1

Komentarz usunięty

8

Jemu chodzi o to, że chce zobaczyć na boisku MSN oraz Arde z Iniestą.

0

Tak, pewnie to jeszcze znaczy, że od zawsze chciał grać w Realu, ale trafił do Barcy. Sprzedać!

0

Na to wychodzi.

0

Lepiej z buta.

0

Ramos by wszystkie pozrzucał.

3

Tak, tak. Razem z pedroroddrriguuesem.

3

TylkoJuve
o ktorej feta?

On powrócił...

1

Znalazłem zarażonego chorobą, wyciekiem, działaniem głupoty spowodowanej promieniowaniem El Jarka.

http://imageshack.eu/Nsgc.png

3

Szpakowski i Żewłakow.

2

he he

1

Argętyna na pewno nie wygra.

5

Musisz zanucić.

10

Co Ty chciałeś zrobić? :D

0

Na facebooku wypowiadają się idioci więksi niż na fioletowej albo 11,12 letnie dzieci.

1

"Nie mają szans na pobicie tego rekordu.."

1

Komentarz usunięty

1

2

Komentarz usunięty

0

Wierzysz we wszystko co usłyszysz?

11

Dotarło do Was, że to koniec tego wspaniałego sezonu? Następny mecz po wakacjach? Do mnie jeszcze nie.

8

Ty jesteś tu do wymiany.

0

Komentarz usunięty

20

Z jakiego wzoru to wyliczyłeś?

1

Ale jesteś zabawny. Dusza towarzystwa?

6

I jest skrzydłowym.

4

Skosił go jak Cristiano brwi.

3

Podobno Bartomeu był na stadionie.

0

Oni reprezentują poziom ameby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?