0

Co to się porobiło z Tomaszem Chadą? :O

1

To po co Cou?

0

Dzięki!!!

0

Wielkie dzięki!!!

0



Piosenka na samym początku? Ktoś ją zna? Niestety Shazam mi nie wyszukuje :(

0

Świetny obrońca.

0

Witajcie Ramblowicze, jest tutaj ktoś mający numer w T-Mobile?

Mam taryfę "MIX 25" na 24 doładowania. Polega to na tym, że doładowuję co miesiąc 25 zł i oni mi te 25zł pobierają i mam na koncie 0 zł ale w zamian 10GB internetu, nielimitowane SMS-y i połączenia.

I tutaj moje pytanie, bo chciałbym kupić pewną, rzecz, która kosztuje 5zł (w grze) i jak będzie wyglądała płatność, skoro mam 0zł na koncie?

Przy następnym doładowaniu zamiast 25zł będę musiał zapłacić 30zł?

Proszę o odpowiedzi

0

Genialna i prawdziwa wypowiedź!

2

Świetna okładka MUNDO!!!!!

0

Prawdziwe

1

Oby Chelsea utrzymała taką formę. najlepiej do 14 marca ale do 20 lutego też może być :D

4

Rzeź w meczu Watford - Chelsea

2

Deulofeu golazoo! Gratulacje.

0

Co się dzieje w meczu Watford - Chelsea!

0

Zagra Vermaelen pewnie jak wyzdrowieje

5

Nasi piłkarze też czują się deptani -,-

1

Fifa mobile, Ballz

0

Od młodych alt :D

0

No ale zobacz co robił zawodnik Alaves, może Luisa poniosło, ale winowajcą jest gracz Alaves

0

Ktoś wie co z Paco? Kiedy wróci do gry?

8

"Halilovic > S.Roberto"

~11 sierpnia 2014, 18:45

2

Szalony :D Ale myślę, że Ci się uda :D

0

Miejmy nadzieję, w końcu muszą

1

Leganes! Dziękujemy!

0

Albo: "Tyle jutro strzelę" :D

1

Cóż za bramka! Do boju Leganes!

0

PV

1

Nie wygląda jakby był tym faktem zadowolony :D

4

Sugerujesz coś? :D ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?