1

@Encore Wydaje mi się, że tam była "obcierka" o klatkę piersiową Francuza, a dopiero potem kontakt z ręką.

1

@Encore Można rzec: @Jakchcesz, to potrafisz.

1

@KacperVEB Barca w każdym z meczów w tym sezonie tworzyła sytuację. Mniej lub bardziej groźne. Zawodziła skuteczność.

99

Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk odniósł się do dzisiejszej "remontady" FC Barcelony w rewanżowym spotkaniu półfinału Pucharu Króla przeciwko Sevilli.
https://mobile.twitter.com/donaldtusk/status/746732704322957312?s=20

0

@BarcaInfo Nic lepszego dzisiaj nie zobaczę. :D

0

@mekston To było w ćwierćfinale. Iwańskiemu chodziło o półfinały PK.

0

@BarcaInfo Dużo pomógł tutaj Gerardowi. Dobrze widzieć go w końcu pracującego w defensywie.

0

Tymczasem Abel Ruiz z dwiema bramkami przeciwko Porto.
Porto - Braga 1:3 (37 minuta)

2

Dembele w świetnej formie.
@cat_r37

0

@xBoMBoWiECx Może być dogrywka i karne, więc awans może nastąpić nawet jutro. ;)

0

@cat_r37 Czemu nie wspominasz Dembele ostatniego meczu (tak, jak w tym przypadku obrońcom https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9714704#comment-9714725) tylko te, które mu nie wyszły? :D

0

@Yosemite W końcu, chciałoby się powiedzieć. Cieszy dobra forma Piotera.

0

Serio 17 marca w TVP1 pokazują mecz Bayern - Lazio zamiast Chelsea - Atletico, czy to jeszcze nic oficjalnego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michal26 Ten komentarz powinien zawisnąć na górze na jakiś czas. ;)
Brawo!

3

@JohnA Też nie mogę nic podobnie świetnego znaleźć. Najlepszy serial.
@Yosemite Namówiłeś, zaczynam oglądać kolejny raz. :D

0

@Bykunn Czemu?
Oglądam na apce Fortuny.

0

Dlaczego mecz Igi przesuwany jest już 20 minut?

1

@BarcaInfo Kurczę, chciałbym mieć u siebie te drugie. Ciekawe, czy są jakieś strony, gdzie takie buty można kupić?

2

@VamosRakieta Z sosem "czostkowym" najlepsze!

1

@LuisSalvano Pierwsze, co mi się skojarzyło. ;)
Baw się tam dobrze, nie przesadź z alkoholem!

5

@LuisSalvano Nieobecni na najbliższy mecz PSG. Coś mi tu śmierdzi. :D
https://zapodaj.net/images/e23e7702ae5c4.jpg

1

@Janiama Tak słyszałem, dlatego też zdecydowałem się ją zakupić. ;)

3

@Janiama Nie spoileruj! :D
Czekam na książkę, druk startuje dopiero w marcu.

93

@LS Kiedy myślisz, że już żadne pytanie na Rambli Cię nie zaskoczy...

7

No i brawo! Iga Świątek w finale turnieju w Adelaide!
Ja tymczasem życzę Państwu dobrej nocy.

2

@SteuerFreiMoney Cały tekst przeczytałem "śpiewająco". :D

1

@Yanek No i fajnie. Będzie się po nocach oglądało. :D

3

@cat_r37 Jesteś krewnym Fonta?

0

@Rewolucja123 Pokażesz tę analizę Semedo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?