0

@Losiex Fabregas?! Wtf?

3

Transfer na miarę ligi mistrzów i idą po Erica? Tylko mi się tu coś nie spina? :P

0

@SzfarnyFan niby tak ale jakoś nie widzę Messiego w układance Flicka... mimo karygodnego końca legendy Messiego w Barcy to chyba jednak nie ma już miejsca na jej poprawianie last dance'ami...

28

To bardzo fajne jak prezes ligi mówi że jest kibicem jedenj z drużyn. Reszta drużyn napewno uważa że to sprawiedliwe. Ale koniec końców walczyć trzeba z rasizmem i tak to się kręci...

9

Szok i niedowierzanie Real nie umie w przegrywanie?! No niesamowitości!

0

Haha przegrał przez walkę z systemem... no i już wiadomo czemu galaktyczni bo mają pomysły z kosmosu. Świetna rada za free niech przestanie walczyć z systemem, komentować i się wytrząchać

0

Brak szacunku hahaha "nie dacie naszemu pajacowi złotej pilki? Foch!"

8

FDJ jak złapie rytm i kontuzje go ominą to będzie taki as w talii Flicka że nie mam pytan. Ludzie którzy na niego narzekają więcej wiary! W naszego piłkarza ale i naszego trenera. On naprawdę wskrzesi starego dobrego FDJota

4

@Peciak poprostu Judowi brakuje paru cm na dole! Dlatego nie sięgnął! ;)

2

On poprostu potrzebował kilka dni żeby ogarnąć że rasizm dotknął kogoś innego niż on. Styki się przepaliły że to możliwe... pewnie nie pomogło też że żaden z naszych się nie popłakał kompletnie go to zdezorientowało biedaka

0

Hahaha Vidal :) niby boiskowy bandzior ale jak go nie lubić! Mega gość. A "wyjście z pod kamienia" Leo to idealna pożywką dla pismakow. Zaraz się zaczną artykuły: last dance Messiego? Powrót do Barcy blisko...

0

Oj wyczuwam problemy Realu... może się mylę ale Xabi Alonso nic nie poprawi a jeszcze bardziej popsuje według mnie to cud jednego sezonu który wykręcił liczby bo nie było presji. Niech się sprawdzi w Realu gdzie wyniki są potrzebne na już wtedy się zweryfikuje. Ale co dodać ich problemy to miód na uszy :)

0

Ładnie z bani strzelił :) Flick to jest gość

8

Zgadzam się w jednym nie musicie wyrzucać do kosza nic! Grajcie tak dalej jak obecnie było super Carlo!! :)

7

Pena wyjaśnił makumbe:) wielka Barca!!!! Piekny mecz Panowie

0

@cules100pro a to nie oglądałem. Ale tak często robili taki manewr że to pierwsze przychodzi do głowy;)

1

@gukwa strach pomyśleć co będzie jak Sharknado wróci ;)

1

Brak Rodrygo to wzmocnienie akurat poza tym to zapewne coroczne kontuzje które znikna na 2godz przed meczem. Chyba co klasyk to robią
... I nie wiem czy myślą że są przebiegli czy o co chodzi ale to taki madryckie podstęp o wysokim poziomie zidiocenia zapewne

3

To gow... w błyszczącym dresie?! :P

0

Rafiki przeginasz :P

0

@viscabee9 wiem to był lekki sarkazm ;) no teraz bramki tlucze...

0

@Ris93PL urodził się, nie jest Polakiem, lokuje miejsce Szczęsnemu wymieniać dalej? ;)

0

@noface ja tęsknie. Wyleczony De Jong w formie z Flickiem za sterami? Tylko głupi by nie tęsknił ;)

0

@poskus że Rafiki go sabotował bo nie grał tak u niego

0

Rafiki wariat!!!

1

Który tam skamlał ma Fermina? :P

0

Rafi kur... nie zdazylem włączyć! :P

1

@Maciej1078 faktycznie :o przespałem mój błąd

0

Ibra to nigdy nie skończy?! Widzę że dwoch kozackich Holendrów z ajaxu to się rozsypuje jak domek z kart... I FDJ I MDL...

16

Coś wiem ale nie powiem = nic nie było ale nie szkodzi spróbować aferę rozkręcić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?