3

@tristan87 Uwielbiam polszczyznę Pana Grzegorza

0

@tomek8756 Tak przy pomocy karty wzorów możesz zrobić niemal wszystkie pytania zamknięte. Do tego potrafiąc rozwiązać nierówność/równanie (jest co roku, więc łatwo się tego nauczyć) te 50% to jest wręcz obowiązek. Ciężko mi zatem sobie wyobrazić jak można nie zdać matury z matematyki, nawet będąc humanistą.

2

@El Madridista. Opinia jakiegoś prawnika nie jest na całe szczęście w Polsce jeszcze prawem. Sąd wypowiedział się jednoznacznie na temat odwołania i zmiany zarządu z pominięciem KRRiT. Tego typu działania zwyczajnie tworzą niebezpieczny precedens i naprawdę nie rozumiem jak można to usprawiedliwiać. Za ileś lat władza się zmieni i ktoś inny może stwierdzić, że ma prawo odwołać Prezydenta RP wybranego w wyborach, bo mu się nie podoba jego dotychczasowa działalność.

9

@Barti_Blaugrana Przecież Bosak reprezentuje Ruch Narodowy a Braun jest prezesem Korony. Poza tym błagam naprawdę chciałbyś żeby funkcjonowało w XXI wieku w Polsce coś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa? Rozumiem, że jak Twój kolega w pracy by coś zawalił to chciałbyś żeby i Ciebie zwolniono?

32

@MessiForeverTheBest Sienkiewicz przekroczył swoje kompetencje, Bosak ma odpowiadać rzekomo za to co zrobił ktoś inny. Myślę, że widać tutaj zasadniczą różnice.

0

@draxidox Raczej poleci niestety, PO (na pewno za utrzymaniem Bosaka nie zagłosuje skoro wstrzymali się od głosu gdy był powoływany na te stanowisko), a PiS-owi odwołanie go pasuje do narracji o tym, że nie ma przedstawiciela opozycji w Prezydium Sejmu.

2

@hayek Przecież zarówno Sane jak i Saka mieli gorsze liczby od Viniciusa w sezonie 21/22, 22/23. Odpowiednio:
Vinicius - 22 bramki i 20 asyst ; 23 bramki i 21 asyst
Saka - 12 bramek i 7 asyst ; 15 bramek i 11 asyst
Sane - 14 bramek i 15 asyst ; 14 bramek i 10 asyst

Jedynymi skrzydłowymi, którzy są w stanie dorównać Viniciusowi w ostatnich latach to Salah i Mbappe. Można Viniciusa nie lubić, ale jest topowym skrzydłowym.

6

@DLFCB Powiedział to co każda bezstronna osoba zauważyła i sądzi o obecnej sytuacji w kraju. Mimo, że za nim nie przepadam to szacunek, bo w tym środowisko to nie jest za często spotykane.

0

@matirix20 Ekspertem od gier planszowych nie jestem, ale z tych gier co grałem to lubię monopol i kolejkę.

1

@HighestInTheRoom ranczo w Teksasie :)

1

@mekston
Hiszpania - Messi
Niemcy - Lewandowski
Francja - Mbappe, chociaż jeśli nie patrzylibyśmy tylko na XXI wiek to raczej Platini
Włochy - bardzo trudna decyzja, ale wybierałbym pomiędzy Del Piero i Tottim
Anglia - Henry bądź Lampard

2

@draxidox Trochę zaskakujące są wyniki tego badania. Sam jestem zdania, że u nas naprawdę można żyć na przyzwoitym poziomie, jednakże Polacy raczej słynęli dotychczas z pesymistycznego nastawienia do życia i ciągłego narzekania.

0

@marcin62 Ładnie to wszystko wygląda, ciekawe czy rzeczywiście premiera gry będzie miała miejsce w tym roku.

0

@pt9 Problem w tym, że ten nasz kryzys to trwa już od początku sezonu i im dalej tym wygląda to jeszcze gorzej :/ Bez zmiany na stanowisku trenera jakoś nie wierzę w to żeby coś się miało zmienić na plus w naszej grze.

1

@Encore Oo nową fryzurę ma Andrzej

3

@Kuba_1 Niestety, ale od jakiegoś czasu kompromitujemy się regularnie, a RM na swój szacunek zapracował wieloma sukcesami w Europie w ostatnich latach

0

@barcelonaLM Lepszy zespół to czyli kto? Dzisiaj nie grają nawet na 100%, bo i po co przy tak grającej Barcelonie. Nie oszukujmy się, ale jedynie MC ma realne szanse z RM.

5

Tu nawet zaangażowania nie ma, podają sobie piętkami, a naszym nie chce się doskoczyć i zmusić ich do popełnienia błędu

1

@Kgorecki2500 Colin McRea Rally 04 i Rayman 3 na PC

2

@Kgorecki2500 Prawda jest taka, że obecna sytuacja wokół TK i możliwość jego podważania jest im na rękę. W teorii wystarczyłoby powołać 3 nowych sędziów za tych, którzy zostali wybrani niezgodnie z prawem. Problem jest jednak taki, że PiS nadal miałby w nim przewagę i zmuszeni byliby uznawać jego wyroki.

2

@Kgorecki2500 Żałosny ten wywiad. O same media publiczne mógłby dostać kilka trudnych pytań. Gada o tym, że Wąsik i Kamiński przekroczyli swoje kompetencje, a co zrobił w takim razie Sienkiewicz? W normalnym państwie tak samo ktoś taki straciłby przynajmniej tekę ministra.

2

@July_6_BcN Tak, chociaż bardziej to wynikało z chęci zaliczenia przedmiotów na studiach niż własnej woli.

0

@Rl9k1nG Dlatego fajnie jeszcze znaleźć sobie jakąś pasję i wyznaczać realne cele do realizacji :)

4

@Emhyr Mają dzień dłużej odpoczynku

0

Uaa Modric jak junior załatwiony

0

@maroon https://tvn24.pl/swiat/parlament-europejski-ursula-von-der-leyen-o-praworzadnosci-i-orzeczeniu-trybunalu-konstytucyjnego-kwestionuje-podstawy-ue-5457129

Jak nie dotyczyło konkretnej sprawy? Tam chodziło o wyrok TK, w którym stwierdzono wyższość Konstytucji nad prawem unijnym.
Następnie U.V.L oceniła, że jej zdaniem TK nie jest niezależny w Polsce i będą kwestionować ten wyrok bądź uruchomią inne mechanizmy.

2

@MesQueUnClub_87 Idealnie w punkt podsumowałeś generację Z.
@TR3YWAY Również takie osoby działają mi na nerwy, ponieważ ja do swoich słów podchodzę niezwykle poważnie. Nie ma nic bardziej irytującego niż upominanie się np. o własny hajs, który komuś się pożyczyło.

2

@pt9 Prawdziwa motoryzacja niestety kończy się na naszych oczach. To już właściwie ostatni moment na zakup normalnego spalinowego samochodu.
Polecam spojrzeć na ofertę Lexusa i hybrydy :)

1

@PatrykBarca Jedna z największych wtop transferowych w historii biorąc pod uwagę cenę jaką za niego zapłacono. Nie wierzę w to, że wróci do dawnej dyspozycji. Obstawiam, że sprzedadzą go za grosze i już tak będzie się tułał po średniakach do końca kariery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?