2

Ktoś wie, co się dzieje u Użytkownikiem @Lionel_Messi10?

1

Roque wymyśliliście Wy.

5

@MarcepanowyKsiaze Jak nazywało się Twoje stare konto?

0

@Lokoo Ale jaja XD

1

No i hir łi goł - Arda Guler madrytczokiem

0

@Nazio87 Bo tamte kawałki są wiecznie żywe.

0

@JohnnyBarca Jakie dziecko? Przecież Arda Guler ma już skończone 18 lat.

0

@LukaszFan Panie Łukaszuuuu, nieeeeeee!

Nie dyskutujmy o kanarach na La Rambli.

1

@chavez Świetnie. Wczoraj w pracy. Dzisiaj od rana turniej na orliku. Pierwsze miejsce, humor gituwa.

1

@GeneralXavi Właśnie wróciłem z turnieju orlikowego, gdzie było 5+1.
Na codzień gramy 6+1, a czasami nawet 7+1.

1

@Compadre To samo. Plus reklamy z głosem, które nie wiadomo skąd pochodzą i nie da się ich zamknąć

1

@karolszymek W tej sprawie podbijaj do @escarabajo ;)

2

@Kapitan hawk "Arash w Moskwie 2009". Ruski agent.

0

@RichardWinters Będzie szturchał?

4

Wszyscy pamiętamy kadencję Koemana. Wytworzyła ona sporo memów. Jakie są Wasze ulubione?
Ode mnie leci ten - https://zapodaj.net/images/8a16a115950ab.jpg
Chyba nawet stworzony przez któregoś Użytkownika Rambli. :D

1

@koziar Ja miałem stamtąd dziewczynę i kumpla. Dziewczyna nie istnieje, a kumpel nie żyje. Masakra.

1

@nabial Jakiej pumy?

0

@MatiVEB25 Jak dla mnie najgorszy program Gizy, nie podobał mi się.

2

@DLFCB Ale zniszczył Madrytczoka w 1:40!

2

@pt9 5000 paczek Laysów za złotówkę

0

Co to za nutka leci teraz między grą? :D

3

@ChampionLW Bonanza!

5

@Marcelinho99 Ależ wąskie myślenie.

0

To co? Jeszcze Żoał Kanselo i jakiś defensif mitfilder, i jazda sezonem.

1

Jeśli ktoś nie oglądał wczoraj meczu Polski, to TVP Sport streściło to spotkanie w 30 sekund. Polecam.


1

@Kgorecki2500 Tortilla, wołowina, sosy mieszane.

0

@DaPidejpi Patrząc na tę sytuację od strony trenera United - siedzisz, kminisz kilkanaście godzin nad taktyką, budujesz zawodników, wcielasz im swoją myśl i sposób na mecz, a tu już w 13 sekundzie wszystko Ci się wali. :D

0

@mekston XDD Co tu się właśnie wydarzyło? :D

0

Z jakim numerem Gundogan? 5?

0

@Inko Żółta była dla typa, który dyskutował. Chyba nawet dwóch zawodników ukaranych za dyskusje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?