0

Ojca nie poznajesz?

1

Nie jestem wstanie nic zrobić. Ból przez nas przemawia.

1

Teraz modlić się żeby Alves został.

0

Jak RM 12 lat? Nie strasz.

0

No, a w jakiej formie jest nasza pomoc. Poezja.

0

Ten kretoszczur na zdjęciu wstydu nie ma...

0

Może odejść. Nic to nie zmienia.

0

Socios pewnie musieliby wziąć sprawy w swoje ręce.

2

UEFA ma faktycznie dużo do gadania.

0

Będziemy.

0

Ja bym tym Panom po lewej ręki nie podał.

2

Żegnaj Reus.

0

A wszyscy byli pewni, że zostanie zdjęty.

1

Z tym zarządem to niestety nierealne.

1

Żarty żartami, ale oszczędź sobie wstydu.

0

Don to nasza skarbnica wiedzy. :)

0

Mam wrażenie, że dał się zjeść przez narzekanie na małe posiadanie piłki. Do tego czasu szło bardzo dobrze, gra nawet jakoś wyglądała, a potem już tylko once de gala i 90% posiadania piłki. Szkoda.

0

Może Zubi tam dorabia.

1

Kiedyś chyba nawet był artykuł.

1

Dzięki za link do tej stronki. Genialne. :D

0

Ale zauważyć trzeba, że wszyscy o niej mówią i o to im chodzi. Hehe.

0

Sanczis

0

Co to zmienia?

0



tak wyglądała Twoja reakcja?

3

Ostatnim? W czym lepsi byli od niego Munir, Sandro czy Pedro?

1

Włączamy niiiiskiee cennyy!

0

On pozjadał umysły.

0

Przeklinam dzień w którym mu odbiło.

0

Co ty myślisz, że jak zagra raz na ruski rok to coś ugra? Nawet z tą Huescą. Widać, że się spalił i powinien się ogrywać w Barcelonie B bo talent ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?