Yoda
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
0
Pewnie. Powinien strzelać po 4 bramki co mecz i notować 5 asyst. Czego ty się spodziewałeś po gościu, który dopiero wyszedł z juvenilu? Napompowali balonik i on pękł. Powinien grać w Segunda, a nie kisić się na ławce.
0
Z tą moderacją może jutro.
0
Bo nie potrafisz pisać.
0
Będziesz wszędzie tym spamował?
2
Nie no, ale to plusowanie siebie z drugiego konta mnie rozwaliło. :D
4
No shit, Sherlock
0
Kółko wzajemnej adoracji.
0
W debiucie może nawet i trzy.
0
Strach, a zarazem radość bo Torres wraca tam gdzie jego miejsce.
5
Pelikan.
0
Xavi wnosi mało do gry?
0
Widzę, że mamy tu małą batalie.
1
Uczcijmy to minutą ciszy...
5
Nie będzie opcji głosowania na Pedro. Messi musi mieć szanse.
0
Albo na Lamparda
1
Halilović, Denis Suarez, Rafinha. Trzeba dać komuś szansę.
0
I jest. Nie zapowiada się na to by było lepiej.
0
No tak, ale napisał waszego nurka. Naszego? Czyli nie jest kibicem Blaugrany?
0
Ach... Maravilla. Tak bardzo mi go brakuje.
0
Na ŚPD to geniusz. Ja dalej nie mam pojęcia co myślał Guardiola wystawiając go na obronie. Na początku jakoś to wyglądało. Widać, że ma nawyki pomocnika no i brakuje mu jednak tego wzrostu.
0
Dalej nie rozumiesz? Kibicem Realu ani on ani ja nie jesteśmy.
0
Neymar najlepszym nurkiem sezonu? Dlaczego? I nie sądzę anby był jego idolem.
9
Pedro. Wiadomo.
0
Ja wiem, ale nie powiem.
20
Ale z ciebie groźny antymadridista.
0
Co za różnica. I można napisać tutaj co chcesz na jaki temat.
1
Boże...
0
Jako, że nie ma Messiego to głosuje na Xaviego.
0
Nie moja wina, że nie umiesz czytać niekompetentny człowieku.