1

@michal26 a to u nas jest to samo, w pobliskiej wiosce gosc ma szklarnie ibtez ma taka armatke, ale on strzela tylko wtedy jak ida chmury gradowe. On ma jakis miernik i wie kiedy co i jak, gdyby kazde chmury rozwalał to miejscowi rolnicy by go zabili za to bo by wszystko im uschło. Ogolnie nie jestem fanem tego typu dzialan, bo uwazam ze z natura nie powinno sie zadzierać

0

@QUNJ wyjasniony xd

1

@Barca1992 pada i grzmi, ale na szczescie dyskoteka poki co mnie omija

0

@LionelM95 co sie u was stalo ? I w jakim woj mieszkasz

0

@msmsms jak mozesz zrozumiec tak bezsensowne komentarze ? To tak jakby np Ronaldo strzelil z akcji ale gola wpisali np Bruno Fernandesowi bo mu asystowal... przeciez to tez jest "nagroda dla zespolu"

0

@stysiek idac ogolnie twoim tokiem myslenia to zdobycie gola przez zawodnika strzelajacego powinno byc wpisane na konto zawodnika asystujacego

0

@tom9001 no tylko problem w tym ze Barca nie moze sobie pozwalać na straty... kolejne

0

@tom9001 @Mroziu ja was rozumiem. Wedlug mnie to jest sytuacja bez wyjscia. Mowa o wyjsciu na jakikolwiek plus

0

@Boromir4 no ale 11stke wykonuje lepszy, niewiem z czym wy macie problemy, ale taki przepis nie jest od wczoraj a od bardzo dawna i nikt z tym problemow nie mial dopiero teraz sie wam cos odpaliło xd

1

@puyol_presidend5 czyli CR chyba nie cale 40goli brakuje do Bicana, Messi tez juz blisko co prawda 70+goli brakuje no ale to kwestia 2 czy 3 sezonow

0

@Mroziu no wlasnie sprzedasz za czapke gruszek (powiedzmy z 10mln) zawodnik odejdzie a 40mln nadal trzeba bedzie zamortyzowac

0

@stysiek aaa nagroda calej druzyny ? Czyli ze jeden zawodnik fauluje cala przeciwna druzyne naraz w polu karnym wtedy dostawaja karnego i pozniej razem go wykonuja. Przeciez jak to glupio brzmi. Niewiem jak mozna mowic o karnym jako o nagrodzie dla calej druzyny jak np bramkarz nie bral udzialu w potencjalnej akcji gdzie pozniej byl karny...

0

@msmsms jak wczoraj przeczytalem komentarz goscia ktory stwierdzil ze bramki z rzutow karnych powinne byc zaliczane jako gole druzynowe to odebralo mi mowe xd takze nie ma co sie dziwic.

1

@eckov bo jak patrzysz na caloksztalt to Real czy Barca nie potrzebowala/nie potrzebuje kasy szejkow czy ruskow do zbudowania swojej marki, a takie smieszne PSG z tym smiesznym Naserkiem poszlo na skroty i do tego "bronia wartosci footballu".... jak mam byc szczery to tez wolalbym wygrana Realu niz PSG

0

@QUNJ to jestes hu*owym strzelcem.

0

@FCB24 no wlasnie. A jak kilka tygodni Bale strzelal podobnie to juz byly cicho i zachwyty xd

2

@AntekGriezmann no dobrze nie watpie w to. Tylko tu jest roznica miedzy kreatorem i goleadorem (Messi) a czystym egzekutorem (CR). Dla mnie osobiscie nie idzie ich porownac, za duzo ich dzieli miedzy soba

0

@QUNJ no widzisz ty nadal czegos nie ogarniasz. Kibicuje Barsie juz prawie 16lat. Jestem fanem zarowno Messiego i CRa i jestem fanem obydwoch takze nierozumiem z czym ty masz problem rycerzyku. Bo ciagle masz cos. Pozdrawiam i narka, mam nadzieje ze wiecej juz nie podyskutujemy bo z takimi ludzmi nie ma sensu

0

@QUNJ napisalem tylko i wylacznie o karnych, no ale bialy rycerzyk na kucyku tego nie ogarnie

0

@AntekGriezmann czemu ? Tu niny taki placz o karne na CR. Messi 100 wykorzystanych 29 nie a CR 139 a 27 nie wiec jak na 2 lata roznocy miedzy nimi to niewiem czy to taka wielka roznica

0

@QUNJ wiem co by bylo. Naczelni fani poprostu mieli by zamknieta pupe i siedzieliby w jaskiniach.

0

@QUNJ no bo ja wiem co by bylo tylko bialy rycerz jak ty niewie

0

@QUNJ Messi 100 wykorzystanych 29 niewykorzystanych
Ronaldo 139 wyjorzystanych 27 nie.
2 lata roznicy miedzy nimi. Wiec niewiem skad ty masz te swoje teorie ale spoko

0

@AntekGriezmann no narazie tak niesie ze za kazdym razem metr przed kibelem sie zesraja... bez przesady, gol to gol nie wazne jak wazne ze jest w bramce, co komentarz to inne teorie. Ja jestem ciekaw co by bylo gdyby Messi tak strzelal jak CR "z karnego, albo na pustaka"...

0

@Vebrol nie ćwierc final, a 1/8 najpierw jest

3

@AmigoBlancos gdyby to byl Messi to by nie bylo tej dyskusji, no ale ze to glowny rywal Messiego to juz masz bol pewnej czesci ciala. Jak jak kolega @Colin94 napisal jak CR to liczymy po 0.5 a jak Messi to 3x

1

@stysiek xd. Stary zrobiles mi caly tydzien hehe juz sie boje pomyslec ile nasz Leoś mialby mniej bramek czy inni pilkarze stale wykonujacy rzuty karne

0

@DaPidejpi stempel przed polem karnym (na styku, ale jednak minimalnie przed) a ty karny ? Ja bym sie uoewnil najpierw gdzie poszedl stempel, a dopiero pozniej pisla o karnym

0

@Qlewer a czemu zaraz karny ? Stempel na łydke szedl wg mnie przed polem karnym, wiec ja bym najpierw sie uoewnil czy karny czy wolny

0

@totalcrack no nie do konca. Var musial powiedziec ze nie ma nic i zaczal grac, bo tak to by mu powiedzieli zeby poszedl zobaczyc powtorke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?