Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tristan87 Uwielbiam polszczyznę Pana Grzegorza
0
@tomek8756 Tak przy pomocy karty wzorów możesz zrobić niemal wszystkie pytania zamknięte. Do tego potrafiąc rozwiązać nierówność/równanie (jest co roku, więc łatwo się tego nauczyć) te 50% to jest wręcz obowiązek. Ciężko mi zatem sobie wyobrazić jak można nie zdać matury z matematyki, nawet będąc humanistą.
2
@El Madridista. Opinia jakiegoś prawnika nie jest na całe szczęście w Polsce jeszcze prawem. Sąd wypowiedział się jednoznacznie na temat odwołania i zmiany zarządu z pominięciem KRRiT. Tego typu działania zwyczajnie tworzą niebezpieczny precedens i naprawdę nie rozumiem jak można to usprawiedliwiać. Za ileś lat władza się zmieni i ktoś inny może stwierdzić, że ma prawo odwołać Prezydenta RP wybranego w wyborach, bo mu się nie podoba jego dotychczasowa działalność.
9
@Barti_Blaugrana Przecież Bosak reprezentuje Ruch Narodowy a Braun jest prezesem Korony. Poza tym błagam naprawdę chciałbyś żeby funkcjonowało w XXI wieku w Polsce coś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa? Rozumiem, że jak Twój kolega w pracy by coś zawalił to chciałbyś żeby i Ciebie zwolniono?
32
@MessiForeverTheBest Sienkiewicz przekroczył swoje kompetencje, Bosak ma odpowiadać rzekomo za to co zrobił ktoś inny. Myślę, że widać tutaj zasadniczą różnice.
0
@draxidox Raczej poleci niestety, PO (na pewno za utrzymaniem Bosaka nie zagłosuje skoro wstrzymali się od głosu gdy był powoływany na te stanowisko), a PiS-owi odwołanie go pasuje do narracji o tym, że nie ma przedstawiciela opozycji w Prezydium Sejmu.
2
@hayek Przecież zarówno Sane jak i Saka mieli gorsze liczby od Viniciusa w sezonie 21/22, 22/23. Odpowiednio:
Vinicius - 22 bramki i 20 asyst ; 23 bramki i 21 asyst
Saka - 12 bramek i 7 asyst ; 15 bramek i 11 asyst
Sane - 14 bramek i 15 asyst ; 14 bramek i 10 asyst
Jedynymi skrzydłowymi, którzy są w stanie dorównać Viniciusowi w ostatnich latach to Salah i Mbappe. Można Viniciusa nie lubić, ale jest topowym skrzydłowym.
6
@DLFCB Powiedział to co każda bezstronna osoba zauważyła i sądzi o obecnej sytuacji w kraju. Mimo, że za nim nie przepadam to szacunek, bo w tym środowisko to nie jest za często spotykane.
0
@matirix20 Ekspertem od gier planszowych nie jestem, ale z tych gier co grałem to lubię monopol i kolejkę.
1
@HighestInTheRoom ranczo w Teksasie :)
1
@mekston
Hiszpania - Messi
Niemcy - Lewandowski
Francja - Mbappe, chociaż jeśli nie patrzylibyśmy tylko na XXI wiek to raczej Platini
Włochy - bardzo trudna decyzja, ale wybierałbym pomiędzy Del Piero i Tottim
Anglia - Henry bądź Lampard
2
@draxidox Trochę zaskakujące są wyniki tego badania. Sam jestem zdania, że u nas naprawdę można żyć na przyzwoitym poziomie, jednakże Polacy raczej słynęli dotychczas z pesymistycznego nastawienia do życia i ciągłego narzekania.
0
@marcin62 Ładnie to wszystko wygląda, ciekawe czy rzeczywiście premiera gry będzie miała miejsce w tym roku.
0
@pt9 Problem w tym, że ten nasz kryzys to trwa już od początku sezonu i im dalej tym wygląda to jeszcze gorzej :/ Bez zmiany na stanowisku trenera jakoś nie wierzę w to żeby coś się miało zmienić na plus w naszej grze.
1
@Encore Oo nową fryzurę ma Andrzej
3
@Kuba_1 Niestety, ale od jakiegoś czasu kompromitujemy się regularnie, a RM na swój szacunek zapracował wieloma sukcesami w Europie w ostatnich latach
0
@barcelonaLM Lepszy zespół to czyli kto? Dzisiaj nie grają nawet na 100%, bo i po co przy tak grającej Barcelonie. Nie oszukujmy się, ale jedynie MC ma realne szanse z RM.
5
Tu nawet zaangażowania nie ma, podają sobie piętkami, a naszym nie chce się doskoczyć i zmusić ich do popełnienia błędu
1
@Kgorecki2500 Colin McRea Rally 04 i Rayman 3 na PC
2
@Kgorecki2500 Prawda jest taka, że obecna sytuacja wokół TK i możliwość jego podważania jest im na rękę. W teorii wystarczyłoby powołać 3 nowych sędziów za tych, którzy zostali wybrani niezgodnie z prawem. Problem jest jednak taki, że PiS nadal miałby w nim przewagę i zmuszeni byliby uznawać jego wyroki.
2
@Kgorecki2500 Żałosny ten wywiad. O same media publiczne mógłby dostać kilka trudnych pytań. Gada o tym, że Wąsik i Kamiński przekroczyli swoje kompetencje, a co zrobił w takim razie Sienkiewicz? W normalnym państwie tak samo ktoś taki straciłby przynajmniej tekę ministra.
2
@July_6_BcN Tak, chociaż bardziej to wynikało z chęci zaliczenia przedmiotów na studiach niż własnej woli.
0
@Rl9k1nG Dlatego fajnie jeszcze znaleźć sobie jakąś pasję i wyznaczać realne cele do realizacji :)
4
@Emhyr Mają dzień dłużej odpoczynku
0
Uaa Modric jak junior załatwiony
0
@maroon https://tvn24.pl/swiat/parlament-europejski-ursula-von-der-leyen-o-praworzadnosci-i-orzeczeniu-trybunalu-konstytucyjnego-kwestionuje-podstawy-ue-5457129
Jak nie dotyczyło konkretnej sprawy? Tam chodziło o wyrok TK, w którym stwierdzono wyższość Konstytucji nad prawem unijnym.
Następnie U.V.L oceniła, że jej zdaniem TK nie jest niezależny w Polsce i będą kwestionować ten wyrok bądź uruchomią inne mechanizmy.
0
@maroon https://www.rp.pl/polityka/art19028271-von-der-leyen-bedziemy-bronic-praworzadnosci-i-polskich-obywateli
Pierwszy z brzegu przykład
2
@MesQueUnClub_87 Idealnie w punkt podsumowałeś generację Z.
@TR3YWAY Również takie osoby działają mi na nerwy, ponieważ ja do swoich słów podchodzę niezwykle poważnie. Nie ma nic bardziej irytującego niż upominanie się np. o własny hajs, który komuś się pożyczyło.
2
@pt9 Prawdziwa motoryzacja niestety kończy się na naszych oczach. To już właściwie ostatni moment na zakup normalnego spalinowego samochodu.
Polecam spojrzeć na ofertę Lexusa i hybrydy :)
1
@PatrykBarca Jedna z największych wtop transferowych w historii biorąc pod uwagę cenę jaką za niego zapłacono. Nie wierzę w to, że wróci do dawnej dyspozycji. Obstawiam, że sprzedadzą go za grosze i już tak będzie się tułał po średniakach do końca kariery.