0

@RosjaninBut a ja obstawiam ze Klopp jest w kolejce na trenera repki niemiec po Loewie

0

@Serokles wtakim badz razie zle cos zrozumialem

0

@Avada Kedavra jak 15 marca ? A nie 1 marca ?

0

@etobzyk jak on tam juz siedzi tyle lat to sie nie ma co dziwic

0

@Migel no wlasnie wedlug mnie Abidal zrobil dobrze, bardzo zaryzykowal ale jak ich zlapac za mordy skoro sa rozpieszczeni ? Moze wkoncu to bedzie jakis bodziec zeby ich ogarnac

0

@Ratamahatta tylko ze Brazyliany maja to do tego ze lubia imprezki. Oni sa mlodzi ro fakt, ale niewiadomo co im do łba strzeli za 3 czy 4 lata

0

@sokot ja bym Messiego do pomocy nie przesuwal. Za daleko bedzie mial pod wlasne pole karne xd chodzi o pomoc w obronie. To nie pyknie

1

@kamilop tak. Po superpucharze europy gdy strzelil gola na 5:4 z sevilla

2

@MSN30 a ja sądze tak ze jak z Betisem zagra do bani to znowu beda leciec pomyje xd

1

@Krzysiek872 panie o Dembele to juz zapomniec. Szkoda strzepic ryja i tracic czas zeby o nim pisac. Ja juz w niego niewierze. Gosc jest spalony

0

@Migel znaczy sie ja powiem tak. Zobaczylem kilka odcinkow mtchday (nie wszystkie bo jakos nie umiem sie do tego zabrac) i tam Pique mowil o tej imprezie i wogole ze oni pojechali mimo ze Valdek mowil nie czy jakos tak. Ja uwazam ze Valdek im za duzo az pozwalal na jakas samowolke i teraz masz tego skutki. Mozna powiedziec ze oni sa rozpieszczeni ze sie tak wyraze

0

@zgiru kibice Realu tez tak mowili jak CR odchodzil i sie im pozniej wlaczylo: tęsknota vol.2

0

@Chwytliwy @SkN mowi dobrze. Dzisiaj rano jak wszedlem na LR kilku uzytkownikow pisalo ze lepiej bedzie jak on odejdzie. Niechce mi sie scrollowac i szukac ci tych gwiazd ale bylo tu kilka przypadkow i to naprawde drazni ze tacy "kibice" to nie kibice bo widza problem w Messim a nie w pajacyku co siedzi na najwazniejszym stolku w klubie.. jak Messi odejdzie kiedys tam to mam nadzieje ze te sezonowcy odejda razem z nim i ta strona tez bedzie przewietrzona

0

@Migel odpowiem ci tak. Napewno widzialem wiecej zaangazowania w tym meczu (na wyjezdzie) niz za czasow Valdka jak Barca grala (tez na wyjezdzie). Niewiem czy to spowodowane jest zmiana trenera czy poprostu tymi ostatnimi dymami jakie byly wokol pilkarzy i niektorych osob z zarzadu. Za wczas to oceniac bo trener mial za malo czasu zobaczymy co bedzie dalej. Napewno mecz mi sie lepiej ogladalo (wyjazdowy) niz za wczesniej wymienionym trenerem

0

@Migel 11 syrzalow oddali nasi z tego 5 celnych a Athletic 7 z tego 1 celny... to jak mozesz mi mowic o posiadaniu czy o liczbie podan. Stwarzali przeciez okazje byly prostopadle pilki czy to do FdJ czy Messiego czy Grizza no ale nie chcialo wpasc. Pech

0

@Sherem najwazniejsze to to zeby go sianem nie obsypali za duzk i zeby sodowka nie uderzyla

0

@Migel ja uwazam tez ze wtej sytuacji spiepszyli bylo widac ze nie wiedzieli co maja zrobic. Ale nie mow mi ze nie walczyli wystarczy popatrzec na statystyki ktore jasno wskazuja kto dyktowal warunki. U nas tylko skutecznosc albo az skutecznosc zawinila bo to ze Grizz czy Messi nie strzelili lub tez Ansu z poczatlu meczu to czysty pech. Strzal Ansu wybil obrinca gdyny nie on to bylby gol a strzaly Grizza i Messiego bramkarz wyjal swoimi chyba 3 metrowymi nogami...

