Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak typy z Ligą Mistrzów na dzisiaj i jutro?
Basel - City: City 3.5
Real - PSG: obie drużyny strzelą bramkę
Nie wiem, co z Juve i Liverpoolem
0
Na stronie prawojazdy360 rozwiązywałem testy, ale teraz nie mam dostępu do laptopa. Mam aplikację na telefonie, ale tam żadnego rozwiązanego pytania. Jest opcja "Synchronizuj", to znaczy że wszystkie pytania, na które odpowiedziałem na stronie znajdą sie w aplikacji?
0
Chelsea i Betis weszły, tylko ta Ekstraklasa...
0
Ciężko sie troche gra w takich...
0
Gra coś ten Piast czy nie? Dadzą radę wyrównać?
1
Jest już wyżej ;)
1
Up ;)
1
Przez przypadek wcisnąłem "dodaj komentarz" podczas pisania.
0
Mam takie pytanie. Kupiłem sobie mercuriale na halę. Niby rozmiar dobry, wyjmowałem wkładkę (28cm) i przykładając do nogi pasuje idealnie, ale jak włożę stopę do buta to jest calkiem sporo luzu. Takie powinny być te buty?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mogę również?
0
Mogę też?
2
To w takim razie kogo proponujecie za Coutinho i Dembele? Według mnie Grzegorz Bonin i Michał Kucharczyk.
0
Sprawdziłem przed chwilą i wszystko jest ok
0
Nie jest nawet powołany
119
"Gdyby klątwa Ramseya dotyczyła Benzemy, nie wykluczałbym, że Kazimierz Wielki jeszcze miałby w Polsce coś do powiedzenia."
- Rafał Lebiedziński, Twitter
Haahaaha :D
2
To pokazuje jego niesamowity kunszt strzelecki.
0
Tej siły już nic nie zatrzyma!
0
Wejdź ma meczosy.pl ;)
0
Swoją grą zasługują na dolną część tabeli.
1
I trafnie...
0
Coś mi się wydaje, że dopiero teraz sie meczycho zacznie
1
Dobry ten Baczułaj
1
Raczej powinni sobie poradzić ;)
0
Najbardziej szkoda mi Huli... :/
0
Mam nadzieję, że napiszesz jakieś podsumowanie meczu. Jestem ciekaw zwłaszcza tego Nahuela, bo gość świetnie się zapowiada ;)
0
O kurczę, słabo to wygląda...
0
Kto dokładnie nie zagra z RSSS? Duże osłabienia?
19
A jednak. Se queda...
0
Pierwszy raz od dawna postanowiłem obejrzeć chociaż trochę tej naszej Ekstraklasy. Widziałem drugie 45 minut każdego meczu i kurczę... Nie było aż tak źle :D Oba dzisiejsze spotkanie były emocjonujące i miłe dla oka ;)