Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Wydaje mi się, że tam była "obcierka" o klatkę piersiową Francuza, a dopiero potem kontakt z ręką.
1
@Encore Można rzec: @Jakchcesz, to potrafisz.
1
@KacperVEB Barca w każdym z meczów w tym sezonie tworzyła sytuację. Mniej lub bardziej groźne. Zawodziła skuteczność.
99
Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk odniósł się do dzisiejszej "remontady" FC Barcelony w rewanżowym spotkaniu półfinału Pucharu Króla przeciwko Sevilli.
https://mobile.twitter.com/donaldtusk/status/746732704322957312?s=20
0
@BarcaInfo Nic lepszego dzisiaj nie zobaczę. :D
0
@mekston To było w ćwierćfinale. Iwańskiemu chodziło o półfinały PK.
0
@BarcaInfo Dużo pomógł tutaj Gerardowi. Dobrze widzieć go w końcu pracującego w defensywie.
0
Tymczasem Abel Ruiz z dwiema bramkami przeciwko Porto.
Porto - Braga 1:3 (37 minuta)
2
Dembele w świetnej formie.
@cat_r37
0
@xBoMBoWiECx Może być dogrywka i karne, więc awans może nastąpić nawet jutro. ;)
0
@cat_r37 Czemu nie wspominasz Dembele ostatniego meczu (tak, jak w tym przypadku obrońcom https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9714704#comment-9714725) tylko te, które mu nie wyszły? :D
0
@Yosemite W końcu, chciałoby się powiedzieć. Cieszy dobra forma Piotera.
0
Serio 17 marca w TVP1 pokazują mecz Bayern - Lazio zamiast Chelsea - Atletico, czy to jeszcze nic oficjalnego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@michal26 Ten komentarz powinien zawisnąć na górze na jakiś czas. ;)
Brawo!
3
@JohnA Też nie mogę nic podobnie świetnego znaleźć. Najlepszy serial.
@Yosemite Namówiłeś, zaczynam oglądać kolejny raz. :D
0
@Bykunn Czemu?
Oglądam na apce Fortuny.
0
Dlaczego mecz Igi przesuwany jest już 20 minut?
1
@BarcaInfo Kurczę, chciałbym mieć u siebie te drugie. Ciekawe, czy są jakieś strony, gdzie takie buty można kupić?
2
@VamosRakieta Z sosem "czostkowym" najlepsze!
1
@LuisSalvano Pierwsze, co mi się skojarzyło. ;)
Baw się tam dobrze, nie przesadź z alkoholem!
5
@LuisSalvano Nieobecni na najbliższy mecz PSG. Coś mi tu śmierdzi. :D
https://zapodaj.net/images/e23e7702ae5c4.jpg
1
@Janiama Tak słyszałem, dlatego też zdecydowałem się ją zakupić. ;)
3
@Janiama Nie spoileruj! :D
Czekam na książkę, druk startuje dopiero w marcu.
93
@LS Kiedy myślisz, że już żadne pytanie na Rambli Cię nie zaskoczy...
7
No i brawo! Iga Świątek w finale turnieju w Adelaide!
Ja tymczasem życzę Państwu dobrej nocy.
2
@SteuerFreiMoney Cały tekst przeczytałem "śpiewająco". :D
1
@Yanek No i fajnie. Będzie się po nocach oglądało. :D
3
@cat_r37 Jesteś krewnym Fonta?
0
@Rewolucja123 Pokażesz tę analizę Semedo?