0

Aleeee Sevilla rozpoczęła!!! GOOOOOL

0

Pytanie do całej La Rambli

Jak wiemy 1/8 finału LM zbliża się nieubłaganie. Jednym z najciekawszych meczy będzie starcie Real Madryt - PSG.

I tutaj pytanie: Wolelibyście awans Realu czy PSG?

Ja osobiście mam mieszane uczucia, bo dobrze by było wyeliminować od razu takiego potwora jakim jest PSG, ale z racji, że Real to nasz największy wróg to będę za PSG. A jak u was?

0

Cóż za zdjęcie! Cóż za jakość!

0

Zderzył się z bramkarzem Lyonu

0

Ooo ciekawa propozycja, dzięki

0

Chciałbym zakupić telefon. Czy mógłby mi ktoś jakiś polecić?
Minimum 2 GB RAM i w miarę przystępna cena.

0

Dzięki wielkie! A co myślisz o tym?-

0

Bardzo bym prosił

0

Mam pytanie

Czy da się zrobić w domu trening cardio nie mając nic oprócz hantli?

Jeśli tak to proszę o propozycje

0

Cou nie zagra a po drugie to był sarkazm.

1

Dobre AKKA 3000 :D

26

Jak zawsze. Nie trawię tego człowieka, teraz już wiemy, że będzie jak zawsze. Oby naszym się nic nie stało

1

Pamiętaj, że jak się sprawdzi, to będziemy oczekiwać więcej :D

0

W meczach z nimi zawsze jest rzeź

10

Takim strzałem popisał się Gerard Gumbau w meczu z Betisem:

2

ale od 2006/2007 nie wygraliśmy tam w La Lidze więc od tego czasu to liczymy

1

mp3juices.cc

1

Bardzo dobrze. Wcale mi go nie szkoda

0

Arda w Termalice :)

0

Czekać tylko na bramki i cieszynki :)

2

Yerry: Umiesz mówić po hiszpańsku
Dembele (po angielsku): Nie
po chwili
Dembele (już po hiszpańsku): Tak, tak, umiem

Coś w tym stylu

0

Kiedy już odszedł Arda, co prawda na wypożyczenie, ale numer 7 stał się wolny?

0

Dzięki wielkie

0

Mogę się dowiedzieć co to za obrzęd Yerr'ego Miny? (Ściągnięcie korków i getr, chodzenie boso po murawie)

0

Iniesta jaki młody :o

0

Z Dembele coś nie tak. Widziałem już około 75 minuty jak utykał.

0

Mam nadzieję, że wszyscy wyczuli sarkazm ;)

0

Jest 4 miesiące starszy ode mnie :''')

0

Myślicie, że Yerry to będzie kolejny Umtiti czy może Douglas?

4

Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?