Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta Żeby się przełamać, normalna sytuacja
2
Jak zobaczylem ten obrazek, że Ferran nie chciał oddać piłki Fatiemu to byłem pewien, że nie trafi :D
0
@Solmyr Skąd wiesz, że nigdy? Skoro umiesz przewidzieć przyszłość to poproszę liczby na wtorek :))
68
Coś pięknego
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1631391121698856981
7
@BARCA1899Messi 2012
0
Chciałbym żeby Xavi dawał więcej szans Alarconowi, chłop widać, że ma to coś, tylko trzeba dać mu się ogrywać.
0
@Sau_Ron Dlatego zawsze śmiesznie jest wejść na La Rambla po porażce lub remisie poczytać te płacze :D
2
@norbi77 Tańczyć mu bramkach zabronił. Bo ich nie było :D
2
@Faro Bo jedną bramką w rezerwowym składzie odpadliśmy z aktualnie top3 drużyn w Europie? XD
0
@Gaunter Nie będziesz miał
0
Dobra jazda po polskie podium :D
1
@JimMorrisonFCB Thuram to kolejny zawodnik z niewiadomo jaką pozycją. Bardziej bym wolał takiego typowego zawodnika robiącego młyn na skrzydle. Chiesa, Leao, Kvara, Carrasco- o taki typ skrzydłowego mi chodz. Ale wiadomo, że jedyny realny transfer z tych to Carrasco.
0
@Kiok342 Roque to melodia przyszłości, a nie piłkarz na teraz
2
@Emhyr Żadnego skrzydłowego
0
@MesQueUnClub96 Nie utrzyma, za dużą stratę mają
0
@require Filmik z pięknymi golami i indywidualnymi akcjami--> ,,Parę ładnych podań"
Dobra, szkoda mojego czasu...
0
@partymaker Przeczytałeś artykuł czy tylko tytuł?
0
@require
Masz, wybierz sobie
1
Były piłkarz Barcelony, gnębiony przez samego Ernesto Valverde, szerzej znany jako Malcom oficjalnie stał się Ruskiem.
21
XDDDDD Fati stłukł sobie kolano i nie zagra w aż jednym meczu ze względów ostrożności, ale La Rambla już wyrok wydała :D ,,Sprzedać, bo to szklanka", ,,znowu się rozwalił", ,,z niego już nic nie będzie"- bawi jeszcze bardziej niż osoby, dla których to był ,,wstyd i kompromitacja" wczoraj odpaść z United ;D
7
@Bartula Średnia drużyna nie ma 8pkt przewagi w lidze nad aktualnym zwycięzca LM ;)
2
@karolup Nie wiem od ilu lat oglądasz piłkę, ale mi to przyszło po prostu z wiekiem :)) Na początku bardzo się przejmowałem (jak każdy 12latek), ale teraz (mam 21 lat) aby chwilę jest przykro i dociera, że to w sumie jest tylko piłka, która jest pasją i ma sprawiać radość, a nie dołować. Pozdro dla Ciebie, myślę że i Tobie z czasem minie.
0
@michal26 Najlepszym transferem byłby powrót Messiego. Wtedy jako interiores mielibyśmy Leo, Pedriego i Gaviego do możliwej rotacji. Jako pivoci Busquets, De Jong i Gundogan do rotacji plus Marc Casado do ogrywania, gościu ma spory potencjał by wejść w buty Busiego. Plus oczywiście jeszcze Roberto i Torre, ewentualnie Nico, jeśli go nie sprzedadzą. Transferu Bernardo bardzo bym chciał, ale niestety będzie on bardzo trudny. Do obrony myślę, że wystarczy sam Ndicka, ewentualnie Iñigo Martinez. W ataku trzeba wzmocnić lewe skrzydło oraz nabyć tak jak mówisz rezerwową 9.
Szkoda, że przez Tebasa i jego chore limity będziemy mieli niestety ograniczone pole do manewru.
0
@Azi Dzisiaj wyskoczyło info, że w zimie była oferta za Raphinie (70mln). Jeśli to prawda, to w lecie spokojnie z 80mln możemy za niego zgarnąć. Jeżeli Chelsea będzie chciała tego Abde to też z 10/15 mln można wynegocjować patrząc na to ile wydaje Chelsea. Jeśli Ferran powróci do jako takiej formy to również ktoś może za niego z 30 baniek rzucić. Plus jeszcze Kessie, za którego 20 mln spokojnie byśmy dostali. Obstawiam, że w lecie Raphinia, Abde i Kessie polecą.
0
@Coutinho007 Przecież dzisiaj wystawienie Fatiego kosztem Roberto skończyłoby się katastrofa XD
0
@Azi Dlatego szykują się raczej dużo gotówkowe odejścia w tym roku.
@zeko0 Mi najbardziej zależy na Messim, Gundoganie i Ndice. Te trzy transfery mi wystarczą. Ewentualnie jeszcze jakiś skrzydłowy :) Najbardziej chciałbym Chiesę, ale pewnie przyjdzie ten Carrasco.
1
Ndicka, Iñigo Martinez, Gundogan, Tielemans, Di Maria, Thuram czy oczywiście Messi- jest naprawdę parę bardzo ciekawych nazwisk, którym kończą się kontrakty. Mam nadzieję, że Alemany o nich powalczy, a zwłaszcza o Ndicke, Gundogana czy Thurama oraz o Messiego jak się dogadają. Z płatnych opcji to jest oczywiście ten ponoć dogadamy już Carrasco, Roque, ale też i np. Chiesa, którego myślę, że dałoby się wyciągnąć. Pewnie wróci też opcja Bernardo Silvy, którego cena w tym roku już na pewno spadnie. Nie unikniemy też sprzedaży- Ferran i Raphinia, Kessie, Abde czy Nico wydają się być pierwszymi w kolejce, za których możnaby było fajnie zarobić. Czeka nas kolejne ciekawe okienko, ale też i niestety kolejny pojedynek Alemany vs Tebas.
0
@Szmulek Ja nie mówię o pierwszym meczu tylko o dzisiejszym. Nawet jakbyśmy wygrali wtedy to dzisiaj United by to odrobili. Zbyt dużo ważnych zawodników straciliśmy.
1
@talizmo Po każdej stracie punktów powinien być zwolniony, czyli już min.15 razy
0
@Szmulek No ok, ale co innego przegrać pierwszym składem, a co innego gdy wypada ci cały trzon drużyny ;)