Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Pedri16Future Widzę wraca teraz moda na seriale kryminalne. Jeszcze tylko W11 z "zabierzcie go na Pomorską" i mamy komplet.
Ten Grabowski to pasuje tam jak pięść do oka.
1
@Kgorecki2500 Jeśli pójdę to na prezydenta mojego miasta (Otwock) zagłosuję na Jarosława Margielskiego. Niektórzy powiedzą, że PiSior, ale gość jest sprawnym gospodarzem i ogarnął burdel zostawiony po poprzednikach, który trwał już od ponad 10 lat (mowa przede wszystkim o wystających prętach w centrum miasta). Poza tym zrealizował wiele inwestycji, które znacząco przyczyniły się do poprawy życia mieszkańców. Podejrzewam, że może być ciężko znaleźć drugie takie miasto w Polsce, które w tak krótkim czasie zmieniło się na tak duży plus.
0
Tak zwana równość wobec prawa w demokratycznych państwach. Gość zarabiał znacznie więcej w rok (straszna dotkliwość kary) i pomimo dopuszczenia się tak obrzydliwego przestępstwa będzie żył jak zwykły obywatel. Nieśmieszny żart ...
0
@Barcanajlepszyteam Nie twierdzę, że obecnie nie zdobywają przewagi na froncie, ale ciężko uznać by wojska Rosyjskie doskonale poradziły sobie na Ukrainie, skoro inwazja, która miała trwać kilka dni, trwa już ponad 2 lata.
@FcPortoFan1999 Tutaj się w pełni zgadzam. Jeśli Chiny zaatakowałyby Tajwan byłoby lekko mówiąc nieciekawie, a Rosja mogłaby ten fakt wykorzystać.
0
@Dorotka_Weltmajster Ok, może nie do końca trafnie się wyraziłem. Duda przyczynia się do nakręcania atmosfery strachu. Podana przez niego data jest bardzo mało realna, jeśli w ogóle w najbliższych latach do jakiejkolwiek bezpośredniej wojny między Nato-Rosja dojdzie.
Uprzedzając pytania, zdaje sobie sprawę, że takie prawdopodobieństwo występuje, w pełni popieram zwiększanie wydatków na obronność, ale nie rozumiem tego straszenia społeczeństwa. Szczególnie, że dalsze ruchy Rosji są ściśle powiązane z wynikiem wyborów w USA i przebiegiem wojny na Ukrainie.
1
@Arden Nie dają sobie rady na jednym froncie, więc na pewno w tak krótkim czasie zaatakują najsilniejszy sojusz militarny na świecie. Jestem ciekaw co oni mają na celu tak strasząc tą wojną.
1
@JohnA Tutaj niestety średnio pomogę, ponieważ obiady jedliśmy w Kłodzku, skąd mieliśmy bazę wypadową w Sudety i udaliśmy się m.in na jednodniową wycieczkę do Pragi. W samej Pradze próbowaliśmy jedynie burgerów w Nase Maso (przez niektórych okrzyknięte najlepszymi w Europie), ale w mojej opinii były ok, nic więcej. Jak lubisz streed food oczywiście zawsze warto spróbować, bo różnią się w smaku od tradycyjnych burgerów serwowanych w Polsce.
Poza tym znajomy przed wyjazdem polecał mi restauracje Czech&Słowak z lokalnym jedzeniem i Pasta fresca (podobno bardzo dobre makarony), ale to już osobiście będę sprawdzał podczas kolejnej wizyty w Pradze na dłużej. Przepiękne miasto, w którym przez tydzień byłoby co robić.
7
@Kuba_1 Niech zostanie tak jak jest, bo będą jeszcze większe wałki.
3
@PatrykBarca Czemu? Mamie mam w planach na urodziny kupić Motorolę g84 5G, która podobno jest jedną z najlepszych opcji w klasie średniej.
4
@Arden Oni chyba nie byli małżeństwem. Dziwna sprawa z tą jego śmiercią. Być może mieli jakieś problemy, bo sama Sabalenka też w ostatnim czasie prezentowała się znacznie gorzej.
1
@Kgorecki2500 Dobrze, że ustawowo wprowadzono dwukadencyjność, to chociaż za 5 lat odejdą tacy aferowicze jak Sutryk czy Zdanowska.
0
@Szklaner Po pierwsze wszystkie decyzje podejmuje RPP, czyli organ kolegialny, a nie sam Glapiński. Poza tym gdzie niby widzisz działania, które były podejmowane przeciwko przyjętym celom polityki pieniężnej? Może jesteś podobnego zdania jak Tyrowicz, Petru i inni, którzy wieszczyli inflację powyżej 20% i żądali zrównania stóp procentowych z stopą inflacji?
