Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Ludzie... Karny był powtórzony dlatego, że piłkę po odbiciu przez bramkarza wybijał zawodnik, który jeszcze przed strzałem wbiegł w pole karne!
Oglądacie piłkę nożną i nie znacie zasad, a do narzekania pierwsi.
1
@FcPortoFan1999 Dlaczego skandaliczne?
0
@bart_azz Najważniejszą kwestią jest to, że gość, który wybijał piłkę za szybko wbiegł w pole karne.
6
Pomagamy!
https://www.siepomaga.pl/razemmozemywszystkodlaiwony
1
@KamQiX Fan Kumana chyba z przeszłością w TVP...
1
@SenseiFCB Niestety nie pomogę, ale papuga śliczna.
5
Jeszcze Malacia śmiał dyskutować...
5
Brawo Van Dijk! Kolejny raz nieprzedryblowany!
1
Pomagamy! https://www.siepomaga.pl/kinga
6
@FanBarcYxD Możesz nie wracać
1
@clyde I na przeciwko Maksymilian "Byku" Myrdal. :D
2
@Joe_Pesci Extra transfer! Ten chłop zbawi naszą pomoc.
3
@GeneralXavi Nie mogę z tego. :DD
1
@mrboom To podrzucam memka pod ten kawał. :D
https://pbs.twimg.com/media/FvCvz6zXsAEQ3OW?format=jpg&name=large
5
@arasz1819 Zaślepieni całkowicie. XD
0
@BulaKG Nie wiem o czym piszesz.
0
Czy Waszym zdaniem José Paixão de Oliveira będzie w przyszłości najlepszym skrzydłowym na świecie?
1
@neymar77 Od ilu lat jesteś kibicem Barcelony? Nie zawarłeś tego w swoim profilu.
0
@Artysta9 Nie, to się nazywa głupota.
51
@Deviler Ja w tym roku wziąłem chleb na raty.
1
No i dzień dobry
0
@Walker Świetne.
2
@insp1re Czemu nawet nie sprawdzili? Przecież jakby Hakanowi noga została w podłożu, to złamanie otwarte jak nic.
0
@TheNekro94 Zorientowany jesteś w tym temacie? A wiesz może ile wyniósłby tatuaż dwóch pasów wokół ręki? Coś jak ma np. Dybala.
1
@Hartge W swoim Audi mam otwór 66,5, felga, którą chcę zamówić - 76,1. Według Oponeo, felga będzie pasować do autka.
0
Czy ktoś z Was, zmieniając felgi, montował je z pierścieniami centrującymi?
Czy jest jakaś różnica podczas jazdy względem felg o dopasowanym otworze centralnym?
Jest to bezpieczene?
2
@AmigoBlancos Chyba nie zrozumiałeś, o co tutaj chodzi...
1
Pomagamy, La Ramblo!
https://www.siepomaga.pl/hania-gruszczynska
1
Jazda z prześcieradłami!
2
Wy się śmiejecie, a może on serio ma problemy psychiczne?