La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

1

Moim zdaniem najgorsze w naszym zespole sa święte krowy... Zmieni sie nasza gra jak przyjdzie trener który sprzeda kilku graczy... Jak ja widzę och tempo gry. To jest straszne. Z reszta moim zdaniem wina zaczyna sie również u samej góry. Bartomeu biega za € i zamiast w okresie przygotowawczym przygotować zespol oni latają po całym świecie. Można mówić co sie chce ale to na bank ma przełożenie na kondycję w sezonie. Potrzeba wielu zmian. Na boisku, w zarządzie, w całej filozofii. Barcelona jest teraz klubem który chce być najbogatszy, najpopularniejszy biznesowo, piłkarsko chyba już to średnio ważna sprawa dla Bartomeu.

0

@liberoFCB a to Setien przychodzac w styczniu mial zrobic rewolucje ? Xd skonczy sie sezon i jak daja mu szanse na jeszcze jeden sezon to moze dokona on rewolucji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?