Wtedy byś zobaczył do czego by to doprowadziło i może zmieniłbyś zdanie o działaniach NBPu w ostatnich latach.
1
@Szklaner Co ma wspólnego decyzja o postawieniu Glapińskiego pod TS z reakcją rynków finansowych na wygraną koalicji w wyborach? Rynki zareagowały pozytywnie, ponieważ po dojściu Tuska do władzy spodziewały się odblokowania KPO, a co za tym idzie zwiększania inwestycji.
Jeśli uważasz, że postawienie Glapińskiego pod TS i uprawianie szopki politycznej w NBP przyniesie jakieś korzyści to jesteś w błędzie .
6
@zadafcb
To już nawet nie jest śmieszne ...
I oni chcą być poważnym partnerem dla zagranicznych inwestorów xD
1
@JohnA Byłem około pół roku temu. Najlepiej zakupić sobie trochę koron, choć w większości miejsc euro także przyjmą (w euro ceny są zaokrąglone w górę). Z płatnością kartą w normalnych sklepach, kasach biletowych nie ma najmniejszego problemu, jednak pamiętaj, że posiadając normalne konto bank dolicza sobie sporą prowizje za przewalutowanie.
0
@cules100pro Bellingham będzie grał pewnie niżej po przyjściu Mbappe. Kroos owszem skończy w RM, ale nie już po tym sezonie. Wskazuje na to choćby fakt powrotu do reprezentacji. W środku pola mają zatem Camavinge, Tchoumeniego, Valverde, Bellinghama, Kroosa, Ceballosa i Brahima grającego bardziej ofensywnie. Masz 6 graczy na 2-3 pozycje, więc nie wygląda to źle.
1
@cules100pro Kroos nie odejdzie i RM w życiu nie pójdzie po Kimmicha posiadając na tej pozycji młodszego Tchoumeniego i uniwersalnego Camavingę, który może zagrać właściwie na każdej pozycji w pomocy. Poza tym Kimmich to już nie ten sam zawodnik.
0
@Adx555 Strumyk + mam wykupiony pakiet kanałów eleven za 10 zł miesięcznie w Orange
1
@Faro City ma znacznie trudniejszy terminarz i rozegra więcej spotkań przed rywalizacją z RM
2
@QQL5 Dobra, dobra teraz to się nie wybielaj, słyszeliśmy jak potraktowałeś kolegę z sąsiedniego boksu xD
Tak całkiem serio, w pełni się z Tobą zgadzam i bez zastanowienia usunąłbym wszystkie social media w cholerę. Pseudo influencerzy stali się dla ludzi autorytetami i co najgorsze znaczna część postępuje zgodnie z ich radami. To jak ludzie stali się obojętni na drugiego człowieka i są wyłącznie skupieni na własnym komforcie, to aż zwyczajnie przykro się robi :(
0
@Rust_Cohle
1. Underground 2
2. Most Wanted
3. Carbon
2
@messi33 Daleko mi do Lewicy, ale ich posłowie popierają chociaż większość strategicznych inwestycji dla rozwoju kraju (Atom, CPK) i nie chcą wprowadzać kredytu 0%, który już zupełnie zniszczy rynek nieruchomości w dużych miastach.
1
@Damian_Balde Inter ma mega formę, ale w kiepskiej lidze włoskiej. W LM nie potrafili wygrać nawet grupy z Sociedad.
Już wczoraj rano pisałem wbrew opinii wielu osób, że są mocno przeceniani i wcale nie są mocniejsi od Bayernu, Realu czy Arsenalu.
0
Tragicznie wykonany karny
3
@norbi77 Hummels nie jest taki stary. W porównaniu do Modricia czy Pepe to młodzieniaszek można powiedzieć
1
Co za świntuch z tego Thurama xD Nawet kartki za to nie dostał ...
0
@Encore Nie ma w tym nic kontrowersyjnego. Bayern ma olbrzymie doświadczenie w LM i w ostatnich meczach widać było, że zaczął łapać formę.
4
Potężny Inter tutaj rano wielu pisało ...
Lekko by ograli Bayern, Real czy Arsenal xD
W Serie A zwyczajnie nie ma kto ich zweryfikować, bo Juventus czy Milan to obecnie zespoły, które w La Lidze mogłyby się znaleźć poza top 4.
0
@Kgorecki2500 Typowy polityk, złapiesz go za rękę to będzie mówił, że to nie jego ręka.
0
@Arden Prawdę mówiąc, to nie wiem gdzie ta piękna gra była w ostatnich latach, poza pojedynczymi spotkaniami.