4

@socha wyjątek potwierdzający regułę :)

1

@BarcaInfo i na to właśnie liczę. O ile na prawym jest Semedo z odejściem to na lewej, gdy nie ma Alby, nie ma komu posłać prostopadłej piłki za obrońców.

0

@Hiacynk jak już dzielisz na te półki to jednak uważam, że hiszpańska i angielska są w tym momencie o te pół półki wyżej od włoskiej i niemieckiej :)

0

@Gaucho miałem nadzieję, że za Vidala wyjdzie jeszcze Braithwaite w pierwszym.

1

@Szumi Niedawny trener Barcelony, Ernesto Valverde, bez wątpienia wykonywał ogromną pracę w Barcy, analizując mecze, grę przeciwnika, przeprowadzając treningi itp. Mimo to gra Barcy wyglądała słabo i wiele osób, również z redakcji fcbarca.com, krytykowało go za to. Czy kibice Barcelony powinni w tej sytuacji czuć zażenowanie taką opinią? Przecież wykonywał tytaniczną prace.

0

@Getek dobrze, że ten afroamerykanin nie wyskoczył do piłki, bo by papa nie było ;)

0

@Hiacynk gdyby był ze 3 lata młodszy to pewnie teraz biłyby się o niego najlepsze kluby. Jeśli odejdzie to bardzo możliwe, że zobaczymy go w Interze jeśli Lautaro odejdzie z Mediolanu.

0

@DonMatteo901 mi wystarczy tylko to, że PiS swoją kreatywną księgowością "ukrył" 31mld kosztów.

0

@Greenalley co masz na myśli pisząc, że spotkał się z "mądrzejszym Pepem"?

5

@itmustbejoke ten cały zapis jest bez sensu. Powinni, co najwyżej, zezwolić na zarejestrowanie gracza bez klubu

0

@leomisztal gdyby Griez był prawonożny to prezentowałby się lepiej niż teraz, a i sytuacje miałby lepsze :)

0

@John_McClane co prawda to prawda, choć podejrzewam że skuteczność ma dużo lepsza niż Luis :)

1

@juliacicha proszę zmienić tytuł bo wprowadza w błąd. Co najwyżej to Gryzak dziesięć razy strzelał pierwszą bramkę dla Barcy w meczu

0

@Cobra303 nie ma czegoś takiego jak otwarcie wyniku gdy wcześniej ktoś inny już strzelił bramkę w meczu.

0

@Messibestplayerintheworld tyle że Real nie broni się cała drużyna

0

@T_TG patrząc na te mocarne ofensywy to stawiał bym że w rewanżu prędzej będzie 1-0 niż 3-2

0

@lukasik17 Hajto coś tam cisnął bekę z Pepa po czym ten drugi mówi ile to razy Guardiola zlał białych i nagle cisza xD to był najciekawsze fragment tego meczu

0

@Lordzi gdyby Barca miała wczoraj tyle miejsce co City dzisiaj to by Napoli nie miało po co na rewanż przyjeżdżać

0

@VamosRakieta to jaki mecz wczoraj oglądałeś?

41

Ramos już tak ma że jak jest stały fragment gry w doliczonym to jest bardzo grozny pod bramką. Nie ważne która

2

@Katalonbar a to wtedy czasem karnego nie było?

3

@socha jeśli chodzi Ci o tych w białych to bardzo możliwe że to takie bractwo jest

3

Ale ten Vinicius ma odejście.. szkoda że strzelać nie umie

1

@AllBundy Aa czyli ten na lewej obronie? ;)

1

@AxelF no właśnie sprawdziłem z ciekawości czy to wgl prawda i wg internetów stadion Barcy ma 105x68 (niektóre źródła podają że nawet 71m szer). Natomiast boisko Napoli ma 110x68. Także tego.

15

No cóż. Napoli zagrało dzisiaj antyfutbol. Gattuso ustawił 11 zawodników na własnej połowie i liczył że coś wpadnie. Mam nadzieję że na Camp Nou zobaczymy kawał dobrej piłki a nie treningowa gierkę obrońcy vs napastnicy

18

Z Lahozem jest taki problem, że to sędzia, który zamiast usunąć się w cień to chcę być jedną z najważniejszych osób na boisku. Dlatego nie ma co się z nim wykłócać, bo to tylko pogarsza sytuacje.

2

Każdy zna pewnie twierdzenie, że dwa minusy dają plus. Przynajmniej większość zna. I tak podczas rozmowy w pracy doszliśmy do wniosku, że rzady PIS wprowadziły nowe twierdzenie, gdzie same plusy dają minus. Tutaj 500+, mieszkanie+, coś tam plus i ze wszystkiego człowiek korzysta a i tak wychodzi na minus.

0

@kejdzi mi też się wydaje że poker to 5 goli

2

@Enerio no i takiego piłkarza Barca potrzebowała. Gramy na małej przestrzeni więc gość z takim odejściem na pierwszych metrach jest idealny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?