0

@Tomek_TF gościu jeśli Neymar i grizman przyjdą to jeden z dwójki dembele cou odejdzie jak nie obaj

0

@BieVo do tej dwójki bym jeszcze taką kiełbe z grilla dorzucił

0

A tu cyk grizman zawodnikiem Realu Madryt xD

0

@LuisSalvano Zmiennik dla Alby? Roberto/Semedo z lewej. Valverde 200iq

1

@D10SLEO No tak cyk 120mln wydaliśmy ale grizmana nie bierzemy ...

63

Valencia za Murillo 12 baniek dostanie, a my jakbyśmy go musieli gdzieś sprzedać to jeszcze byśmy dopłacili...

0

@Rewolucja123 Dołączy na razie tylko jako stand-in, nie jest pełnoprawnym członkiem zespołu, będą jeszcze testy innych graczy.

2

@Gaucho To ja po przedwczorajszym, pierwszym od 10 miesięcy treningu nóg i 5 serii przysiadów.

50

@Janiama ale słabe

0

@Marjando Koleś gra z Messim w Argentynie i ostatnio bramkę strzelił w Copa America, zwykły przeciętniak, a to tylko ploty także luźno.

2

@Aaron10 ok, dzięki za info

0

@Lares Ło panie kiedy to zleciało, dopiero z Liverpoolu do nas przechodził...

0

@Danny Gaucho A w Barsy ile ma występów? Może trzeba się spodziewać, że im bliżej tych 110 tym wieksza szansa ze kogos kąśnie.

1

No to 21 dla de Jonga.

0

@Danny Gaucho A nie żonom?

1

FameMMA, ktoś będzie oglądał? jest kilka ciekawych walk, będzie ogień.

1

3/4 egzaminy zdane i na koniec truskawka na torcie - fizyka. Będzie ciężko, ale dobrze że dopiero pierwszy termin jutro z trzech, Ramblo trzymajcie kciuki.

5

@BarcaInfo Szkoda

0

@Colon Czegoś nie rozumiem. Dlaczego ci goście tak linczują typa, skoro sami nie siedzą tam za niewinność i większość z nich dopuściła się podobnych lub troszkę lżejszych czynów?

1

@ctid Pogba - de Jong i Rakieta/Busi to by było coś także nie.

1

Dawać Pogbę do nas.

2

@Chwytliwy Podobno na stadionie helikopter z piłkarzami wyląduje

0

@karci0 Tylko problem jest jak tak naprawdę dobrze jej nie znasz, ba nawet w ogóle nie licząc powiedzmy info od kumpla który ją zna i mówił, że bardzo fajna, ogarnięta dziewczyna, i nie masz z nią styczności, nie masz nawet gdzie zagadać czy uderzyć, po prostu bez żadnej okazji.

6

Ten uczuć kiedy jakaś laska podoba ci się od jakiegoś czasu i w końcu ją widzisz z boyem, najgorzej :

5

@Wittgenstein Waldek powinien być dalej trenerem Barcy.

4

@monsterrize Za Waldka nie odpali i tak.

0

@l0Messini Zgadzam się.

1

@gumaz Bardzo dobrze, niech im jeszcze dadzą po 25 lat i będę zadowolony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?