Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arraco A dlaczego porównujesz ile Fati grał za Valverde do tego ile gra za Setiena?
3
A teraz dajcie jeszcze tabele w ilu akcjach uczestniczyli poszczególni gracze, bo przez Leo przechodzi prawie każda akcja, a taki Do Maria ma w zespole Neymara.
0
@Hiacynk trzy bardzo podobne akcje zrobił choćby Dembele, z Villarealem, Totkami i PSV. To tak na szybko z pamięci :)
Ale podobieństwa do Ronaldo Nazario nie mogę odmówić :)
0
@Hiacynk najcięższe w tej akcji było wykńczenie i zrobił to perfekcyjnie. Akcja ładna, ale czy jakaś wybitna? No nie wiem, kwestia gustu.
0
@gralix95 ludzie co Wy macie z tym Sancho? On jest w tym miejscu, w ktorym Dembele był 3 lata temu
1
@ninja81 podasz link do tych zmiennych w transferze Dembele bo coś mi się nie chce wierzyć w to co piszesz szczerze mówiąc
4
Kilkanaście lat temu trenerem Wisły Kraków był Dan Petrescu. Jego treningi były bardzo ciężkie co nie podobało się zawodnikom Białej Gwiazdy. Nieoficjalnie mówi się że niezadowolenie piłkarzy było głównym powodem jego zwolnienia. Następnie Petrescu został trenerem rumuńskiego klubu Unirei, z którym zdobył pierwsze w historii klubu mistrzostwo oraz awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów.
0
@krystus48 van de beek jest za słaby na mecz z AZ Alkmar a w Barcy ma rozwiązać problemy w środku pola?
8
@Konias4318 to bardzo słabo interesujesz się piłką w takim razie skoro nie słyszałeś o spóźnieniach. Choćby Pique który robił to bardzo często. Albo Sancho który spóźnił się na odprawę przed meczem z Barca.
0
@Jarema1987 a niby skąd pewność że następny nie będzie szklany?
3
@barteggg08 albo że Messi ma większe ego niż pewien Portugalczyk :)
1
@PJ777 co do bramki Viniciusa to tą obwiniał bym Arthura za brak doskoku do Krossa który pół godziny machał ręką pokazując gdzie zagra
0
@karci0 a co dzisiaj pokazał Messi?
0
@Kamiloza91 Martin moim zdaniem to lepszy wybór. Bardziej doświadczony, szybszy, silniejszy na nogach
0
@geass strasznie nudny mecz xD bo goli nie ma?
1
@cules100pro no może bo Barca miała 2 setki a oni żadnej
1
@DarekFCBnaZawsze za prowokacje jest ban także uważaj :)
0
@pero1983 wygląda to dobrze ale brakuje gry z pierwszej piłki w środku pola
3
Wychodzić z La Rambli i oglądać mecz. Widzimy się w przerwie
0
@Greenalley czytaj ze zrozumieniem. Pisałeś o pucharach Pepa więc napisałem Ci że ciężko było mu ich nie zdobyć prowadząc takie zespoły. A ile razy zdobył Ligę Mistrzów z Bayernem czy City?
A pośmiewisko to robisz Ty pisząc że EP wprowadził wielu wychowanków do pierwszego zespołu. Największy mit jaki może być
0
@liberoFCB większym problemem jest to że zamiast sprzedawać zawodników to zostają tu oni za zasługi do końca kariery albo odchodzą za darmo. Który klub tak robi? A co do Twojego wpisu o nietrafionych transferach to niby jak chcesz budować kadrę na następne lata bez takich transferów? Teraz byle jaki młodzian kosztuje 50 baniek
0
@lukasz159 przecież mecze Barcy z Realem są na obu platformach odkąd podzielili się prawami.
0
@socha dobrze że Leo wypracował bramkę z Napoli, bo by był dramat.
0
@pawello_93 Roma też nie miała po co wychodzić na boisko w meczu z nami, o Live nie wspomnę ;)
0
@Greenalley Pep jest świetnym trenerem, ale jak na razie to prowadzi same zespoły z TOPu. Miał najlepsza Barce w historii, później przejął fantastyczny Bayern Juppa, a następnie City z nieograniczonym budżetem. Chciałbym zobaczyć czy jest w stanie osiągnąć coś ze słabszymi zawodnikami w zespole.
A idąc twoim tokiem rozumowania to wspomniany Jupp Heynckes bije go na głowę patrząc co ugrał z Bayernem
0
@liberoFCB żeby nie było takiej sytuacji jak teraz że trzeba grać gośćmi co mają po 17lat. No ale co tam, płaćmy po 20-30 mln każdemu rezerwowemu, najwyżej z City zrobimy sobie własną Ligę Mistrzów xD za dużo o finansach to chyba nie wiesz
0
@liberoFCB a gdzies napisałem że się nie należy?
0
@liberoFCB za jego pensję to możemy z pięciu rezerwowych miec.
0
@tristan87 wznowienie fajne, gorzej z wykonaniem :)
1
@socha a co miał mówić? Że nie ma sensu nikogo sprowadzać, bo on zagra wszystkie mecze?