0

Jak bardzo inna jest ta drużyna bez Leosia... :)

0

nie wyobrażam sobie, że nie zostanie zawodnikiem Barcy :)

0

Ewentualnie zagrac 3-5-2 z Dembele na lewym wahadle.

0

Proste - jesli klub nie da mu podwyzki, to bedzie musial zabulic nawet wiecej za takiej klasy srodkowego obronce.
Wniosek - dawac mu ten hajs zioooom.

0

Pamiętam, że chciałem, żeby trafił do Barcy te parę lat temu.

0

Debiutował młody Kluivert; mam nadzieję, że kiedyś zagra u nas :)

0

Oj było, nawet Roberto taki był, ale pięknie odpalił.... a wracając do Bojana, to zobacz gdzie skończył. Transfermarkt wycenia go na 2,5mln euro... Wartość Denisa już nie wzrasta, więc jeśli nie odpali, to niedługo zacznie spadać.

0

Młody, utalentowany, świetnie się zapowiadał, ale chyba ma jakąś blokadę w głowie.

9

Ten pociąg już odjechał panie Marku.

0

trochę szkoda, że szuka tylko Leosia

0

taki trochę syndrom Bojana

0

tak.

0

Dobry mecz do niedzielnego obiadu.

0

Wszystkiego najlepszego prosze Pana.

4

Umtiriti zajebiste zdjęcie wrzucił :)

0

imo Xavi mógł u nas jeszcze spokojnie pograć te 2 sezony.... Andrzej również jakoś za szybko by zniknął :( z taką techniką na luzie mogą stanowić przewagę w środku pola.

0

cooooo? xD Roma? dawać mnie tu mierdy do rozjechania

0

Wszystko pięknie fajnie, ale po sezonie powinien odejść. Jest po prostu za słaby na ten klub.

5

"Iniesta: To świetny piłkarz, ale Barça ma wielu innych, którzy mogą robić to samo co on.". Nie, nie ma.

0

a to jest potwierdzone info?

0

z dupy są na maxa

2

jakie to prawdziwe xD

1

Jezu, dawajcie ten mecz już...

21

Tajne kody Realu... SEDZIA MODE OFF

1

Ja bym pewnie nie gwizdał, gdybym oglądał mecz z wysokości trybun. Ale nie odebrałbym takiej możliwości innym kibicom, jak co niektórzy tutaj.
Jeśli kibice mają prawo klaskać, to mają też prawo gwizdać.

2

Niektórzy chyba nie kumają, ze 1 dla Gomesa nie wynika z porównania jego gry do reszty, bo wtedy dostałby notę 1,5.
Przelała się czara goryczy. Kolejny raz zresztą.
Prawdopodobnie Cillessen zagrałby lepiej...

1

Sandro Rosell też ma dzisiaj urodziny :P

1

w stanach to byłby oskar

4

Psy 2. Ostatnia krew
Niech będzie pochwalony pan nasz Jezus Chrystus… Koło Szeherezady przechodziłem i patrzę stoi ta kobita. Tak jakoś biednie wyglądała, a ja w Boga wierzę, to żal mi się jej zrobiło. No to mówię, pójdziesz ze mną, tu niedaleko… do Wielkiego Ryśka. Rysiek ma melinę, całkiem niedrogo bierze. Śledzia można tam kupić i czarne. To jego teść, to on takie robi, że to lepsze niż szynka. Ja wolę. To wypiliśmy tam pół basa z nią i z Ryśkiem i ona mówi, że ma dzieci. „Duże?” – pytam. A ona mówi, że no jedno cztery, drugie dwa… (…) To miałem akurat te pieniądze, co dostałem jak wychodziłem, to dałem. No niech kobita kupi jakieś pomarańcze tym dzieciom. (…) Ty, ja potem wchodzę do Starego Mordziatego. (…) on też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta kurwa tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódkę pije. (…) no pół litra tak do połowy już odpite. To ja mówię: „To ja po to ci dałem pieniądze, żebyś dzieciom pomarańcze kupiła”, mówię, „a ty tutaj na melinie z pijakami wódkę pijesz?” No to ci mówię, to tak jak stałem, tak ją jebłem młotkiem, no… takim fest półtorakilowym. No ze łba nie było co zbierać… wyrwałem chwasta… (Częstuje się papierosem od Franza). Jednego zapalę… A tu w więzieniu to się bali ze mną pod celą siedzieć. Buntowały się gary jebane. A jeden taki Zięba Karol, to się, kurwa, wszędzie chwalił, że się, kurwa, niczego nie boi. To ja pytam go, bo przedtem z nim tutaj siedziałem: „Jak to, Karolku, niczego się nie boisz? Bo ja w Boga wierzę. A papieża?” To on mówi, że jakby go na długość ręki dopuścili, to by zajebał Ojca Świętego. Mówię: „A jakbyś dziecko byś miał?” To on mówi, że by dzieciara wziął i na żywca przez główkę do drzwi przybił, takim gwoździem… To ja sobie myślę: „To po co taki człowiek żyje? Po co taki człowiek żyje, jak ten chwast?” Wyrwałem chwasta, ale że była już cisza nocna, to nie chciałem wołać klawisza, to zameldowałem przy misce…
Franz: Dosyć.
Więzień: Co?
Franz: Skończysz jutro.
Więzień: Jutro niemożliwe… jutro mnie nie będzie…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?