1

"Messi w PSG"

w ogóle jak to brzmi xD

3

@Krycha1899 A Pique wrzucał post, że Neymar zostaje...

2

@Jinx aha, czyli Puyol wystosował oficjalkę i wszystko się wyjaśniło xD

1

@mejsinio myślę, że ten serial trochę potrwa

0

@SenoX "To powinien być kryminał dla Bartka!"

spokojnie, doczekamy ;)

1

@Lucassito Gdzie tu wina Laporty? Przecież to Bartek zostawił klub tak kijowej kondycji.

0

@PIOTR76BARCA tak się nie stanie; PSG zależy na przedłużeniu kontraktu z Mbappe

2

pozwolę sobie tak to skomentować:


38

Ja powiem tak: Leoś wygrywa Katar i można kończyć piłkę nożną.

1

@Herato STRZELAM JAK PODOLSKI GOL ~ Gural

4

@Criss18Barca sztuczna jak Jordi

1

@EleanoR a ja myślę, że jednak nastąpi defekacja xD

0

@EleanoR i jak to przełożyć na mecz?

3

Ta Repra jest jak kumpel, co ci się zesrał na imprezie na środku pokoju (mecz ze Słowacją), ale to jednak Twój dobry kumpel (jednak Repra Polski..), przeprosił, dał kwiaty i flachę (mecz z Hiszpanią), no i robisz kolejną imprezę (dzisiaj ze Szwecją) i zastanawiasz się, czy go zaprosić (obejrzeć mecz)...

0

@PatrykBarcelona ech, ile to już razy...

0

@IbrahimAfellay No i bardzo dobrze. My nie zasługujemy na nic. Niech Pan Kryszczano gra i przechodzi dalej, bo zasłużył.

0

@neymarjr_143 a nie lepiej pograć w PESa, prawdziwy symulator piłeczki?

0

@Barca1992 Za duże wahania formy na 1 skład.

0

@DaPidejpi no to spoko, ale jestem wyczulony, bo każdy pomysł na wpis tutaj, to wg wielu próba wyłudzenia zielonych (jakby miały jakiekolwiek znaczenie)

1

@DaPidejpi "marna próba wymuszenia zielonych"
tak, ułożę sobie za nie życie od nowa

ja pier...

0

Taki pomysł mnie naszedł...
Plusujcie poniżej sezon, od którego kibicujecie Barcelonie.
Jeśli takiego nie ma w komentarzach, to go wpiszcie.
Przykładowo, jeśli zaczęliście tak jak ja w sezonie
1998/1999
to plusujcie mój komentarz.


0

o kurde, młody gość :O
szkoda, że tak zjechał z formą, bo byłby obrońca na lata :((

1

" Obecnie sprawa jest jasna: przedłużenie umowy lub sprzedaż Dembélé."

nie no, jasna jak słońce xD

1

@daniel32778 czwarta

7

jakaś ta współczesna piłka taka nie wiem...
kurła, kiedyś to było

0

Kurczę, myślałem, że Henio walnął więcej, a on "tylko" 175.
Whatever, i tak najlepszy zawodnik w historii PL ;)
Co ciekawe, moją opinię podzieliło 2 Angoli, kibiców United i City :)

1

@Rewolucja123 zaraz po karnym Błaszczykowskiego

1

@Adamski69 taka prawda, nie dało by to nic

5

ociechuj, my przeca w Paryżu gramy rewanż, no tak xD

zapomniałem co i jak i myślę sobie "może magia Camp Nou, bla bla bla"

hehe

0

@LeoMessi1994 jak chłopak z obrazka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?