0

Kij z datą. Gdzie tym razem zagrają? W Bangladeszu? W Somalii?

0

widziałeś gościa w reprze Portugalii? tam też gra kupę...
jest masakrycznym drewniakiem

1

POZDROWIENIA DO WIEZIENIA
Z FARTEM MORDO

9

Ale jak to, Gomes? Ponoć na treningach wygląda świetnie. Dajmy mu jeszcze szanse, okażmy mu wsparcie.
Nie no, żartuję, niech pali wroty czym prędzej.

2

International Champions Cup to naprawdę spoko sprawa jest.
Wszystkie dobre ekipy w jednym kraju, spoko meczyki.
No i nie będziemy musieli oglądać spotkań Barcy z takimi tuzami jak Yakotako Kijciwoko, czy Mudżyna FC.
W dodatku chłopaki nie będą mieli do przelatania całej Azji od Delhi do Sydney.
Propsuję bardzo.
:)

5

Nie wiem, czy wiecie, ale Malcolm ma olbrzymi talent wokalny:

1

pisales o Dembele i Semedo, a wrzucasz zdjecie Semedeo z bratem blizniakiem xD

1

no to może ja po prostu bezproblemowo ich rozróżniam ;)
ale tak jak napisales - postaw mi nakate, honde i ji-sunga, a ni chu chu ich nie rozróżnie :p

0

z takim to by się napił ;)

7

keep calm and say Malcolm xD

2

Benzema

0

no mi akurat żodyn inny murzyn-piłkarz Nas'a nie przypomina ;)

0

wiadomo ocb

0

u mnie
1 mesiuchna
2 modrycz
3 embape

2

Wam też Malcolm przypomina Nas'a?

0

Messi na pewno chce grać z Icardim.

1

To jest baaardzo trafna uwaga kolego.

1

tak było, nie zmyślam

1

xD

172

bądź na szwedzkim wycieczkowcu
-idź srać
-wysraj się
-spłukuj
-nie działa
-oshit.png
-co robić
-znajdź sprzątaczkę
-nie umiej po szwedzku
-ona nie umie po angielsku
-złap ją za rękę i zaprowadź do męskiego sracza
-już ma cię za świra
-pokaż jej gówno które zrobiłeś
-powiedz "titta" ("patrz" po szwedzku) i spróbuj spłukać
-gówno spłukuje się normalnie

0

xD

0

tnx za opinię ;)

0

dzięki za opinię ;)

0

No właśnie o to mi chodzi... mojej mamie wcisnęli w euro też coś takiego, za 80 PLN (a mówiłem, żeby nic nie brała, bo sam jej szkło hartowane zamontuję... ech). Nie wiem co o tym sądzić :I

Sprawdza Ci się ta folia? Długo z niej korzystasz?

0

Ramblowicze, czy ktoś z Was korzystał z usługi naklejania folii na smartfona w RTVeuroAGD, tudzież innym tego typu sklepie?

0

na trzeźwo, ale jakbym był skuty, to i tak bym w sekundę wytrzeźwiał xD

1

Budzę się dzisiaj rano, otwieram szeroko oczy i głośno myślę:
COOOOOO????? BRZĘCZEK TRENEREM BARCY???
??? :O
Dobrze, że to tylko nieogar z zaspania xD

1

w koncu jakies zainteresowanie tym portugalskim crackiem!

0

oj, widać widać

0

Modrić kandyduje do ZP, Rakitic nie i nigdy nie bedzie.
Rakitic u nas jest zwyklym graczem, Modric w Realu robi gre, ciagnie ich.
Modric > Rakitic i nawet nie diluj z tym
Ale nie, ja pisze bzdury xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?