0

A tak swoją drogą kiedyś bardzo liczyłem na to, że do nas dołączy. Ale wtedy nie wiadomo czy dałby sobie radę psychicznie ;)

0

To już nie pierwszy raz, kiedy Silva dostaje tremy przed ważnym meczem. Jakieś problemy z mentalem ;)

0

O to właśnie chodzi, że różnie z tym Milanem bywa, a postawiłem na nich z podpórką :D

0

Jak myślicie? Milan da radę ugrać chociaż remis?

19

To dlatego tak czesto nie ma Cię na La Rambli :D każdy myśli, że to ban, a tak naprawdę chodzi o co innego :D

1

Cieszy to, że po przesiedzianej pierwszej części sezonu, teraz zaczyna grać regularnie.

0

Widzę, że oglądałeś BB. Obejrzałem pierwszy odcinek chyba w wakacje, jakoś mnie nie zaciekawił i caly czas zbieram sie do obejrzenia drugiego, bo każdy go tu chwali Warto?

0

Na Canal+Now leci.

1

A już myślałem, że zima zaskoczyła Sporting :D wyszedlem na kolację przy wyniku 1:0, wróciłem - 1:3 XD

0

No meeega by były :D Byłby to jeden z najlepszych ćwierćfinałów ostatnich lat ;)

0

Jestem fanatykiem Chelsea. Oglądam ich mecze i mogę ci powiedzieć, że ich argumentem jest Eden Hazard. Niesamowicie ciągnie grę The Blues. Będzie się z nim miała obrona Barçy.

0

"Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan."

1

Chodzi mu o mecze rewanżowe ;)

0

Daj spokój, dałem X2.

0

Kroos sprytnie wykorzystał ręce położne przez Lo Celso.

0

Zwłaszcza przez to, tamten faul jest postrzegany jako symulka. Też tego zachowania nie rozumiem, ale przecież to jest Suarez :D

1

Jest mi go okropnie szkoda, a co on sam musi czuć jest niewyobrażalne.

0

Zagrałem to spotkanie X2. Po tym co napisałeś trochę się obawiam :D

0

Jeśli PSG nie awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, to zapewne Emery poleci. Kogo widzielibyście jako następcę?
Według mnie postarają się o Luisa Enrique lub Mauricio Pochettino, który podczas czterech sezonów pracy w Tottenhamie zrobił naprawdę mega robotę.

0

O jaki sposób wykonania karnego chodzi?

1

Worldbox ;) -

0

Podobno na alltube.tv jest

3

Oczywiście, że poszczę. I postem ilościowym, i jakościowym. Są tylko dwa takie dni w ciągu całego roku, więc raczej można się powstrzymać.

0

Niby jest napisane męskie... :D

3

1

Oo, dzięki. A skąd masz info?

0

Wiadomo już kto komentuje Juve z Tottenhamem?

0

To drugie bardzo prawdopodobne ;)

1

Co myślisz o czymś takim?
Juve - Totki: -2.5
Basel - City: 2/-3.5

Real - PSG: +2.5
Porto - Liverpool: obie strzelą

0

Mogę ci zaufać?:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?