Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Tak porównując, to Rakitić jest świetnym piłkarzem, ale...
Modrić to inna półka, lvl wyżej. Wczoraj grał kosmos.
Niesamowicie napędza grę Chorwacji.
To on był najważniejszym zawodnikiem Realu w ich drodze po te decimy. Dalej jest ich najbardziej decydującym zawodnikiem.
Czapki z głów.
Luka Modrić, Pan Piłkarz.
0
Douglas fichado xD
1
ADIOS AMIGOS xDDDDDDDDD
35
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_noVhSTmUb0ouI9dDNSEV5SaiJ75xvC3h.jpg
1
asystent trenera?
9
tutaj chyba wiecej osob kibicuje Messiemu niz Barcelonie xD
xD
9
tymczasem gdzieś w Mediolanie...
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_NCCffxzM2FJagkB3SdBd0CXnQrYXkMxP,w400.jpg
2
niech ta padaczna Argentyna opadnie... oczy krwawią od ich gry...
7
Turbo-Mbappe
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_nfsiEgz8880W9uTkzGTDn6foIhY516FI.jpg
1
hahahahahahahahahahahahaaahhahahaahaha xD
5
Dy Maryja juz swoje xD
1
Szpaku komentuje, więc na boisku zobaczymy Maradonę
xD
1
cudownie
0
Messi w FCB vs. Messi w ARG:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_zNfGgJl5UILy5OwBtt0uteRDttkwXfQf.jpg
xD
7
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_DmcIxR78vMqpgn2VqOMjboalSVthq4g7.jpg
0
no wiadomo, fan Realu ;)
1
Kto kibicuje Islandii?
1
Wiecie co jest najgorsze?
Że Suarez będzie u nas grał w każdym meczu, jak Benzema w Realu.
Sprowadzą Paco-2, albo Paco zostanie, a i tak będzie grzał ławę.
A jak dorzucić do tego bardzo dobre stosunki Suareza z Messim, to mamy minimum kolejny sezon z irytującym Grubciem w każdym meczu, niezależnie od jego formy.
0
ja bym próbował Coutinho na szpice
0
po jakim kursie?
5
Krycha wrzucil zdjecie z hotelu w Soczi xD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_TYrLKmats5fhKGNvH1iUysCXMJKpRgeg.jpg
0
mozliwe, ale kibicow swojego klubu tez strollowal
0
podpisuje sie rencoma, stopami i pindolem
0
tym bardziej, ze Antoś mial przejsc do Barcy... do klubu Pikeja, ktory robi szopke z transferu na ktory wielu kibicow liczylo..
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Pikej ma chyba nie po kolei we łbie, że angażuje się w takie szopki.
2
brawo Antoni xD
0
przeca to koteł
1
z tymi 30m troche Cie ponioslo
0
i? mundial to nie czas powrotow do formy, tym bardziej dla bramkarza