Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tak swoją drogą kiedyś bardzo liczyłem na to, że do nas dołączy. Ale wtedy nie wiadomo czy dałby sobie radę psychicznie ;)
0
To już nie pierwszy raz, kiedy Silva dostaje tremy przed ważnym meczem. Jakieś problemy z mentalem ;)
0
O to właśnie chodzi, że różnie z tym Milanem bywa, a postawiłem na nich z podpórką :D
0
Jak myślicie? Milan da radę ugrać chociaż remis?
19
To dlatego tak czesto nie ma Cię na La Rambli :D każdy myśli, że to ban, a tak naprawdę chodzi o co innego :D
1
Cieszy to, że po przesiedzianej pierwszej części sezonu, teraz zaczyna grać regularnie.
0
Widzę, że oglądałeś BB. Obejrzałem pierwszy odcinek chyba w wakacje, jakoś mnie nie zaciekawił i caly czas zbieram sie do obejrzenia drugiego, bo każdy go tu chwali Warto?
0
Na Canal+Now leci.
1
A już myślałem, że zima zaskoczyła Sporting :D wyszedlem na kolację przy wyniku 1:0, wróciłem - 1:3 XD
0
No meeega by były :D Byłby to jeden z najlepszych ćwierćfinałów ostatnich lat ;)
0
Jestem fanatykiem Chelsea. Oglądam ich mecze i mogę ci powiedzieć, że ich argumentem jest Eden Hazard. Niesamowicie ciągnie grę The Blues. Będzie się z nim miała obrona Barçy.
0
"Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan."
1
Chodzi mu o mecze rewanżowe ;)
0
Daj spokój, dałem X2.
0
Kroos sprytnie wykorzystał ręce położne przez Lo Celso.
0
Zwłaszcza przez to, tamten faul jest postrzegany jako symulka. Też tego zachowania nie rozumiem, ale przecież to jest Suarez :D
1
Jest mi go okropnie szkoda, a co on sam musi czuć jest niewyobrażalne.
0
Zagrałem to spotkanie X2. Po tym co napisałeś trochę się obawiam :D
0
Jeśli PSG nie awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, to zapewne Emery poleci. Kogo widzielibyście jako następcę?
Według mnie postarają się o Luisa Enrique lub Mauricio Pochettino, który podczas czterech sezonów pracy w Tottenhamie zrobił naprawdę mega robotę.
0
O jaki sposób wykonania karnego chodzi?
1
Worldbox ;) -
0
Podobno na alltube.tv jest
3
Oczywiście, że poszczę. I postem ilościowym, i jakościowym. Są tylko dwa takie dni w ciągu całego roku, więc raczej można się powstrzymać.
0
Niby jest napisane męskie... :D
3
Co sądzicie o tych butach?
https://worldbox.pl/buty-nike-dualtone-racer-se-pure-platinum-922170-003.html
1
Oo, dzięki. A skąd masz info?
0
Wiadomo już kto komentuje Juve z Tottenhamem?
0
To drugie bardzo prawdopodobne ;)
1
Co myślisz o czymś takim?
Juve - Totki: -2.5
Basel - City: 2/-3.5
Real - PSG: +2.5
Porto - Liverpool: obie strzelą
0
Mogę ci zaufać?:D