Wiking88
Dołączył/a: luty 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Losiex Fabregas?! Wtf?
3
Transfer na miarę ligi mistrzów i idą po Erica? Tylko mi się tu coś nie spina? :P
0
@SzfarnyFan niby tak ale jakoś nie widzę Messiego w układance Flicka... mimo karygodnego końca legendy Messiego w Barcy to chyba jednak nie ma już miejsca na jej poprawianie last dance'ami...
28
To bardzo fajne jak prezes ligi mówi że jest kibicem jedenj z drużyn. Reszta drużyn napewno uważa że to sprawiedliwe. Ale koniec końców walczyć trzeba z rasizmem i tak to się kręci...
9
Szok i niedowierzanie Real nie umie w przegrywanie?! No niesamowitości!
0
Haha przegrał przez walkę z systemem... no i już wiadomo czemu galaktyczni bo mają pomysły z kosmosu. Świetna rada za free niech przestanie walczyć z systemem, komentować i się wytrząchać
0
Brak szacunku hahaha "nie dacie naszemu pajacowi złotej pilki? Foch!"
8
FDJ jak złapie rytm i kontuzje go ominą to będzie taki as w talii Flicka że nie mam pytan. Ludzie którzy na niego narzekają więcej wiary! W naszego piłkarza ale i naszego trenera. On naprawdę wskrzesi starego dobrego FDJota
4
@Peciak poprostu Judowi brakuje paru cm na dole! Dlatego nie sięgnął! ;)
2
On poprostu potrzebował kilka dni żeby ogarnąć że rasizm dotknął kogoś innego niż on. Styki się przepaliły że to możliwe... pewnie nie pomogło też że żaden z naszych się nie popłakał kompletnie go to zdezorientowało biedaka
0
Hahaha Vidal :) niby boiskowy bandzior ale jak go nie lubić! Mega gość. A "wyjście z pod kamienia" Leo to idealna pożywką dla pismakow. Zaraz się zaczną artykuły: last dance Messiego? Powrót do Barcy blisko...
0
Oj wyczuwam problemy Realu... może się mylę ale Xabi Alonso nic nie poprawi a jeszcze bardziej popsuje według mnie to cud jednego sezonu który wykręcił liczby bo nie było presji. Niech się sprawdzi w Realu gdzie wyniki są potrzebne na już wtedy się zweryfikuje. Ale co dodać ich problemy to miód na uszy :)
0
Ładnie z bani strzelił :) Flick to jest gość
8
Zgadzam się w jednym nie musicie wyrzucać do kosza nic! Grajcie tak dalej jak obecnie było super Carlo!! :)
7
Pena wyjaśnił makumbe:) wielka Barca!!!! Piekny mecz Panowie
0
@cules100pro a to nie oglądałem. Ale tak często robili taki manewr że to pierwsze przychodzi do głowy;)
1
@gukwa strach pomyśleć co będzie jak Sharknado wróci ;)
1
Brak Rodrygo to wzmocnienie akurat poza tym to zapewne coroczne kontuzje które znikna na 2godz przed meczem. Chyba co klasyk to robią
... I nie wiem czy myślą że są przebiegli czy o co chodzi ale to taki madryckie podstęp o wysokim poziomie zidiocenia zapewne
3
To gow... w błyszczącym dresie?! :P
0
Rafiki przeginasz :P
0
@viscabee9 wiem to był lekki sarkazm ;) no teraz bramki tlucze...
0
@Ris93PL urodził się, nie jest Polakiem, lokuje miejsce Szczęsnemu wymieniać dalej? ;)
0
@noface ja tęsknie. Wyleczony De Jong w formie z Flickiem za sterami? Tylko głupi by nie tęsknił ;)
0
@poskus że Rafiki go sabotował bo nie grał tak u niego
0
Rafiki wariat!!!
1
Który tam skamlał ma Fermina? :P
0
Rafi kur... nie zdazylem włączyć! :P
1
@Maciej1078 faktycznie :o przespałem mój błąd
0
Ibra to nigdy nie skończy?! Widzę że dwoch kozackich Holendrów z ajaxu to się rozsypuje jak domek z kart... I FDJ I MDL...
16
Coś wiem ale nie powiem = nic nie było ale nie szkodzi spróbować aferę rozkręcić.