4

nie obchodzę świąt, proszę mi zdjąć czapkę Mikołaja

3

mogliście wrzucić tego gola jak taki ładny

0

@Murazor jakby strzelili Polsce, to tak trochę też

0

@IronSanHybrid dalej nim gardzę za bramkę, którą strzelił nam ręką w 1997

1

@pawelke3n rudy jaki bezbek

0

RAMOS
już zarezerwował samolot
XD

0

@Encore 300

(komentarz powinien zawierać bla bla bla)

1

@cules100pro za Laporty to my płaciliśmy za reklamę na naszych koszulkach :) więc jestem spokojny o finanse przy jego ewentualnej kadencji

0

Waszym zdaniem Lapcio ma wygraną w kieszeni?

0

@Dari0G który synem kogo był?

10

Płynie łódką ślepy i jednoręki. Jednoręki wiosłuje zawzięcie, aż tu nagle na środku jeziora, wiosło wypada mu z jedynej ręki i mówi:
– No tośmy, kur*a, dopłynęli.
No i ślepy wysiadł.

1

@Kurkmen nawet w jednym meczu xD

4

Tu trzeba cudu, wpuszczamy samego Pana Jezusa.

0

@GeraltzKatalonii " imprezowiczami piłkarskimi"
to metafora, czy chodzi Ci o Deco, Ronaldinho i resztę paki? :D

0

Będzie manitka, jak nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Messi od jakiegoś czasu wygląda tak, jakby kiedyś czochrał mnóstwo koksu, a teraz (dłuższy czas temu) wrócił z odwyku.

0

@Pressinho pitolenie, jest wielu świetnych piłkarzy debili

0

@Sulimo a to ten, do widzenia się z panem

2

@messi564 myślę, że zdał sobie sprawę, że to ostatni dzwonek, żeby zostać na CN

0

@Sulimo no dobra, niech będzie

0

@Sulimo daj mnie te ciastka

17

Jeśli ktoś z Was (tak jak ja) nie oglądał meczu z Węgrami, to zachęcam to zerknięcia na skrót akcji Dembooza:



Ten gość z mniejszą tendencją do łapania kontuzji i lepszym opiekunem (hehe)
byłby w tej chwili top3 na świecie. Niesamowity jest. Szkoda mi go trochę, bo to dobry chłopak, a zawsze coś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1

@LionelM95 a nawet kawałek (niezrozumiałej przez powyższego) pasty

0

@RobsonPL teraz działa, a nic nie zmieniałem xD
ot, fcbarcakom :P

edit:
tylko z Insta, z TT nie

xDDD

8

co mam nie tak, że nie wyświetlają mi się zdjęcia?? mam firefoxa

1

Jedna z 2 najlepszych "10" w historii kopanej...
:(((

0

@Dariusz Maruszczak a możesz pisać kto nie jest powołany? kontuzje, decyzją trenera, etc.

4

No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git, pozdrawiam całą La Ramblę, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci.

60

Ta nagroda straciła sens z brakiem Daniego Alvesa w kategorii "obrońcy".

1

@El dominatore to ta laska co robi z nimi wywiady dla oficjalnego kanału Barcy na YT

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?