0

Ale to chodzi tylko o konto on-line?

0

O co chodzi z kartą Fortuny? Dzisiaj pani w punkcie mówiła, że jest nawet promocja 2800 pkt zamiast 1400 do niedzieli. O co kaman z tym?

0

Kiedyś pomogło właśnie wyjęcie i włożenie z powrotem. Od razu zamiast 2%, bylo tyle co przed wyłączeniem

0

Już któryś raz mój Huawei Y6 wyłącza się na zewnętrz. Miałem ok. 30% baterii, nagle skok do 2% i info, żeby w ciągu 30s podłączyć ładowarkę. Miał ktoś kiedyś podobnie?

0

Ale jednak Valverde widzi Aleixa w roli skrzydłowego ;)

0

Myślicie, że na czas kontuzji Semedo Palencia może zostać włączony do pierwszej drużyny?

0

Już od pewnego czasu miałem zapytać. Który z tych gości to Hudson? :D

0

Ale potem było "siuuuuuu" ;)

1

Czym się różnią dryblingi od pojedynków?

0

#fairplay

0

Oj, powyższy komentarz miałbyć do Ciebie :D

0

Coś ok. 750 mln wg. Transfermarkt. Ktoś na górze podał ;)

0

Czy Wam John Guidetti nie przypomina wokalisty Imagine Dragons? :D według mnie trochę podobny

0

3

Mi się wydawało, że Theo Hernandez

0

Mam taką nadzieję. Dzięki :)

0

Oj siedzi w głowie. Raz mi nie wyjdzie, to potem już ciężko, taki mental...

0

Właśnie staram się to wyczuć, puszczam sprzęgło powolutku, ale zanim auto ruszy, muszę z powrotem zatrzymać, bo ktoś wjedzie na skrzyżowanie/rondo.

0

Ludzie, wesprzyjcie mnie jakoś. Robię kurs na prawko, dwa razy byłem już na mieście i nadal mam problem z płynnym ruszeniem z miejsca. Bardzo mnie to zniechęca...

0

Ale słowa te nie padały pod adresem klubu.

0

Akurat Barçy nie obrażał. Bluźnierstwa kierował przede wszystkim w stronę Katalonii.

35

Mam nadzieję, że Dembele wyjdzie w pierwszym składzie na Gironę. Jest to rywal, na tle którego Francuz może się nieźle pokazać. Co ważne nie grają piłki typowej dla Espanyolu czy Getafe.

0

Wejdź sobie na meczosy.pl i tam wybierz "aliez" ;)

0

#Legend

30

Messi schodzi z boiska na stadionie Betisu - owacja
Ronaldo schodzi z boiska na stadionie Betisu - gwizdy

0

Wejdź w profil użytkownika ZelekBARCA

0

Alltube.tv
Fili.tv

0

Witam. We wtorek mam kolejną jazdę po mieście. Mam stresa po raz kolejny, bo za pierwszym razem miałem problemy z ruszniem. Instruktor mówił, że za krótko trzymam nogę na sprzęgle. To jest tak, że puszczam sprzęgło, gdy samochód zacznie ruszać? Ile tego gazu dodawać żeby samochód nie wył?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Luzik ;) jeszcze jakby ci stream padł, to odświeżaj do skutku :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?