz powinien zawierać bla bla bla)
1
@cules100pro za Laporty to my płaciliśmy za reklamę na naszych koszulkach :) więc jestem spokojny o finanse przy jego ewentualnej kadencji
0
Waszym zdaniem Lapcio ma wygraną w kieszeni?
0
@Dari0G który synem kogo był?
10
Płynie łódką ślepy i jednoręki. Jednoręki wiosłuje zawzięcie, aż tu nagle na środku jeziora, wiosło wypada mu z jedynej ręki i mówi:
– No tośmy, kur*a, dopłynęli.
No i ślepy wysiadł.
1
@Kurkmen nawet w jednym meczu xD
4
Tu trzeba cudu, wpuszczamy samego Pana Jezusa.
0
@GeraltzKatalonii " imprezowiczami piłkarskimi"
to metafora, czy chodzi Ci o Deco, Ronaldinho i resztę paki? :D
0
Będzie manitka, jak nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Messi od jakiegoś czasu wygląda tak, jakby kiedyś czochrał mnóstwo koksu, a teraz (dłuższy czas temu) wrócił z odwyku.
0
@Pressinho pitolenie, jest wielu świetnych piłkarzy debili
0
@Sulimo a to ten, do widzenia się z panem
2
@messi564 myślę, że zdał sobie sprawę, że to ostatni dzwonek, żeby zostać na CN
0
@Sulimo no dobra, niech będzie
0
@Sulimo daj mnie te ciastka
17
Jeśli ktoś z Was (tak jak ja) nie oglądał meczu z Węgrami, to zachęcam to zerknięcia na skrót akcji Dembooza:
Ten gość z mniejszą tendencją do łapania kontuzji i lepszym opiekunem (hehe)
byłby w tej chwili top3 na świecie. Niesamowity jest. Szkoda mi go trochę, bo to dobry chłopak, a zawsze coś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
@LionelM95 a nawet kawałek (niezrozumiałej przez powyższego) pasty
0
@RobsonPL teraz działa, a nic nie zmieniałem xD
ot, fcbarcakom :P
edit:
tylko z Insta, z TT nie
xDDD
8
co mam nie tak, że nie wyświetlają mi się zdjęcia?? mam firefoxa
1
Jedna z 2 najlepszych "10" w historii kopanej...
:(((
0
@Dariusz Maruszczak a możesz pisać kto nie jest powołany? kontuzje, decyzją trenera, etc.
4
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git, pozdrawiam całą La Ramblę, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci.
60
Ta nagroda straciła sens z brakiem Daniego Alvesa w kategorii "obrońcy".
1
@El dominatore to ta laska co robi z nimi wywiady dla oficjalnego kanału Barcy na YT