Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie za 2 miechy gramy z ruskimi.
A myślałem, że jakoś niebawem..
0
@LeoMesjasz Chyba taki atak umieściłbym w swojej drużynie marzeń :)
1
@bartas97 od 10 lat mam maszynkę Philipsa (tego z Eindhoven) i opitalam się sam :)
0
Taka myśl mnie naszła.
Ronaldo, Rivaldo i Ronaldinho przychodzili do nas jeden po drugim, nie mieli okazji zagrać w Barcy razem.
Ale co by było gdyby...?
Gdyby w sezonie po MŚ 2002 stanowili o sile naszego ataku, to strach się bać.. ;)
0
@Zbyszard Otóż chciałem również oddać głos i jestem za Hohlandem.
0
Gdybyście mieli odmłodzić jednego z naszych byłych napadziorów (na szpicę) i wprowadzić go do składu teraz, to kto by to był?
Ja bym się chyba zdecydował na Romario. Może dlatego, że nie miałem okazji oglądać jego gry na żywo. No i był to jednak kawał grajka.
0
Gdybyście mieli wybrać na dzień dzisiejszy, zakładając, że warunki transferu byłyby identyko, to kogo byście u nas chcieli:
Haalanda, czy Mbappe?
0
@Gomess Gruby Ronaldo
2
@LeoMesjasz Thiago większym talentem, ale Pedri zajdzie wyżej.
0
@kaamil1910 Desta I FdJ.
2
Albą, Busi. Już pograne.
0
@Deltta lepszy Dest niż Alba
0
@szela1899 ból dupy, więc w sumie racja ;)
1
@Pawel13sz na pewno nie Haalanda
1
Dizisiaj chciałbym zobaczyć Desta w miejsce Alby i Franka za Busiego.
0
Który zespół z topu oprócz Barcy zaliczył tak duży zjazd w tak krótkim (stosunkowo) czasie w XXI wieku?
Tylko Milan mi świta.
0
@4drian0 I o to chodzi!
0
@Kgorecki2500 a ja bym właśnie Duna wrzucił, żeby się ograł na słabszym rywalu przed rywalizacją z Napoli i strzeleniu im dwóch hat-tricków w obu meczach
1
Gdybyście mieli wybrać z tej dwójki, to jutro na szpicy LdJ czy Nazario??
0
@busquets5 top1
0
Ćwiąkała wrzucił dziś fajny filmik nt. Bambele (i Suareza).
9
Król Eryk z rigczem.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1642700704jWXLRmmWBogKpo9Mu41tfQ,w400.jpg
2
Czyli nici z trypletu :/
0
@Roobo jestem sędzią i bym tego nie gwizdnął.
1
Nazario, musisz.
0
Dawać Nazario.
2
@HypeR I chyba 7 ;)
0
@koksik2700 5ty komentarz z odpowiedzią na moje pytanie...
Dzięki ;)
1
@AllBundy 9/11 inside job
7
@lukkobe śpi jeszcze