TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek_TF gościu jeśli Neymar i grizman przyjdą to jeden z dwójki dembele cou odejdzie jak nie obaj
0
@BieVo do tej dwójki bym jeszcze taką kiełbe z grilla dorzucił
0
A tu cyk grizman zawodnikiem Realu Madryt xD
0
@LuisSalvano Zmiennik dla Alby? Roberto/Semedo z lewej. Valverde 200iq
1
@D10SLEO No tak cyk 120mln wydaliśmy ale grizmana nie bierzemy ...
63
Valencia za Murillo 12 baniek dostanie, a my jakbyśmy go musieli gdzieś sprzedać to jeszcze byśmy dopłacili...
0
@Rewolucja123 Dołączy na razie tylko jako stand-in, nie jest pełnoprawnym członkiem zespołu, będą jeszcze testy innych graczy.
2
@Gaucho To ja po przedwczorajszym, pierwszym od 10 miesięcy treningu nóg i 5 serii przysiadów.
3
Pewnie było ale co tam, koszulka niezbyt, ale napis i numer cieszy :)
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/65570327_3348209761871140_675396049816256512_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQlS0SAtNtR_bNUZf3miJuTH_Tm8T3lzWYkaQOHvE9Wloqp58qGpcuVu155XxLVPvR0&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=b3ee0e0c9f8a8b25f8bfdd54f8403003&oe=5DB2AF26
50
@Janiama ale słabe
0
@Marjando Koleś gra z Messim w Argentynie i ostatnio bramkę strzelił w Copa America, zwykły przeciętniak, a to tylko ploty także luźno.
2
@Aaron10 ok, dzięki za info
0
@Lares Ło panie kiedy to zleciało, dopiero z Liverpoolu do nas przechodził...
0
@Danny Gaucho A w Barsy ile ma występów? Może trzeba się spodziewać, że im bliżej tych 110 tym wieksza szansa ze kogos kąśnie.
1
No to 21 dla de Jonga.
0
@Danny Gaucho A nie żonom?
1
FameMMA, ktoś będzie oglądał? jest kilka ciekawych walk, będzie ogień.
1
3/4 egzaminy zdane i na koniec truskawka na torcie - fizyka. Będzie ciężko, ale dobrze że dopiero pierwszy termin jutro z trzech, Ramblo trzymajcie kciuki.
5
@BarcaInfo Szkoda
0
@Colon Czegoś nie rozumiem. Dlaczego ci goście tak linczują typa, skoro sami nie siedzą tam za niewinność i większość z nich dopuściła się podobnych lub troszkę lżejszych czynów?
3
@SeeleyBooth https://i.imgur.com/rDdgZTZ.jpg
1
@ctid Pogba - de Jong i Rakieta/Busi to by było coś także nie.
1
Dawać Pogbę do nas.
2
@Chwytliwy Podobno na stadionie helikopter z piłkarzami wyląduje
0
@karci0 Tylko problem jest jak tak naprawdę dobrze jej nie znasz, ba nawet w ogóle nie licząc powiedzmy info od kumpla który ją zna i mówił, że bardzo fajna, ogarnięta dziewczyna, i nie masz z nią styczności, nie masz nawet gdzie zagadać czy uderzyć, po prostu bez żadnej okazji.
6
Ten uczuć kiedy jakaś laska podoba ci się od jakiegoś czasu i w końcu ją widzisz z boyem, najgorzej :
5
@Wittgenstein Waldek powinien być dalej trenerem Barcy.
4
@monsterrize Za Waldka nie odpali i tak.
0
@l0Messini Zgadzam się.
1
@gumaz Bardzo dobrze, niech im jeszcze dadzą po 25 lat i będę zadowolony.