1

@hihohihox ehh KdB... szkoda ze go nje kupili :(

0

@AdrianStoku zaoral nosz kur on zaoral xd de Jonga i Grizza ludzi ktorzy przy tych nazwiskach co wymieniles sa z forma 3 polki wyzej xd. Ze ty jeszcze nie zauwazyles ile tracimy przy braku Suareza.. no ale on tez jest klockiem co sie po glowie kopie. Nie gosciu nikt mi tak z rana nie poprawil humoru jak ty

0

@bari_94 a Bartek ma tyle honoru ze nie ustapi miejsca przy korycie gdzie najlepsze zarcie

2

@NorbiTBOB bycie sredniakiem prze Barce ligowym niesie za soba tylko 1 pozytyw xd. Duzo sezonowoc na tej stronie zakonczy kariery xd i zostana tylko ci co kibicuja od x lat i sa wierni temu klubowi.

8

@klopx Panie przeszlosc siedzi w glowach ludzi. Oni jak widza zawodnika z numer 8 i 21 to mysla ze to mlody Xavi i Iniesta biega. Tu jest problem. Mi sie tam mecz podobal walczyli ale przegrali. Lepiej tak niz nie walczyc i przegrac

0

@PaulFCB przypomnij sobie slynny mecz z Celtikiem xd to poprawi ci humor

0

@hihohihox a ja uwazam ze na takich mlodych pilkarzach jest za wielka presja od strony kibicow i wymagan zeby dany pilkarza jak Arthur czy FdJ byli nowym Xavim i Iniesta. A tych pilkarzy nie da sie zastapic i trzeba sie z tym pogodzic ze ich juz nie ma. Za duzo ludzie zyje przeszloscia i tu sie pozniej robi gowno burza nie potrzebna... bo ludzie ogladaja mecz gdzie jest Arthur i FdJ a w glowie maja mecz sprzed 10lat gdzie tam byl mlody Xavi i Iniesta i rozwalili systemy..

7

@MESSIah16 wielkie nazwisko nie jest zawsze gwarancja sukcesu. Ten Setien narazie az tak tragicznie nie wyglada tylko on zostal wrzucony na gleboka wode gdzie jest najwieksza burza od ilus lat bo Barca steruja placki ktore powinne byc wypier na gnój

0

@MensculinVeB fartem real nie wygral LM 3 razy z rzedu. Fartem mozesz wygrac raz ale nie 3

0

@liberoFCB a to Setien przychodzac w styczniu mial zrobic rewolucje ? Xd skonczy sie sezon i jak daja mu szanse na jeszcze jeden sezon to moze dokona on rewolucji.

7

@pride1899 trafny komentarz. Jeden co widzi jakies pozytywy a nie wylewa wiadra pomyj... ja tez uwazam ze zagrali dobry mecz a to byl wyjazd. Ludzie za bardzo zyja przeszloscia i pamietaja tylko te dobre mecze za Guardioli. A przeciez Barca tez za jego czasow odpadala z LM czy przegrywala mecze ligowe...

0

@PaulFCB to pomysl o tym ze zlego meczu nie zagrali ze starali sie wygrac tylko nie chcialo wpasc to trzeba zrozumiec Grizz mial sete i Messi ale bramkarz mial 3 metry nog i nic z tym nie zrobisz po zatym Barca miala 11 strzqlow z tego 5 celnych przy 7 strzalach i 1 na bramke Athleticu.... takze widac ze Barca chciala wygrac bardziej niz Athletic i MaTS wczoraj bez szans na obrone tego strzalu. Nic nie zrobisz dla mnie zagrali dobry mecz wyjazdowy mimo porazki.

0

@hihohihox ale wiesz ze on nie gral calego spotkania ? Dla mnie on w te 20minut zagral lepiej niz Rakieta w 70min. To byla zmiana na plus. Szkoda ze Pique mial uraz i musial wejsc Umtiti bo pewnie by wpuscil Vidala na boisko i mecz moglby sie inaczej skonczyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?