Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kij z datą. Gdzie tym razem zagrają? W Bangladeszu? W Somalii?
0
widziałeś gościa w reprze Portugalii? tam też gra kupę...
jest masakrycznym drewniakiem
1
POZDROWIENIA DO WIEZIENIA
Z FARTEM MORDO
9
Ale jak to, Gomes? Ponoć na treningach wygląda świetnie. Dajmy mu jeszcze szanse, okażmy mu wsparcie.
Nie no, żartuję, niech pali wroty czym prędzej.
2
International Champions Cup to naprawdę spoko sprawa jest.
Wszystkie dobre ekipy w jednym kraju, spoko meczyki.
No i nie będziemy musieli oglądać spotkań Barcy z takimi tuzami jak Yakotako Kijciwoko, czy Mudżyna FC.
W dodatku chłopaki nie będą mieli do przelatania całej Azji od Delhi do Sydney.
Propsuję bardzo.
:)
5
Nie wiem, czy wiecie, ale Malcolm ma olbrzymi talent wokalny:
1
pisales o Dembele i Semedo, a wrzucasz zdjecie Semedeo z bratem blizniakiem xD
1
no to może ja po prostu bezproblemowo ich rozróżniam ;)
ale tak jak napisales - postaw mi nakate, honde i ji-sunga, a ni chu chu ich nie rozróżnie :p
0
z takim to by się napił ;)
7
keep calm and say Malcolm xD
2
Benzema
0
no mi akurat żodyn inny murzyn-piłkarz Nas'a nie przypomina ;)
0
wiadomo ocb
0
u mnie
1 mesiuchna
2 modrycz
3 embape
2
Wam też Malcolm przypomina Nas'a?
0
Messi na pewno chce grać z Icardim.
1
To jest baaardzo trafna uwaga kolego.
1
tak było, nie zmyślam
1
xD
172
bądź na szwedzkim wycieczkowcu
-idź srać
-wysraj się
-spłukuj
-nie działa
-oshit.png
-co robić
-znajdź sprzątaczkę
-nie umiej po szwedzku
-ona nie umie po angielsku
-złap ją za rękę i zaprowadź do męskiego sracza
-już ma cię za świra
-pokaż jej gówno które zrobiłeś
-powiedz "titta" ("patrz" po szwedzku) i spróbuj spłukać
-gówno spłukuje się normalnie
0
xD
0
tnx za opinię ;)
0
dzięki za opinię ;)
0
No właśnie o to mi chodzi... mojej mamie wcisnęli w euro też coś takiego, za 80 PLN (a mówiłem, żeby nic nie brała, bo sam jej szkło hartowane zamontuję... ech). Nie wiem co o tym sądzić :I
Sprawdza Ci się ta folia? Długo z niej korzystasz?
0
Ramblowicze, czy ktoś z Was korzystał z usługi naklejania folii na smartfona w RTVeuroAGD, tudzież innym tego typu sklepie?
0
na trzeźwo, ale jakbym był skuty, to i tak bym w sekundę wytrzeźwiał xD
1
Budzę się dzisiaj rano, otwieram szeroko oczy i głośno myślę:
COOOOOO????? BRZĘCZEK TRENEREM BARCY???
??? :O
Dobrze, że to tylko nieogar z zaspania xD
1
w koncu jakies zainteresowanie tym portugalskim crackiem!
0
oj, widać widać
0
Modrić kandyduje do ZP, Rakitic nie i nigdy nie bedzie.
Rakitic u nas jest zwyklym graczem, Modric w Realu robi gre, ciagnie ich.
Modric > Rakitic i nawet nie diluj z tym
Ale nie, ja pisze bzdury xD