0

Czy ja coś przeoczyłem czy nadal nie ma info o Araujo? Wszystko z nim ok czy znowu kontuzja? Ktoś coś wie?

0

Grizzly na koniec coś popodawał nawet ;)

1

Trinkało się rozbujał jak małpa na gałęzi :D

1

jest i Pjanić jeszcze to zremisujemy :(

0

@Kiko czuć że narobił nawet w Polsce :D

0

Trinkało!!! :)
Messi!!! :)
Busi asysta?! :O

0

@Shvedu propsy za Angelino baaaardzo bym go widział u Nas ;) Kounde to niestety chyba tylko marzenie przy obecnych finansach... Garcia imo nie powinien się u Nas pojawić skoro Pep na niego nie stawiał to znaczy że będzie porażką raczej... Aguero to słaba opcja typ może za free ale po kontuzji ogromna pensja i wiek już na minus...

0

Trincao niby nadzieja że się odblokował to ławka cały mecz... nie ogarniam

0

Lahoz = żółtko dla Alby...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?